Українська Мрія• 30 ноября 2022

Польські прикордонники перевіряють вміст сумок у тих, хто їде автобусом?

Файна цьоця• 30 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Тю, цигарки, знаю, дронами перекидають. Тим паче, коли багато.
Якісь нерозторопні цигани
Ну так вже все знаєте, для чого питання на форумі?)) Треба дрон й для сала))
А по темі - замотайте у рушник, покладіть у валізу між одягу. Може проканає.
Жабры жабы• 30 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Сало і ковбасу
то собака вчує
ще штраф заробите
автор Українська Мрія • 30 ноября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Півтора кіло перекидати дроном нерентабельно. Треба цілу свиню

Я вже думаю може нарізати те сало невеликими шматками і щільненько в літрову банку з-під маски для волосся напхати Не будуть же вони всі банки-склянки-тюбики відкручувати?
автор Українська Мрія • 30 ноября 2022
Ответ дляЖабры жабы
то собака вчує
ще штраф заробите
Там іще й собаки?
Тоді точно не варіант
Трахтибидох• 30 ноября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Что хотите провезти?
Мужчину
Амели на мели• 30 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
До такого я точно не готова.
Якби то тільки ковбасу викинути, то чорт з нею, а от сало... Не переживу
Моя косметолог їхала на днях до сина. То сьогодні фотку смаженого сала викладала підписану, що тільки Бог знає чого їй вартувало провезти.
Полуничка• 30 ноября 2022
При въезде проверяют , при выезде нет. По крайней мере у меня так было .
Сосулька• 30 ноября 2022
Полчаса назад проходила Ягодные. Проверяли на рентгене сумки. После этого открывали те сумки по которым были вопросы
Файна цьоця• 30 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія

Не будуть звісно, робіть.
Головне радісно відкривати для перевірки валізу, вони бачать що не боїшся й втрачають інтерес до ретельної перевірки)
автор Українська Мрія • 30 ноября 2022
Ответ дляСосулька
А довго були на кордоні?
Сосулька• 30 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
А довго були на кордоні?
Наші дві години перевіряли. Поляки годину
Sonkesha• 30 ноября 2022
Только сканер. Если по сканеру подозрительное что-то высвечивается то естественно будут проверять.