Засомневаю• 1 час назад
Як непомітно спаскудити килим?
Ситуація наступна - мені родичи намагаються віддати старий килим, який лежав у них згорнутий 20 років під шфою.
Відмовитися не можу з низки причин особистих стосунків.
Ну, це з серії "на тобі небоже, що мені негоже". Бо викинути, звісно, їм шкода. Забирати, швидше за все буду у згорнутому виді.
Питання наступне - чи можна якось так пошкодити килим, щоб сказати - ой, його міль з´їла, чи він протрух від часу... Якісь дірки всередині... Не знаю, лугом облити, кислотою... Бо вони потім будуть бачити його у мене, і обов´язково перевірять, користуюся, чи ні.
Килим для підлоги, старий, радянський.
Грушки-яблочки• 1 час назад
Кислотой облить до дырки. Сделать фото, отправить, а ковер на мусорку
Засомневаю
• 1 час назад
І реально вони вважають, що з найкращіх міркувань. Щоб мені тепло було і зручно. Ну і їм, коли приходять...
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Якою? Треба ж так, щоб типу він вже такий був згорнутий, а не я навмисно ’випадково’ облила.
Електрохарчування• 1 час назад
скажите что вас пытались ограбить, вы вызвали полицию и та отпиздила воров, и прям на ковер. можно залить кровью, сфотать и выкинуть
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Та хоть доместосом. Он хорошо делает дыры
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Сказать отдали в химчистку и он разлезся от старости
Ну, як варіант. Але вони думають, що я його в дворі помию з шланга... Бо хімчистка то дорого...
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляЮпитерная
А честно и прямо сказать? Спасибо не надо?
Не хочу образити людину. Не в її віці і не в її становищі.
Юпитерная• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Ну вы же ее все рано обидите когда его испортите и она увидит, что его нет.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляОколовита
Принести кота, чтоб он его пометил
О! Помітив, поки я його буду мити в дворі:)
Мой завтрак• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
А испортив не обидите?
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Средство для висолів в эпицентре кислотное, сожрет напрочь или соляная кослота чистоганом
Чудо в декрете• 1 час назад
скажіть що побачили що для зсу шукають старі килими для бліндажів і віддали туди, бо там потрібніше ніж вам
і до речі я такі запити дійсно час від часу бачила, якщо вам захочеться його утилізувати запитайте у волонетрів і віддайте на потреби
Мой завтрак• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Обидится ещё больше, чем если бы не взяли
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляЮпитерная
Ні. Якщо він вже непридатний - то звісно вона не буде наполягати. А так - намагається зробити краще. ’Дякую, не треба’ в м´якій формі не проканало. Вона вважає, що знає, як краще.
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Сказати, що віддали сім´ї впо і віддати кому той килим дійсно треба, а не псувати
Юпитерная• 59 минут назад
Ответ дляЗасомневаю
Это ваша бабушка? Или кто? Может ковер не такой уже и плохой и действительно после химчистки можно куда-то его постелить, пристроить чтобы не сильно глаза мозолил. Новое бывает порой хуже по качеству.
Засомневаю
• 59 минут назад
Ответ дляЧудо в декрете
О!!!! Оце дуже варіант. Це може зайти. Записала.
Засомневаю
• 59 минут назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Не той варіант.
Куда_бежать• 58 минут назад
Інколи деякі родичі такі речі віддають, що аж чудно. Можливо, колись для них ця річ була дуже вагомою покупкою чи мрією свого життя. І не відмовиш же
Як на мене, варіант з хімчисткою дуже непоганий
Засомневаю
• 57 минут назад
Ответ дляЮпитерная
Ні, це мати мого загиблого чоловіка. Вона мене любить... Але вік дається взнаки. Літні люди вперті. І дім наш з ним. Тобто це і ’для нього’ опосередковано.
Юпитерная• 56 минут назад
Ответ дляЗасомневаю
Понятно.. Не знаю тогда, что вам посоветовать. Мне кажется, любая идея, кроме как оставить его, ее обидит.
Засомневаю
• 56 минут назад
Ответ дляКуда_бежать
Та теж думаю і над цим. При чому, той килим там лежав за царя панька, А я їх взагалі ті старі терпіти не можу.
Засомневаю
• 55 минут назад
Ответ дляЮпитерная
Та може залишу на якийсь час, потім він з часом ’протрухне’...
Засомневаю
• 54 минуты назад
Ответ дляГоловний кошак
заберите и продайте на олх
или отдайте там же
І що їй сказати? Я б і безкоштовно віддала, але ж вона його захоче бачити...