Электричка• 26 ноября 2022
Чоловік здивувався ціні пуховика в 13 тисяч
Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Сказала чоловіку, що хочу новий пуховик. Відповідь була така, що Ок, бери купуй. Цінами на одяг і самим одягом він особливо не цікавиться, не його тема. Коли я показала пуховик і його ціну, то дуже здивувався, бо думав, що зараз їх вартість в середньому десь тисяч 5. А вашого чоловіка здивувала б ціна в 13 тисяч за пуховик?
Одна_на_всей_планете• 27 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Так это ж масс маркет. То есть, продукт массового потребления. То есть, дозволити купувати такі речі может каждый. Правда комментаторы, которые рассказывают тут о том, что в Украине ТХ - это продукт для широких масс, слегка далеки от реалий Украины. Это в США бренд массмаркета, в Украине -нет.
Так масс-маркетом річ робить не доступність у певній країні, а кількість та особливості виробництва. А потім воно і в Африці масс-маркет (хоч і коштувати може дорого у порівнянні зі спідницею з трави, умовно). Речі не масс маркету мають кращу якість, відшиваються без косяків, склад матеріалів, кількість випущених речей, особливий крій та стиль, що вирізняє річ.
Смішно читати ці дискусії типу «можу дозволити собі пуховик за 20 тисяч, ото я не як всі». Якщо в нього такий самий крій та матеріали як у ноунейм турецького, то як всі. Хочеш виділятися- ший речі на замовлення, купуй дійсно нішеві продукти. Правда хтось тут написав, що якщо б будо норм не зрізати цінники, то деякі пані так би з ними і ходили.
Та_шо_ж_таке• 27 ноября 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
також натуральний пух не розумію, я взагалі крім коламбії останні 20 років нічого не купляю, легка, зручна, не надута
Коламбія що ви купляєте ?Звичайні куртки з фольгою? Так у них вже зараз пртмерзнути можна,а ще й морозів не було))
Зубная фея• 27 ноября 2022
Для мене і 5 тисяч дорого. Але якщо ви маєте можливість купувати за 13 тис, це добре.
Электричка
• 27 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Ого, а ще блискавка дешманська. Дівчата, вона вже вирішила його купувати, то хай, на її фоні ми в гарних стильних будемо красуні. До чого тему створила не зрозуміло. Думала добра дівчинка, радила їй ще.
Ви швачка? Експерт з фурнітури? От взагалі з блискавкою не вгадали. Вона тут дуже хорошої якості. В в житті потрібно вирізнятися не пуховиками, а розвитком. Як інтелектуальним, так і емоційним.Вам є куди зростати
ДлинноНожка• 27 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Просто в такий бюджет можна якіснішу річ взяти і красивішу - Марк´Ополо, Джек Вольфскін, Дієго М зі знижкою. Томі - це рівень для дітей, підлітків, на сезон, його ціна 100$ максимум.
++++
Блины со смайликами• 27 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Вам так кажется. Даже довоенная статистика говорит об обратном
Оф. данные Приват (например)
’на частку українського онлайн-маркету припадає 79,7% оплат, і тільки 20,3% купівель здійснюється в зарубіжних інтернет-магазинах.’
При этом средний чек такой:
Из Китая украинцы заказывают товары в среднем на $20, Великобритании – $44, Польши – $64,7, США – $68,4.
Пух автора на ин. сайтах со скидкой от 300 евро.
Оф. данные Приват (например)
При этом средний чек такой:
Ну с доходом 2-2,5т$ на семью покупают на сезонных распродажах,а не в ноябре
Все мои ральфы и корсы стоили 80-120,300 за томми не отдам
Блины со смайликами• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Автор,вам разрешение советчиц надо для заказа,или восторженные охи ждали?
ДлинноНожка• 27 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Я про «випєндрьожність» ничего не писала. Просто цена ТХ в Украине и качество вещей этого производителя несопоставимы. 13 000 за обычный пух нет смысла отдавать, но многие готовы отдать, так как на бирке написано ТХ.
Согласна на все 100. Обошла в чп все магазины в поисках куртки мужу. Тх крайне удивил качеством курток. Вопрос один - за шо такі гроші?
Электричка
• 27 ноября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Чекала вашого коментаря. Дочекалася. Тепер тему можна закривати
ДлинноНожка• 27 ноября 2022
Ответ дляТріль!
То Вы дешёвый взяли, в ЦУМе недавно за 52000 видала

Блины со смайликами• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Так муж разрешил?
Петя-петушок• 27 ноября 2022
Ответ дляOdetta Furs
7500 и он Ваш!
Странно, но по ссылке не 7500 грн., а 13 тысяч. А я уже хотела покупать. Очень жаль…
Идущаяповолнам• 27 ноября 2022
Ответ для-ChrisTina-
Вы бы почитали, что (в какой стране, с какой маркировкой пластика и какой эффективностью) последние 20-25 лет делают…а потом пытались эко-активистку включать для морализаторства
При чем здесь страна, если планета у нас общая. Самое большое количество пластикового д….ма производит китай, также они потребляют наибольшие объемы энергоресурсов.
Я за разумный подход и золотую середину, а не за то, чтобы покупать три мешка зары на каждый сезон, потому что дешево и потом срочно хочется новенькое.
Скользкая• 27 ноября 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Все взаимосвязано и одно следует из другого. Кількість, якість та особливості виробництва определяют ценовую категорию и, соответственно, доступність продукта у певній країні.
Петя-петушок• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Автор, мне пуховик очень понравился. Я бы взяла, если вам нравится - берите. Тоже люблю Томми
ДлинноНожка• 27 ноября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Ральфа где берёте ?
Одна_на_всей_планете• 27 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Гаразд. Якщо умовний Хільфігер, який за логікою, що Ви наводите, випускає колекцію в країні А, залишки якої на наступний рік дешево розпродають в країні Б і вона стає доступною більшій кількості людей, він стає масс-маркетом? Тожі ми говоримо, що нові колекції- це не масс-маркет, а старі колекції (або дуже старі, які модна придбати в секонді якомусь)- то масс-маркет?
Блины со смайликами• 27 ноября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Ральфа где берёте ?
На американском официальном обычно когда еще дополнительная скидка,на мейсисе еще есть.
ДлинноНожка• 27 ноября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Благодарю
Электричка
• 27 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
І розмірів вже немає.
Электричка
• 27 ноября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
А від якого доходу можна купувати не на розпродажі?
Блины со смайликами• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Решайте сами за себя,думаю взрослая женщина в состоянии сама решить,какую куртку ей купить
Черепаха Тортила• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Чоловік заробляє достатньо. Його пуховик купували роки 3 назад в Спортмастері десь за 4-5 тисяч.
Тогда он не должен удивляться очень уж сильно))) если 3 года назад пух был 5, то сейчас в войну с выросшим курсом доллара …. Ну очевидно что все подорожало, хотя я и сама не ожидала что на столько.
-ChrisTina-• 27 ноября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Как производитель признаюсь: бизнес просто обожает последователей Греты. Продолжайте в том же духе).
Не нужно изучать процессы переработки. Просто покупайте и «меняйте мир к лучшему».
А мы будем постить повесточку и наживаться на тренде.
Аминь
Там-тарарам• 27 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Можливо, конкретно цю марку не відстежувала.
Люблю gap, по розпродажу їх пуховики дуже демократично коштують. І теплі
Gap с ТН и рядом не лежал, чего стоит только их пух и жирными пятнами от плохо обработанного пера. Я сама так попала с пухом Gap, хорошо в магазине покупала, так туда и понесла с экспертизой и прочими прелестями деньги вернули. И ещё он лез, не через верх, но внутри свитер в пуху был весь....
Чебурастик• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
На вигляд теплий і колір мені подобається.
я недавно купувала на ансвер парку за 6500, то списалось з карти 7100 + 365 грн за розтаможку. За пуховик на фото Ви заплатите десь 16700
Электричка
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧебурастик
Ясно. Дякую, що написали
Чебурастик• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
автор, не дуже раджу пуховики томмі, якість така собі.... Я сьогодні ходила по магазинам, то в макс марі пуховики симпатичні з натуральною опушкою 27 і зі знижкою 20, а десь в грудні буде -50%, то вийде 13500. Так виглядає набагато краще. В січні цього року мама купила в ЦУМі макс мара за 7000, було -70 на нього, на вид дуже гарний. Почекайте
Sweet_Dreams_• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Томии за 15 ? не , я не дура . Add herno або щось нормально куплю за таки гроши .