МамОмужа• 27 ноября 2022

Всі подруги мають коханців.

Я в шлюбі 20 років. Мені 40+.
Серед моїх подруг зараз просто бум на коханців, флірт. Є серед них і заміжні.
Купують дорогущу білизну, посилено слідкують за собою, ведуть дуже активне життя: ресторани, подорожі.
Я не заздрю, але так - я гірше виглядаю, я повніше, одяг просто зручний. Каблук і під прицілом не одягну.
Я задумалась, можливо це бажання заскочити в останній вагон?
Солнечный зайчик• 27 ноября 2022
И вы говорите, что у вас есть. Я думаю там больше фантазий

Цветок Мира• 27 ноября 2022
Я слідкую за собою, ходжу в спортзал, до косметолога, до війни подорожували, купувала дорогу білизну. Надіюсь, що скоро все продовжиться. Коханця ніколи не мала, з чоловіком в шлюбі майже 20 років
Невже Ви думаєте, що всі хто гарно виглядають мають коханців? Наступає момент, коли розумієш, що без кропіткої роботи над собою гарно виглядати вже не будеш
Доставучая• 27 ноября 2022
Мои 35-40 тоже) это не последний вагон. Это желание жить для себя и в свое удовольствие
Замыленная• 27 ноября 2022
Мне тоже 40+. У моих подруг любовников нет. Или молчат, и правильно делают.
So_so• 27 ноября 2022
У нас вообще ничего такого нет, я о любовниках. Бельё и ресторан это обычное дело, никак не связанное с возрастом. Путешествия тоже.
А с началом войны наоборот (кроме одной пары, но там тоже не в любовниках дело), все ещё больше держатся за мужей, осознают происходящее((
Проня_Прокоповна• 27 ноября 2022
Що за чухотєнь!
Мужики-хто на фронті, хто паше.
Є звісно відсоток гультяпак, але їм не до тьоток 40+
Та_шо_ж_таке• 27 ноября 2022
Так може в них з чоловіками не дуже. Я 20 років в шлюбі і мені крім нього ніхто не треба
НеГолосую• 27 ноября 2022
А подруги стали такими після 40а? Я про догляд і одяг, не про відносини на стороні.
рукиЖимолости• 27 ноября 2022
Я теж стежу за собою і веду активний спосіб життя. І подорожувала до війни активно, зараз сама рідше, і в ресторани ходжу. Але для цього мені коханця не треба ) У мене чоловік є, який мене повністю влаштовує

Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Для меня это неприемлемо.не осуждаю других,мне тоже 40,но,даже не могу представить подобное ,это для меня сродни б..Ву,извините ,но из песни слов не выкинешь .Я слишком ценю своего мужа и свой выбор .такое делать,- не уважать ни себя,ни свой выбор .белье красивое и дорогое ,косметику и ТП покупаю,в первую очередь, для себя ,и для мужа .
Следить за собой нужно всегда,в первую очередь,для себя самой и уверенности в себе .путешествия и походы по ресторанам я всегда практиковала ,приятно туда пойти как одной,так и с мужем любимым ..путешествую ещё со времён студенчества,каждый год стабильно 2-3 раза .
Быть в браке,не значит ,ставить на себе крест .не обязательно иметь любовника ,чтобы делать все то,что вы перечислили.
Но для меня моральный аспект наличия любовника ,будучи замужем за достойным мужчиной , неприемлем.если уж так припекло, не нужно обманывать себя и других,а развестись и ударяться во все тяжкие имхо
Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Ответ дляДоставучая
Можна иметь мужа и при этом жить на полную,все в ваших руках,одно другому не мешает
неДодекаэдр• 27 ноября 2022
Ага ага прям черга із коханців у дам віком 40+
Автор включайте логіку та зрозумійте пиzdеть то не мішки піднімати.
Коли в мене є коханець то ніхто про це не здогадується.
А от так язиком ляпати то чисто свій імідж піднімати.
Виннипуховна• 27 ноября 2022
Мені не 40, а майже 30 і чоловіка немаю, але у відносинах і теж паралельно хотіла б мати коханця. Відчуваю що нібито щось втрачаю у житті, що я цього ще не спробувала і не знаю, як воно.
автор МамОмужа • 27 ноября 2022
Ответ дляAnna_Aldarorah
Коханці саме дають те, що чоловік не може. Дуже часто це фінансові можливості. А також кар´єрний та зарплатний ріст.
Соседушка• 27 ноября 2022
А подруги ось так прямо і відзвітувалися про коханців?
Автор, найвірогідніше, що це Ваші вигадки. Те, що жінки в 40 (про 40 так говорять, ніби то вже 80)) купують собі дорогу білизну, доглядають за собою та подорожують, говорить виключно про те, що ці жінки цікаві в першу чергу собі.
Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
А відразу знайти чоловіка,щоб і фінансово вас задовольняв ,не можна? Навіщо тоді виходити заміж ,щоб потім ходити шукати багатшого ? Я максималіст та дуже довго придивлялася та пізно вийшла заміж,мій чоловік дуже багато заробляє,молодше мене на пару років ,кар´єру я побудувала і без нього за рахунок своєї дуже доброї освіти .не виношу жінок ,як іза рахунок чоловіків роблять кар´єру,вони ,якщо захочуть,і самі зможуть добре заробити ,було б бажання ...через ліжко кар´єра то не моє.а виходила заміж я за перспективного з усіх боків на той час ,це вже було видно .бо мені. Треба усе і одразу ,щоб потім не бігати ,не шукати коханців ,краще вже бути однією .я себе не поважатиму ,якщо так робитиму .
.нащо тоді вибирати такого чоловіка та залишатися із ним,якщо він не може вам дати того,що ви хочете .це брехня ,а не стосунки .краще бути вже однією,ніж жити у брехні .це моя власна думка,ніколи не зрозумію такого
Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Я дуже поважаю свій виважений вибір чоловіка та наші стосунки ,перевірені часом,щоб заради якихось пригод чи сумнівних ніштяків,образити чоловіка та не поважати свій власний вибір
Пацелуйнитуда• 27 ноября 2022
А где они их берут этих коханцев?
Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Я дуже прискіплива просто до того,х ким спілкуюся і просто так до себе нікого не підпускаю, особливо чоловіків,тому навіть не можу уявити ,як зможу бути із по суті незнайомим мені чоловіком ,одразу почуття відрази ,але це мої власні думки

ФруктЕщеТот• 27 ноября 2022
Де вони їх беруть? я бы и не против, но надо такой, чтобы без зппп, без жены, без денежных проблем, молодой, сексапильный и с юмором, и чтобы не влюбился и чтобы не трепался. Ну где такие? мне 40 и я - умница-красавица, хорошая грудь, спорт и есть со мной о чем потрахаться. Но скажу вам так, такого встретить - большая удача, а на меньшее я не согласна. Люблю себя и мне важно качество, а не количество.
Доставучая• 27 ноября 2022
Ответ дляAnna_Aldarorah
Главное, чтоб у вашего мужа было такое же белоснежное пальто, как у вас))
Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
А где они их берут этих коханцев?
Скорее всего,подруги ради куража и понтов так сказали .замужние бы не говорили о любовника на каждом углу,ибо доброжелатели могут доложить мужу ,Я не видела никогда таких глупых,чтобы так трепались напропалую,поэтому у меня реально сомнения ,что они их имеют
Доставучая• 27 ноября 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
А где они их берут этих коханцев?
Работа, спортзал, случайное общение в супермаркете, на пляже.
Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Ответ дляДоставучая
Спасибо за заботу ,но Не волнуйтесь о моем муже ,как и о моем пальто.мой муж занят делом ,нашим общим делом вместе со мной и ему некогда.заниматься хернёй,лучше о своем позаботьтесь
ФруктЕщеТот• 27 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Ой, прямо мне 40, и я лучше выгляжу сейчас чем была в 20. Но для этого я трачу на себя порядка 10 тыс у.е в год.
И останусь я такой, потому что ухоженная и умная женщина в любом возрасте интересна мужчинам.
Мне ничего не стоит любого соблазнить, на кого покажите но вопрос в другом - качественных мужчин совсем мало, а хороших любовников - еще меньше.
Anna_Aldarorah• 27 ноября 2022
Ответ дляДоставучая
Я очень брезглива и лучше буду одна ,чем извините,в себя первый попавшийся хер совать ,как то ...уж лучше пальто
Доставучая• 27 ноября 2022
Ответ дляAnna_Aldarorah
Ваша идеальная жизнь ослепила весь форум)))
Акуна_Матата• 27 ноября 2022
Ответ дляДоставучая
И не давило в рукавах
ФруктЕщеТот• 27 ноября 2022
Ответ дляДоставучая
кошмар
Доставучая• 27 ноября 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
кошмар
По разному)))