Люблю_джаз• 01 декабря 2022
Поможіть розібратись. Віза в Канаду
В кінці жовтня здала біометричні дані. На початку листопада отримала погодження на візу. А для дитини ще досі нема погодження. Що робити?
В візовому центрі сказали чекати
Люблю_джаз
• 01 декабря 2022
Ответ дляatews
чекати, так як сказали в ценирі, або відсилати дитячі паспорти разом з дорослими - декому вклеюють разом, але це не гарантовано
Мама девчонок• 01 декабря 2022
Чекати. Ми по одній дочці візу чекали ще 1,5 місяці після того, як отримали для всіх інших. Наберіться терпіння.
Люблю_джаз
• 01 декабря 2022
Ответ дляМама девчонок
Дякую за відповідь!