Elena2444• 27 ноября 2022

Чоловік на святкуванні мого дня народження дарує квіти мені, донці і своїй мамі

Як би ви віднеслись до такої ситуації. Образились чи це нормальна ситуація?
Э-велин@• 27 ноября 2022
Ответ дляMtatjana
Трошечки дивно, що у ваш найголовніший день вас ніяк не виділяють з натовпу
А мне трошечки дивно жить окремо довгі роки, чоловік живе з мамою.

Mtatjana• 27 ноября 2022
Ответ дляЭ-велин@
В такому випадку квіти мамі в ДН дружини - це ще дивніше
автор Elena2444 • 27 ноября 2022
Ответ дляЭ-велин@
Я имела ввиду, вы приехали первый раз за 5 лет, и озвучили ему - у меня день рождения будет, хочу особенности, хочу вдвоем, хочу....
Или просто ждали сюрприз?
На святкуванні дня народження була вся велика родина три брати , три невістки (я в тому числі, іменнинниця ))) , наші діти всього четверо дітей і мати мого чоловіка та його відповідно двох братів. Так би мовити сімейне святкування.
Э-велин@• 27 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Мабуть хотіла що б це був лише її день, цвага лише їй. А тут мама
Так я питаю, вона це озвучила йому? Бо він звик з мамою там жити і святкувати все теж з мамою
Hanna-Hanna• 27 ноября 2022
Може, він про квіти згадує не так часто, то і дарує всім одразу, поки знову не забув?
Э-велин@• 27 ноября 2022
Ответ дляElena2444
І? Квіти подарували вам, донці (ви не образились за доньку?), та мамі. Чи ще й усім невісткам подарували?
Він скучив може за вами, я ж не знаю ваших відносин. Вам з донькою купив, і мамі теж, мама поруч усі роки, може допомагає йому, поки вас не має.
автор Elena2444 • 27 ноября 2022
Ответ дляЭ-велин@
Описала ситуацію. Я не образилась. Невісткам не подарував. Так, мама допомогає йому, як і усім своїм синам. Вона молодець . Спитала думки дівчат, щоб зрівняти з своїми емоціями і щось для себе зрозуміти. Дякую за відвертість .
Машенька Ивановна• 27 ноября 2022
Ответ дляElena2444
8 років одружені. Святкували з його мамою вперше, бо проживаємо в різних країнах. А в цьому році я з донькою була з ними декілька місяців , так і вийшло, що святкували усі разом.
Ваш чоловік справжій джельмен, навіть так справжній чоловік.де взяли такого?)
Леска• 27 ноября 2022
Ответ дляElena2444
Авторе, а можна ,,фізику процесу’?
Віт живе з мамою 5 р за кордоном, ви лише в березні приїхали. Ви тільки одружилися? Як ви жили парою до березня? Дочка не його?

freedom_2015• 27 ноября 2022
Ответ дляLyudaT
Может и лучше я бы не поняла, если бы муж на мой день рождения дарил цветы своей маме...
щоб мама не ображалась мабуть))))це як малим дітям на др сестри-брата дарують деякі подарунок
автор Elena2444 • 27 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Авторе, а можна ,,фізику процесу’?
Він поїхав на заробітки , коли нашій донці було три роки. Живе з мамою, працює, приїздить до нас в Україну раз у чотири п´ять місяців . Тепер я поїхала до нього з донькою.
завитушка• 27 ноября 2022
Ответ дляElena2444
А невісткам шо ж не подарував?)

Взагалі це звичайно дуже дивно, мені б точно не сподобалося. А я така шо ще б і висказала шо думаю)
Madame S• 27 ноября 2022
Всё, надо закатить истерику, надавать мужу тумаков и подать на развод.
Анжелика1• 27 ноября 2022
Ответ дляЭ-велин@
А что случится, если всем присутствующим женщинам в семье подарить по букету?
Другое дело,если маме дорогой, а всем остальным такое себе
В принципе ничего не случится, но это неуместно в этом случае. Тогда уже и подарки можно подарить всем женщинам, а не только именнинице
Э-велин@• 27 ноября 2022
Ответ дляElena2444
В общем, сложно все это. Жить отдельно, каждый сам по себе, от забот отвыкаешь.
Ваш муж ещё молодец, вас содержит, я так понимаю. И маме внимание.
Я как мама 2 сыновей была бы сыночку благодарна за цветы, а если бы невестка поджимала от обиды губы, была бы для меня странной истеричкой. И это бы было не в вашу пользу явно
автор Elena2444 • 27 ноября 2022
Ответ дляЭ-велин@
Я не влаштовую істерику) хочу розібрати просту життєву ситуацію. Для Вас це норм , я зрозуміла. У мене інша думка
Э-велин@• 27 ноября 2022
Ответ дляАнжелика1
Да можно много всего и по квартире всем подарить, и по машине. Если он автора обеспечивает, живя отдельно долгие годы с мамой, то нормальный мужчина. Подарок именнинице, всем своим девочкам цветочки. Позаботился, но опять недовольные. Как сложно угодить всем
Lena24101987• 27 ноября 2022
Так мало чоловіків, що вміють любити, дарити, думати і не шкодувати!!!
Автор, ну що вам шкода квітів для своєї доньки у ваш ДН? А свекрусі теж шкода, що вона йому змалечку вклала в мізки опікуватися над жінками?
Одного разу нас запросили на ДН і ми випадково, не думавши купили квіти мамі іменинника. Ці ємоціі не передати словами, бо це її син, і це теж (частково) її день
Я б подякувала чоловіку❤️