Милашка-оторвашка• 22 ноября 2022

Офіціант. Я придираюсь?

Маю улюблену кав´ярню. Нещодавно на роботу прийшла нова дівчинка, бариста-офіціант. Люблю ходити вранці, коли мало людей. Коли не прийду- сидить за столиком для відвідувачем (ще й часто саме той, за який я завжди сідаю 😁). Бачить клієнтів, встає, хутко іде на своє робоче місце. Не знаю, чому, але мене це якось дратує. Є враження, що я завадила її відпочинку. Чому не знаходитись на роботі на своєму робочому місці?
Розумію, що це дрібниці, тема просто потеревенити.
Коренная киевлянка• 22 ноября 2022
Чіпляєтесь.

Атятя_тётя• 22 ноября 2022
Я бы даже внимания не обратила)
healer09648293• 22 ноября 2022
бо у них там нема де сісти за стійкою, а ноги болять, черства ви людина!!!)
автор Милашка-оторвашка • 22 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
А чому власник не ставить їм там стільчик?
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
мабуть тому що мало місця і так нема де розвернутись
Викасикрет• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ви розумна людина? То невже не знаєте відповіді?
Ответ дляhealer09648293
Та ну, маленький стільчик, табурет став би без проблем

Дикая Роза• 22 ноября 2022
Да вы придираетесь. Если вы такая раздражительные - это ваша проблема, а не официантки.
СережкинаЯ• 22 ноября 2022
Вот это вы мнительная. Моим клиентам пофиг на все, ем, курю, стою, сижу. Завалились, обслуживай их
Ответ дляВикасикрет
Знаю, в том-то і справа. Сидіти за стійкою не ОК, тож сидіти на місці відвідувачів тричі не ОК.
Xue• 22 ноября 2022
Нічого такого. Вона ж хутко йде на робоче місце. Може там кращий зв´язок чи зручніше.
Мене дратують адміністратори, які всідаються за найкращий столик зі своїм ноутом і сидять там годинами, а відвідувачам пропонують на проході з твердими стільцями.
Дикая Роза• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
То есть вам уже все должны? И владелец кафе и официантка ?
dulenok• 22 ноября 2022
ох и тошнотный вы клЮент
Shipowner• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Откуда такие барские замашки? Из нереализованного детства?
Ответ дляdulenok
ох и тошнотный вы клЮент
Нормальний. Хожу роками і часто, нормально так підтримую. І Завжди було все ОК.
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
яка нахабна бариста..мабуть треба на неї пожалітись аби її вигнали, да?
Ответ дляhealer09648293
З її бажанням працювати, вона і так довго не пробуде
dulenok• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
это ж вы так считаете.
Ответ дляShipowner
Що таке ’нереалізоване дитинство’?

Наивная Хо• 22 ноября 2022
Ви тошнотик( на порожньому місці до людини ціпляєтесь просто
Викасикрет• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Аж бридко таке читати. Ніби не людина птше, а деспот.
ЖенаАйтишнеГа• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Потому что он еще черствее
ПироженкА• 22 ноября 2022
В мене вдома завжди було враження, що я заважаю - касиркам незручними купюрами, офiцiантам питаннями по меню, продавчиням вiдмовою купувати те, що нав´язують.
Зараз за кордоном, то сервiс непомiтний i культурний. Бувають винятки, але мало.
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
а що не так у неї з бажанням? коли нема клієнтів треба неприсідаючи підлогу терти і по сто разів перемивати вікна?
Викасикрет• 22 ноября 2022
Ответ дляdulenok
ох и тошнотный вы клЮент
Це точно. Пані каву купляє, а веде себе так, ніби щодня купує зодоті прикраси.
dulenok• 22 ноября 2022
Ответ дляВикасикрет
даже при покупке брУльянтов в мУльон каратов
можно не тошнотить
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляВикасикрет
просто треба на комусь зірватись людині, накипіло. от і чепляються то до барист, то до касирів - до тих кому не можна відповісти так як би хотілось бо з роботи виженуть.
Шальная коклетка• 22 ноября 2022
Вона працює, а те що вона робить у свій вільний час, вважаю не повинно Вас дратувати.
Не скажите ж Ви їй щоб, ото там у куточку постояла, та не дихала, коли немає клієнтів.
Дівчина ж не вимикається як робот, а веде себе як жива людина, вона й є жива, радіти цьому потрібно.
Ответ дляhealer09648293
Де зірватись на людині? - ніколи їй нічого не казала. І мене з роботи не виженуть, маю свій бізнес. Все не в тему
Ответ дляШальная коклетка
Вільний час - це коли вона не на зміні.