Электричка• 26 ноября 2022

Чоловік здивувався ціні пуховика в 13 тисяч

Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Сказала чоловіку, що хочу новий пуховик. Відповідь була така, що Ок, бери купуй. Цінами на одяг і самим одягом він особливо не цікавиться, не його тема. Коли я показала пуховик і його ціну, то дуже здивувався, бо думав, що зараз їх вартість в середньому десь тисяч 5. А вашого чоловіка здивувала б ціна в 13 тисяч за пуховик?
Унция яда• 27 ноября 2022
Оспади, тут любые темы о шмотках превращаются в выпендреж доходами и хвастовство своей нетипичностью и правильным подходом к тратам, дескать вкладывать надо не в шмотки, а в гарвардское образование детей.
По теме: тоже смотрю на пух за такие деньги, но брать буду под -50%, у меня принципиальная позиция покупать по скидкам, если не свербит прямо сейчас. В остальном: главное ловить кайф от покупки и дарить себе радость. Муж и советчицы в топку.
Идущаяповолнам• 27 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Вот завидую. Мне приходится заказывать премиалку НМ, в моей Европе на магазин везут буквально по паре вещей, которые мгновенно выгребают. Очевидно же из-за ужасного качества за эти деньги;)
Но вообще мой коммент был не о НМ. А о том, что нет смысла тратить такие бешеные тыщи на середнячковый брендик для менеджеров среднего звена вместо просто добротной вещи без громкого лого.
В реальных магазинах эйч энд эм надо успеть случайно попасть на завоз и выловить эти самые пару вещей, но для этого туда надо ходить как на работу) Случайно как-то получилось купить брюки из чистой шерсти идеального кроя и качества, уже пару лет как любимые в гардеробе)
Фруты_Буты• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
На вигляд теплий і колір мені подобається.
саме головне, що Хілфігер!
автор Электричка • 27 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Для нашої родини вартість речі достатньо доступна, якщо не ставитись до неї, як до «шивпотребу».
Бабушка-байкерша• 27 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Згідна!
автор Электричка • 27 ноября 2022
Ответ дляФруты_Буты
саме головне, що Хілфігер!
І так, і ні. Я обрала цей бренд, бо є минулий досвід з верхнім одягом від Хілфігер. Мені було в ньому комфортно, зручно і тепло.
Лагшмивара• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Вы явно засиделись в декрете.
Идущаяповолнам• 27 ноября 2022
Ответ дляУнция яда
Самый адекватный комментарий Надо, хочешь, можешь - значит покупаешь и носишь с удовольствием. При возможности не упускаешь скидки. Здесь как ни почитаешь, так сплошные миллионерши с кучей недвижимости, сутками вылавливающие скидки на хилфигер на иностранных сайтах и приезжающие в секонд на дорогих авто))
euhunter• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Та ради бога, покупайте и носите что хотите. Только все это обсуждение говорит об одном: для вашей семьи это не самая разумная трата денег, иначе муж ваш даже был бы не в курсе цен. Как наверняка не в курсе цен на какие-то расходники, которыми вы его не обременяете. И вы отлично все это понимаете, просто пришли за индульгенций.
Окнорм, все мы так делаем ;)
Для драки• 27 ноября 2022
Ответ дляПросто Мария
Я працюю. Більше 3.5 тис не дам за куртку
Якщо це буде толкова річ на роки, то чим менше, тим краше. Я написала свій максимум за якісну річ в разі, якшо б зійшлись всі зорі.
автор Электричка • 27 ноября 2022
Ответ дляЛагшмивара
Вы явно засиделись в декрете.
А ви явно не Ванга
Ваша величність• 27 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Окнорм, все мы так делаем ;)
+100
euhunter• 27 ноября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
О, я точно не трачу столько сил на поиск шмота, он меня чаще сам находит. Но вот с пуховиком пришлось. Я в прошлом сезоне покупала, как я задолбалась с ним! Заказала несколько, в итоге все вернула и вообще купила самый обычный синтепоновик из дешёвой линейки.
Бабушка-байкерша• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Автор, Ви дуже виважена і спокійна жінка. Захоплююсь! 🙂
автор Электричка • 27 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Окнорм, все мы так делаем ;)
Дякую за одрбрення
Ваша величність• 27 ноября 2022
Ответ для-ChrisTina-
