Засомневаю• 08 мая в 16:10
Як непомітно спаскудити килим?
Ситуація наступна - мені родичи намагаються віддати старий килим, який лежав у них згорнутий 20 років під шфою.
Відмовитися не можу з низки причин особистих стосунків.
Ну, це з серії "на тобі небоже, що мені негоже". Бо викинути, звісно, їм шкода. Забирати, швидше за все буду у згорнутому виді.
Питання наступне - чи можна якось так пошкодити килим, щоб сказати - ой, його міль з´їла, чи він протрух від часу... Якісь дірки всередині... Не знаю, лугом облити, кислотою... Бо вони потім будуть бачити його у мене, і обов´язково перевірять, користуюся, чи ні.
Килим для підлоги, старий, радянський.
Відмовитися не можу з низки причин особистих стосунків.
Ну, це з серії "на тобі небоже, що мені негоже". Бо викинути, звісно, їм шкода. Забирати, швидше за все буду у згорнутому виді.
Питання наступне - чи можна якось так пошкодити килим, щоб сказати - ой, його міль з´їла, чи він протрух від часу... Якісь дірки всередині... Не знаю, лугом облити, кислотою... Бо вони потім будуть бачити його у мене, і обов´язково перевірять, користуюся, чи ні.
Килим для підлоги, старий, радянський.
показать весь текст
1
1
12
3
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:24
Я не скажу, що він їй прям дорогий той килим, валявся ж... вона швидше хоче бути корисною, щось мені зробити добре, тобто якщо килим буде непридатний, то вона сама скаже викинути...
Тарабарщина• 08 мая в 16:25
Ответ дляЗасомневаю
І реально вони вважають, що з найкращіх міркувань. Щоб мені тепло було і зручно. Ну і їм, коли приходять...
скажіть алергія почалася на старий пил і повертаю
3
1
Юпитерная• 08 мая в 16:25
Ответ дляЗасомневаю
Та може залишу на якийсь час, потім він з часом ’протрухне’...
Вы просто относитесь к этому иначе) Считайте это жестом доброй воли. Это все лишь ковер. Иногда даже старые на первый взгляд отстойные вещи можно интересно стилизовать, если его хорошо почистить, он будет свежий и чистый и он нормально сохранился, не съел его никто, возможно его можно куда применить в вашем интерьере, подумайте)
3
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:25
Ответ дляТарабарщина
скажіть алергія почалася на старий пил і повертаю
або алергія-хімчистка-не пережив...
1
Юпитерная• 08 мая в 16:26
Я, кстати, видела на пинтересте как рисуют картины на таких бабушкиных коврах красных шерстяных, знаете?
1
Оля_с_киркою• 08 мая в 16:27
Ответ дляЗасомневаю
І що їй сказати? Я б і безкоштовно віддала, але ж вона його захоче бачити...
Я бы почистила и положила, скоро мода вернется и на стенку клепать обратно будут, а у вас раритет, еще и продадите!
1
3
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:27
Ответ дляЮпитерная
Вы просто относитесь к этому иначе) Считайте это жестом доброй воли. Это все лишь ковер. Иногда даже старые на первый взгляд отстойные вещи можно интересно стилизовать, если его хорошо почистить, он будет свежий и чистый и он нормально сохранился, не съел его никто, возможно его можно куда применить в вашем интерьере, подумайте)
Та ні. килими не люблю. Та і дійсно маю алергію на пил. І чоловік не любив, відбивався від нього, як міг. Але він міг просто сказати ’мамо не треба’... А зараз інша ситуація.
1
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:27
Ответ дляЮпитерная
Я, кстати, видела на пинтересте как рисуют картины на таких бабушкиных коврах красных шерстяных, знаете?
Ні, не бачила
Тарабарщина• 08 мая в 16:27
якщо він лежав роками, то і цвіль може бути, а дихати цим щодня не варто
2
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:28
Ответ дляОля_с_киркою
Я бы почистила и положила, скоро мода вернется и на стенку клепать обратно будут, а у вас раритет, еще и продадите!
Та який рарітет:)) Старе радянське страшне ото зелене...
1
1
2
ДикаВишня• 08 мая в 16:28
Ответ дляЗасомневаю
І реально вони вважають, що з найкращіх міркувань. Щоб мені тепло було і зручно. Ну і їм, коли приходять...
Скажіть що вам не підходить до інтерєру.
Не вірю, що доросла жінка таке пише
Не вірю, що доросла жінка таке пише
1
1
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:28
Ответ дляТарабарщина
якщо він лежав роками, то і цвіль може бути, а дихати цим щодня не варто
Так, я тільки у ванні грибок вивела....
