Весёлая морковка• 05 декабря 2022
Почему на рынке меня всегда так называют?
Жіночка. Розрахуйте жіночку. Жіночка, перед вами черга. При этом прохожие, или в транспорте, обычно говорят девушка. Не, я конечно не молодая (33), но как-то непривычно
Байрактара• 05 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Людина тактовна не вживатиме звертань які можут мати різні трактування . Для чого це робити ризикуючи нарватись на негатив коли є нейтральне звернення?
Яке нейтральне?
сказочное_Бали• 05 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Высшее образование не говорит об образованности
у вас його немає 100%
Скомуниздила• 05 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Удалено администрацией...
Ответ на вопрос ’в Турции базары - пережиток чего ?’ будет ?
А_мій_самий_самий• 05 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Вам 10?
Дівчина це з підліткового років 25. А далі жінка.
Я такая боевая• 05 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
в Україні панів та кріпаків вже дуже багато років немає, тому спускайтесь на землю
Звертатися до незнайомців за гендерною ознакою – це неповага
Мовники радять звертатися до незнайомців нейтральними поважними словами ’пані, пане, панство’.
А_Шо_Такое• 05 декабря 2022
Ответ дляСкомуниздила
В Турции спросите)
А_Шо_Такое• 05 декабря 2022
Ответ длясказочное_Бали
по ваших відповідях і не скажеш
Так и не надо вам что-то говорить, вас никто не спрашивал!
Угги в горошек• 05 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
це не нейтральне звернення, кріпаків у нас немає, ще раз вам повторюю
Байрактара• 05 декабря 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Ви ж освітою? Хоч якоюсь? То як ’девочка’ стає ’девушкой’?
’Девушка’ ’женщіною’ коли стає? Ви ж освітою? Прошу роз´яснити)
Я такая боевая• 05 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
У вас є вища освіта?
Якщо є , то мали вивчати етику, ділову українську мову. Перечитайте , бо маєте прогалини в знаннях .
ЖующаЯКонфету• 05 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Удалено администрацией...
Хотела блиснуть интеллектом, да нечем блистать, как оказалось
Вы хоть значение слов узнайте перед тем, как их использовать
Угги в горошек• 05 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
У вас є вища освіта?
Вищої освіти якраз у вас немає, бо не схильні ви до самоаналізу, звернення ’товаріщь’, яке було за совку вже ніхто не використовує зважаючи на історичні події, але якщо вашому его подобається відчути себе хоч іноді пані посеред рабів чи кріпаків, то вимагайте далі до себе таких звернень, а до інших не лізьте, читайте історію і значення слів.
сказочное_Бали• 05 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
тут всі відповідають, кому хочеться. А ваше життя може повернутись в будь-який момент в таку сторону, що ви не тільки з вищою освітою будете торгувати на базарі, а ще й будете чужі туалети мити. Можливо люди торгують на базарі не від кращого життя, їм потрібно годувати сім’ї. І ті, які торгують на базарах, мають набагато вищий інтелект від тих, які тут сидять і обгаджують других
Скомуниздила• 05 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Так ’пани’ и ’пан’ - это тоже по гендерному признаку
Скомуниздила• 05 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
В Турции спросите)
Я у вас спрашиваю . Как у человека с высшим образованием и не маргинала .
Сижуревувшоке• 05 декабря 2022
В сёлах до 16-18 ’дівчинки’, после - ’жіночки’. Это для тех, кто после школы сразу замуж и детей рожать.
Я такая боевая• 05 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
Давайте з іншого боку.
Процес комунікації завжди має певну мету. Звертаючись до людини ми , зазвичай , переслідуємо певні цілі , очікуємо на якийсь результат чи пряму дію. Логічно припустити , що позитивно чи хоча б нейтрально налаштований до нас об’єкт є бажанішим. З позиції власної вигоди доцільніше використовувати нейтральні звертання і уникати тих що мають суперечливі трактування.
Навіть виходячи з цієї теми , видно що багатьом людям звертання « жіночко» не заходить. І тут уже має значення лише ваша ціль , якщо вам важливо лише настояти на своєму і відстояти своє право казати «жіночко» , це одне. А якщо ви хочете отримати від людини бажане , то інше. Як бачите і те і друге разом часто-густо не вдається. А вибір - він заісно за вами 🤷♀️.
Угги в горошек• 05 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Давайте з іншого боку.
тобто якщо, комусь щось від когось потрібно, треба його посадити на трон і звернутись пане? може ще царю величний? пан та пані ніколи не були нейтральним зверненням. І автору не подобається що її назвали жіночокою, а не дєвушкою, тобто проблема у автора в голові,а не в конкретному типі звернення
Я такая боевая• 05 декабря 2022
Ответ дляСкомуниздила
Це статус а не гендер, як чоловік і дружина .
Творю чудеса• 05 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Тогда была жутка коррупция при поступлении - за деньги было доступно, как и сейчас
При аттестате с тройками - нет. Хоть кол на голове теши. Нужно было идти в техникум, немного исправлять оценки, и, только потом в институт. Коррупция тогда и сейчас - это 2 большие разницы.
А_Шо_Такое• 05 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
Не смешите - у меня соседка в 87 году поступила на ветфак в Одессе - у нее пол аттестата троек - на экзаменах она получила три тройки и поступила, но слава Богу ветврачом она не работает
Ответ дляПез Году Неделя
Пора признавать , что не молодеем с годами. И уже ЖІНОЧКА, а потом и БАБУШКА.
Мне в детстве казалось, что моя бабушка всегда была бабушкой, и никогда не была ни девочкой, ни девушкой.
Наверное каздому новому поколению так кажется.
Наверное процесс старения так и начинается. Тебя вдруг начинают называть женщина) такое себе социумное старение. да в детстве так и было. Тебе двадцать и все 30 летние тетки сплошь целлюлитные зануды. Тебе 30 и все отодвигается до 40- где скучнотища, климакс и лишний вес..и так каждые 10 лет. А сейчас я иногда замечаю женщин в морщинках но взгляд как у ребенка.
А_Шо_Такое• 05 декабря 2022
Ответ длясказочное_Бали
Обгадили автора на рынке - вы также обзываете людей?
Скомуниздила• 05 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Статусом это было до 1861 года . А сейчас это просто обращение . По гендерному признаку . ’Пани’ - к женщине . ’Пан’ - к мужчине .
Трусы с капюшоном• 05 декабря 2022
в 20 мені також здавалось, що 33 - це вже дуже поважна жіночка. зараз мені 32…. і вже так не здається. це просто мудрі дівчатка
Рыжая бестия• 05 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Женщину 33х лет называют женщиной? Да как они посмели?
Ой, да ладно. Это разговорное. По-моему, никто не анализирует, на автомате всем подряд. На рынке так часто. Идешь с мужем они говорят ’Дівчата, купуємо..’