Потужна махіна• сегодня в 02:47
Эта мать просто не любила своего ребенка?
Смайликівна• сегодня в 11:10
Ответ дляразмахер
Звісно, все правильно. А коли матір стане немічна, потребуватиме допомоги, та щось зламає або зіпсує - бити іі, можна шлангом від пральної машини, наприклад.
Я би так і робила на місці дітей. Хай потім лежить в своєму г*вні без води й їжі. Ненормальна психована хабалка, що виплюнула дитину для щоденного приниження, не заслуговує ні на що більше
Я не тону• сегодня в 11:13
Ответ дляразмахер
Моя матір була інженером з 2 вищими освітами, мене били за балі, нижчі за 4 та 5. Ну і інші дрібниці.
Больная она у вас на голову.
Метелик• сегодня в 11:14
Ответ дляДівчина Гілмор
Це жах, я вам дуже співчуваю. Мене теж били, одного разу мати навіть з сокирою за мною бігала. Але, оце, як автор описує, що все життя памятає, що отримала по сраці за порвані не ю ж тапки і все життя не складається то аж занадто драматизму.
Ви усвідомлюєте, як глибоко засіли ваші травми, що всі ці жахи вам ’нічого страшного’ та ’драматизм’
Дівчина Гілмор• сегодня в 11:23
Ответ дляМетелик
Так, я й не приховую, але ж я і не ламаю собі життя думаючи тільки про це
Аноним_Русалка• сегодня в 11:27
Ответ дляМетелик
Для мене це більше про СССР і найкраще в світі..name it
В якому стані жили люди, щоб відчувати таку злість
Випереджаючи ’моя мама була не така, і всі знайомі не такі’
Не всі такі, а про знайомих ви знаєте тільки те, що вони вам показують.
При чем здесь вообще СССР?
Аноним_Русалка• сегодня в 11:30
Ответ дляДівчина Гілмор
Автор пише, що в 4 роки зашивали ногу без анестезії. Ви серйозно зараз? Я розумію, що ви знаходите, щось подібне з вашою історією, але ж подумайте, це правда написана?
Но она не помнит, больно было или нет. Бред какой-то. Откуда ребенок в 4 года вообще мог знать про анестезию и если бы ее зашивали на живую, она бы точно это запомнила ярче всего из этих событий
Метелик• сегодня в 11:31
Ответ дляДівчина Гілмор
Тонка межа- запереченея-усвідомлення чи надмірне занурення.
Іноді мене дуже виручає знання, звідки мої неадекватні реакції та надмірні переживання.
Але і батьків я не звинувачую
Метелик• сегодня в 11:32
Ответ дляАноним_Русалка
При чем здесь вообще СССР?
Скількох дітей били тоді? +/- всіх
Я не тону• сегодня в 11:36
Ответ дляМетелик
Скількох дітей били тоді? +/- всіх
Не всех, не преувеличивайте. Меня никогда не били, моих друзей и одноклассников тоже не били, если бы такие зверства были в семье, то их невозможно скрыть
Ms. Android• сегодня в 11:35
Ответ дляЯ не тону
Ваш отец придурок и садист, как таких земля носит? Алкаш наверное?
Садист, це не те слово, це не людина. Він любив бити мене вузеньким ременцім з вичещеної шкіри, і щей змочувати...я ходила як зебра в дитинстві. І ще підлітком йому сказала, що батька в мене немає, і так воно і є. Таким батькам неможна народжувати дітей!
Метелик• сегодня в 11:35
Ответ дляЯ не тону
Оце ви в ракушці.
Метелили всіх майже, але хто ж про це розкаже
Я не тону• сегодня в 11:37
Ответ дляMs. Android
Это немыслимо. У меня слов нет.
Ms. Android• сегодня в 11:38
Ответ дляДівчина Гілмор
Я ще памятаю, як він мене ледь не задушив, якби не знайомі, яких покликав мій сусід, ми з ним були однолітки і дуже дружили, його теж батько бив, то напевно я б сьогодні не сидила на порадниці
Я не тону• сегодня в 11:39
Ответ дляМетелик
Оце ви в ракушці.
Почему нет? Синяки бы были видны, мы часто друг у друга ночевали в детстве, у всех подруг были отличные родители.
Я не тону• сегодня в 11:40
Ответ дляMs. Android
Кто он вообще по жизни был? Уголовник?
Ms. Android• сегодня в 11:42
Ответ дляЯ не тону
Это немыслимо. У меня слов нет.
