Анти-аноним• 22 ноября 2022

Нарешті я позбавилась червоних палаючих щік

На все: на алкоголь, на спеку, на холод- зразу горіло лице.
Була в різних косметологів- марно.
Поки не знайшла адекватного дерматолога.
Розписала схему лікування…
Вчора я була на застіллі і вперше в мене не палали щоки)
Так що все реально)
Пффф 100%• 22 ноября 2022
Круто… а я забила на это… зачем вы напомнили (

Xue• 22 ноября 2022
І нам дайте ім´я адекватного дерматолога.
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляПффф 100%
Я реально мучилась, ніякий мейк не перекривав. Крім того, що аж фіолетові ставали, ще й горіли((((
Це була моя остання спроба, теж думала забити
Кидстаффовна• 22 ноября 2022
Какое лечение, поделитесь?)) я была у косметолога-дерматолога, она сказала надо всю жизнь пользоваться какой то сывороткой, избегать жары, Морозов, сауны, минимум косметики (что вспомнила, может ещё что то было)
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляXue
Ну, рекламувати я не буду… тим більше, я не в Києві.
Просто написала, що ця проблема має вирішення. Хоча в мене вже руки опускались
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовна
Я приймала аб місяць ( раз в тиждень), аскорутин 3 р/д місяць, на лице вранці і ввечері 1:1 метрогіл і пантестин. Наносила на сироватку , кремами в цей період не користувалась.
Як буде далі- побачимо, але для мене це реальне полегшення.
Не буду• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Так може ви будете ласкаві поділитися конкретною інформацією?

лаМпочка• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
А без дерматолога ви не здогадались, що у вас біда з судинами?
Кидстаффовна• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Класс, я вас искренне поздравляю, знаю какое это мучение. Тоже займусь этим вопросом, вы меня вдохновили
Не буду• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Дякуємо, що похвалилися, що ваша проблема вирішена. А ми так і далі будемо продовжувати віддавати гроші за мазі, лікаріа. Бо ви не хочете рекламувати і писати що за схема
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ длялаМпочка
І толку, що я здогадалась? Я не лікар.
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Я написала(((
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Але це мій конкретний випадок, можливо, не всім це підходить.
Попередньо здала зішкріб, щоб виключити демодекоз.
Не буду• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Я написала(((
Перепрошую, вже побачила. Вам дерматолог прописала? А який у вас діагноз?
У мене все те саме, тільки ще явно демодекс. Іду до лікаря у середу.
По гастро вам говорили пройти обстеження?
Асталависта бэйби• 22 ноября 2022
Аб - це антибiотики?
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Ні, по гастро не говорила. Навпаки, вона не прихильник дієт.
До речі, демодекоз може бути причиною, тому треба спочатку його виключити або пролікувати.
Не буду• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Сорі, ми в паралель з вами пишемо) Дякую, розумію, що у всіх по різному може бути. Але ж інформація корисна
Кундалини• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
А що це аб?
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Аб - це антибiотики?
Так. Я приймала самітол 1 р/тиждень 2 таб вранці і2 ввечері , там упаковка 4 табл.
І так місяць ( 4 дні)

Не буду• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Я вже так розумію, що гастро обстеження не для дієт потрібно, а виключити варіант, що якась шкт проблема впливає. Хоча неодноразово читала, що шкіра - це окремий орган, і проблеми з нею не залежать від гастро.
Не буду• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
І так місяць ( 4 дні)
А сироватка - уходова чи лікувальна аптечка?
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Ну от вона мені сказала: спочатку визначаємось з демодекозом, а тоді лікування. Ніяких дієт і обстежень.
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Я користувалась тим, що в мене було: вранці флюїд Віші 89- на нього мазі, ввечері в мене ля рош сироватка помаранчева з віт С- і мазі.
Причому, кремами в цей період рекомендувала не навантажувати шкіру
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Сьогодні я випила останній АБ, в кінці тижня піду на огляд. Можливо, ще щось буде призначено, але результат точно є)
Не буду• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
АБ вже по рецепту лікаря?
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляНе буду
АБ вже по рецепту лікаря?
Вона дала рецепт, але в аптеках не питали
Красавица писяная• 22 ноября 2022
Обычно от розацеа / купероза хорошо помогает Метрогил гель курсом, даже соло. Непонятно назначение антибиотика внутрь, еще и по такой странной схеме.
Найщасливіша• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
А мене повернулося після антибіотика
автор Анти-аноним • 22 ноября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Ну, я не можу пояснити цього, не лікар.
Звернулась за відгуками і рекомендаціями. І результат є
Красавица писяная• 22 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Ну, я не можу пояснити цього, не лікар.
Есть результат - это отлично.