2
Оля_с_киркою• 08 мая в 16:29
Ответ дляЗасомневаю
Та який рарітет:)) Старе радянське страшне ото зелене...
Надо смотреть, я помню только красные и бежевые😁
1
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:30
Ответ дляДикаВишня
Скажіть що вам не підходить до інтерєру.
Не вірю, що доросла жінка таке пише
Не вірю, що доросла жінка таке пише
Тю. Казала. Кажу - кімната персикова - килим зелений, ну куди? Каже, нормально, нічого, зате тепло....
1
2
ДикаВишня• 08 мая в 16:30
Ответ дляЗасомневаю
Тю. Казала. Кажу - кімната персикова - килим зелений, ну куди? Каже, нормально, нічого, зате тепло....
Мені не підходить. Крапка
1
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:32
Ответ дляДикаВишня
Мені не підходить. Крапка
Нерви. Серце. Вона непогана людина, хоче як краще. Просто вік... І єдиний син. Я у неї одна практично.
4
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:32
Ответ дляОля_с_киркою
Надо смотреть, я помню только красные и бежевые😁
Сама ще не бачила. Тільки з торця:))
Кручу хвости• 08 мая в 16:37
Ответ дляЗасомневаю
І реально вони вважають, що з найкращіх міркувань. Щоб мені тепло було і зручно. Ну і їм, коли приходять...
А вы такая терпила, что вам любой хлам можно сплавить, а вы и не вякните?
4
1
3
Фіфачка• 08 мая в 16:37
Ответ дляДівчина Гілмор
Сказати, що віддали сім´ї впо і віддати кому той килим дійсно треба, а не псувати
Ну да, впо всякий хлам отдавать надо, им же всё равно
3
Самоучка• 08 мая в 16:39
Ответ дляЗасомневаю
Не хочу образити людину. Не в її віці і не в її становищі.
Так у нее от такой трагедии инфаркт случится. Вы что, натуральный ковер угробили!
1
1
Дівчина Гілмор• 08 мая в 16:40
Ответ дляФіфачка
Ну да, впо всякий хлам отдавать надо, им же всё равно
Чому хлам? Це вінтаж. А коли знімають квартири там все новісіньке?
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:41
Ответ дляКручу хвости
А вы такая терпила, что вам любой хлам можно сплавить, а вы и не вякните?
Ну, походу так. Залежить від того, хто справляє мабуть.
любименькая• 08 мая в 16:43
вы не умеете говорить нет? учитесь.
поблагодарите от души и откажитесь.
поблагодарите от души и откажитесь.
1
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:44
Ответ дляСамоучка
Так у нее от такой трагедии инфаркт случится. Вы что, натуральный ковер угробили!
Та не в килимі питання. Якщо він буде вже непридатний для користування - то нема питань, піде на смітник. Тут же в тому, що вона хоче як краще для мене. А нерви не сталеві. Вік поважний. Вона і так кожного дня за сином плаче, ну куди мені ще її ’посилати’?
Килим синттетичний, якщо що...:)
Килим синттетичний, якщо що...:)
2
1
1
любименькая• 08 мая в 16:44
Ответ дляЗасомневаю
І що їй сказати? Я б і безкоштовно віддала, але ж вона його захоче бачити...
здуреть можно))
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:45
Ответ длялюбименькая
вы не умеете говорить нет? учитесь.
поблагодарите от души и откажитесь.
поблагодарите от души и откажитесь.
Вмію. Кілька разів намагалася. Кажу - не треба... А вона згодом все одно за своє.
любименькая• 08 мая в 16:45
Ответ дляЗасомневаю
Вмію. Кілька разів намагалася. Кажу - не треба... А вона згодом все одно за своє.
ну и ничего.
предложите,что поможете продать.
другим людям будет польза.
предложите,что поможете продать.
другим людям будет польза.
2
автор
Засомневаю
• 08 мая в 16:46
Ответ длялюбименькая
здуреть можно))
Сама в шоці. Ну була б якась ліва родичка - відмовилася б або викинула... а тут...
Бла бла бла• 08 мая в 16:47
Они будут больше сердиться, за то что вы испортили такую ценную вещь.
Лучше сразу не берите. Скажите мягко, что не нужен вам ковер.
Это может не очень приятно, но зато честно и сразу избавит вас от оправданий в дальнейшем,
Лучше сразу не берите. Скажите мягко, что не нужен вам ковер.
Это может не очень приятно, но зато честно и сразу избавит вас от оправданий в дальнейшем,
3
любименькая• 08 мая в 16:47
Ответ дляЗасомневаю
Сама в шоці. Ну була б якась ліва родичка - відмовилася б або викинула... а тут...
я вам точно говорю,что не надо портить.
скажите,что аллергия и всё.
скажите,что аллергия и всё.
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу