Когда это уже закончится??!!
ГалинаМалина• 23 ноября 2022
Ответ длясуфле
Москалі ще самі цього не розуміють, але вони риють собі ж величезну яму. Їх будуть ненавидіти в усьому світі, як і все російське.
Да им срать(( и человеческая память(( немцев долго ненавидели,? Надо давить экогомически
Татьяна@..• 23 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Везде
И Приднестровье
Південо-українська АЕС Аваріцна зупинка енергоблоків пишуть, тому мабуть нема світла в Молдові
Yulia-3262• 23 ноября 2022
Ответ дляМатусік
На сьогодні мабуть вже не буде, бо світла вже ніде немає (
І після всього цього ті нелюди всеодно рвуться в країну же їх ненавидять кожна нормальна людина будь якого віку.
Нелюди, їм це ніхто і ніколи не пробачить
Безмежно шкода нашу країну, наших людей.
Читайте історію України, вона завжди так до нас приходили. Спочатку ми їх ненавиділи, за пару років звикали, все пробачали і разом з ними під їх прапорами йшли вбивати інші народи. А тих хто пам´ятає історію називаємо бєндєрівцями , це найлагідніше. Сором´язливо мовчимо що це й українці в складі проклятої радянської армії почали 2гу світову. Дєди ваєвалі. Через 10 років після війни, якщо нас дожмуть, українську взагалі можна буде почути лише закордоном. Знову братья навєк, і Владімерський централ , і какая разніца.
Це все вже було....сил них незгодних вб´ють, слабших вивезуть в Сибір, слабких перевиховають за рік-два. І поженуть далі ваєвать протів гей-європи .
Ответ дляYulia-3262
Дуже сподіваюсь, що скоро історія руцького миру закінчиться, їм прийде хана, розквітнуть маленький держави-Осетія, Ічкерія і т.д. І Китай буде мати собі нові території і рабів.
0208mariia• 23 ноября 2022
Ответ дляdorik
для этого надо чтоб весь мир не ссался в штаны от рашки. а то все боятся упасибог глаза поднять, чтоб не ’эскалировать’.