Я пропрацьовую ці травми зараз з психологом, трохт стало легше, але пробачити їм не можу, це чужі для мене люди.
Я_з_Франека• сегодня в 11:45
И ребёнок всё так запомнилв подробностях , что с ней было в 4 года ?) И даже во взрослом возрасте помнит про тапочек и кровь ?
Ms. Android• сегодня в 11:46
Ответ дляЯ не тону
Кто он вообще по жизни был? Уголовник?
Був дуже розумний і поважний в чоловік, в школі, університеті, армії скрізь висів на дошці пошани. Ми жили в селі недалеко від Києва, був керівником, всі його поважали, тілько хороше говорили, і коли я почала розповідати все, мені не вірили, але пройшов час і люди побачили його справжннє обличчя, зараз спивається, схожий на бомжа
Метелик• сегодня в 11:53
Ответ дляЯ не тону
Синяки...
Вы и не представляете, что происходит за закрытыми дверями
Телепузик• сегодня в 11:56
У меня есть 2 подруги. Обе в контрах с матерями, ненавидят.
И орали они, что ненавидят их еще с подросткового возраста. Кто не знает историй, то сильно их жалеет.
А вот истории:
У одной мама умоляла не связываться в 17 лет с придурком, который сидел. По итогу он просрал ЕЕ квартиру, доставшуюся от отца как наследство (взял кредит, а она поручилась, банк отобрал), сделал ей ребенка, сел за изнасилование кого-то в лесу со смертельным исходом. Это итог к 19-летию. Но плохая почему-то мама...
Вторая подруга. Родители публичные люди. Попросили присутствовать дома на сьемках какой-то семейной сцены для ТВ. Ни говорить, не отвечать, просто посидеть в кресле и улыбнуться в камеру. Она специально побрилась налысо. Сорвала запись, так как отец не мог такое пустить в эфир... Ах, да. Связь с наркоманом тоже была. Благо отец просто дал ему выбор: либо исчезаешь, либо завтра садишься. Ветром сдуло.
Но рассказывают обе про плохих родителей.
Поэтому мне ни разу не жаль всех этих страдалиц, которые к своим 30-50 годам не могут строить свою жизнь без копаний в детских надуманных обидках.
А вот истории:
Метелик• сегодня в 12:03
Ответ дляТелепузик
А вот истории:
Вы описали два очевидных результата неадекватного воспитания и обвинили в нем детей
Добрая свекровь• 2 часа назад
Так сильно боялась мать, но тапки надела и на улицу в них гулять ушла
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляСнегурочко
Ну у наших сусідів колись дитина розбила хрустальну вазу. Мама доньку побила так, що дитина померла. Ви також знайдете виправдання в цій ситуації?
Эту тварь наказали или как обычно?(
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляMs. Android
Надеюсь, оно сдохло где-то под забором в собственном говне?
Борець за гаманець• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
І ще ж про ті тапки, ви правильно пишете, тоді щось купити дитині це був квест, а це тапки були для садочка. Саме для садочка, завтра в садочок, а тапки порвані. Ще й ногу порізала, егоза
Не придумуйте. У 1986-1988 роках не було жодних проблем з обсягом чи взуттям, я чудово пам´ятаю ті роки. Проблеми почалися вже у 90-х, коли на початку 90-х зникли товари, а потім ввели талони на взуття. Але це було приблизно у 1993-1994 роках.
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляМетелик
Синяки...
Мы жили в девятиэтажном доме и слышно было, как сосед с верхнего этажа чихал. Если бы кого-то избивали, то крики были бы слышны. Это не необитаемый остров.
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
А чому не вірите? У мене була подібна історія, тільки з сукню. Я мала, років 4-5, полізла на дерево, впала з нього, розірвала плаття і живіт. То сусідка мені зашивала плаття, щоб мати не била
Именно вот этому рассказу не верю.
НашлаПерепискуМужа• 51 минуту назад
Ответ дляКачка в тапцях
Мать психопатка, или дочь нерасторопная?)
Или вы йо..нутая
Все возможно• 10 минут назад
Який брєд, в 4 роки вона хотіла попрати тапок і заклеїти клеєм? Це де такі вундеркінди?
Метелик• 6 минут назад
Ответ дляЯ не тону
Дети не кричат. Крик-это сопротивление. Оно порождает ещё большую агрессию.
Проще тихо вытерпеть.