Праздничный сервиз• 28 ноября 2022
Дівчата питання по центру зайнятості
З лютого по червень перебувала на обліку як безробітна, потім зняли. Сьогодні стала на облік знову, хотіла отримати хоч якісь виплати, а мені сказали що платити не будуть так як прийняли закон від 29 жовтня що платять 90 днів. А мені заплатили, але ж закон зворотньої дії не має? Я знялась з обліку в червні, а закон прийняли в жовтні. І думаю так я мала права на виплати тому що все життя працюю, і з податків вираховували якраз на такі випадки.
Носки на подтяжках• 28 ноября 2022
Перебувала з липня, стаж 26 років. Після прийняття закону заплатили останній раз в листопаді і припинили виплати(
Так, все життя платила податки, але ж зсилаються на воєнний стан(
Праздничный сервиз
• 28 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Але ж стали зараз, після прийняття закону
Вони беруть всіх, але виплат немає. Що це за допомога? Роботу і так не знайдуть по профілю та досвіду бо її і так немає. Втратила перед війною якраз.
Носки на подтяжках• 28 ноября 2022
Автор, протягом року, навіть якщо знімались з обліку і знову ставали, то це все враховується в цей рік, і виплати, що отримували, теж