340 евро дорого?
Прям перепись успешных, у которых «в Украине все было».
К чему это?
У 99,9% сидящих в теме з/п в грн.
Блины со смайликами• 27 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
Если б это было так,то она б не спрашивала тут ,а просто купила и все
Ваша величність• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Так, дохід на такому рівні. Обираю не на один рік.
Northface• 27 ноября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Да
Правильно
автор Электричка • 27 ноября 2022
Ответ дляВаша величність
Ага, ще й обманюю
Ваша величність• 27 ноября 2022
Ответ дляДобротная
Мого чоловіка ціна дуже здивувала б) Мене, звісно, що ні. Не розумію чому тут половина написали, що здивовані ціною. Дівчата, ви ж дівчата) Невже не орієнтуєтесь в цінах, виробниках, брендах і т.п. Розумію, що зараз багатьом не по кишені куртка за 13 тис. Як і мені, зрештою. Але я ж в курсі, що є дорогі брендові речі, є масмаркет, є ноунейм, є люкс. Кожен обирає по своєму бюджету.
Але автор винесла тему на обговорення. От ми і обговорюємо
Україна наше все• 27 ноября 2022
Автор, нормальна ціна за пуховик якісний зараз. Інше питання-чи можеш собі дозволити, але це ніяк не стосується ціноутворення. Чому такій дорогий парфюм Шанель? Не розумію, чому ця коштовна прикраса така дорога? Ніколи б за цяцьку стільки не дала! Чого це українські бренди, що працюють в умовах війни і без світла , ставлять такі високі ціни?! Це ж всього навсього італійська шерсть, 100 котон закуплені за кордоном по шаленому курсу! Як діти малі, чесне слово … Автор, є можливість-беріть. Я купила того року дешевший трохи і не натішуся.
Ваша величність• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Ви тільки обережно, не переплатіть. Бо порадниці кажуть, що в нас на базарах такого добра по 2 тисячі «довала»
По 2 точно немає. Але і таку страшну тканину вже давно не завозять
автор Электричка • 27 ноября 2022
Ответ дляВаша величність
Можу вам зарахувати підйоб, бо бачу, що ви дуже старались придумати щось оригінальне
Мальчижка• 27 ноября 2022
Ответ дляДобротная
То власне тут і здивувались масс-маркету за 13000
Проня_Прокоповна• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Прив’язувати зовнішній вигляд жінки/дівчини до декрету, як на мене, не логічно. Чи ви вважаєте, що на дитячій площадці або в лікарні з дитиною можна виглядати, як лахудра, а в офіс ходити королевою!?
Тут на все двойные стандарты. А потом мужик гуляет? Так что ж ты лохудрой выглядела. Вы молодец. Но пуховик не тянет на эту сумму. За 13 что-то интереснее можно найти
Проня_Прокоповна• 27 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Я зараз в США. Це не дуже велике місто. Але по рейтингам тут живуть досить забезпечені люди. По декілька авто, будинки. Купа побутової техніки для чого тільки можна вигадати. Відпочинок постійно і ... Одяг з масмаркету . При чому не нових колекцій, а розпродажі. І взуття... Деякі взагалі не паряться що на ногах.

Іноді таке враження, що наші намагаюся компенсувати оті часи, коли не було нічого і всі ходили в однакових топіках дікапріо. А тепер потрібно щоб було по бохатому . Тільки й того, що цінник зрізають. А могли б , то залишили . Щоб всі бачили, що я не з такой сім´ї, а з багатої
Так выбор автора не какой-то лухари вариант. А тот самый масс американский. Что и тут не так?
Northface• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Уявіть собі, що є люди, які достатньо заробляють і не переймаються тим, щоб влітку купувати собі зимовий одяг на сейлах.Не вишукують дешевшу ціну. Але ви вже написали, що їм мізків не вистачає
Так тут все богатые
Скользкая• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я можу собі дозволити купувати такі речі. Не часто, але можу.
Так это ж масс маркет. То есть, продукт массового потребления. То есть, дозволити купувати такі речі может каждый. Правда комментаторы, которые рассказывают тут о том, что в Украине ТХ - это продукт для широких масс, слегка далеки от реалий Украины. Это в США бренд массмаркета, в Украине -нет.
Northface• 27 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Господи, да мужики гуляют, потому что новое тело хотят. За собой следить надо для себя самой, а не ради мужчин