Ксерокопия ночи• 07 декабря 2022

Дівчата, поділіться історіями виходу з абьюзивних відносин,

будучи у немолодому віці
Гарачый Шыкалад• 07 декабря 2022
Як що не має змоги терпіти, то виходимо не оглядаючись на вік. Багато нервових клітин буде збережено
Гарачый Шыкалад• 07 декабря 2022
Життя і так треба цінувати . В немолодому віці -особливо
Робот Вертер• 07 декабря 2022
В 40 подруга робить здається 5 спробу «розлучитись назавжди», я вже не рахую серії серіалу, навіть інші стосунки заводили і він і вона але краще рідного абюзера немає нікого)) Потім тихцем знову живуть разом. Це я до того, що будо б бажання, способи знайдуться
ПоЗиТиВнАя• 07 декабря 2022
Груднічок у вас теж є?
Тракторні війська• 07 декабря 2022
Пока была молодой уходила и возвращалась,будучи с ребёнком держала финансовая сторона,поэтому ушла,как только смогла потянуть все сама
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Ви відсудили якесь майно? Знайшли хорошу роботу?
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Груднічок у вас теж є?
Підліток
Тракторні війська• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Нет,ничего абсолютно,квартиру арендую,есть маленький бизнес,не жалуюсь,на жизнь хватает
No problems• 07 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
А почему ничего не отсудили?
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Я хочу взяти своє за зіпсовану молодість, але від зазіхання на матеріальне він скаженіє…
Тракторні війська• 07 декабря 2022
Ответ дляNo problems
А почему ничего не отсудили?
Нечего отсуживать,машины не на нем,квартира его родителей,бизнес только,но это сложно
ПоЗиТиВнАя• 07 декабря 2022
Удалено администрацией...
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Я прочитала вранішні теми й створила свою)
Тракторні війська• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Вот тоже самое,я уже ничего не хотела,только уйти,а материальное это такое,нервы дороже,сама заработаю
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Сумно, що психопатам все сходить з рук, не знаходиться на них сила, яка виб’є почву з під ніг
Тракторні війська• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Да,в нашей стране,к сожалению,именно так
Поторописька• 07 декабря 2022
Автор, нужны не истории выхода, а пути выхода. Долго изучаю эту тему, скоро 2 года. Если человек находиться долго в таких отношениях - вырабатывается созависимость на биохимическом уровне и во время принятия решения уйти / или ухода начинается ’ломка’ как у наркомана.Именно в этот момент многие сдаются и если мужчина делает шаг в сторону типа примирения - сдаются. Есть много информации по абъюзивным отношениям - читать, анализировать, делать выводы. Уже сейчас накапливать финподушку ( по возможности, если ее нет ) , продумывать варианты ухода ( если жилье на ваше ) и самое главное - ничего не говорить о своих планах.Ну , и наверное основной стимул вырваться - это помнить о том, что по последним исследованиям именно рак - является следствием долгих абьюзивных отношений.
Хранительница чешки• 07 декабря 2022
Зачем? Вас всю жизнь это устраивало
Поторописька• 07 декабря 2022
Ответ дляХранительница чешки
Зачем? Вас всю жизнь это устраивало
ну вот как же без таких как вы
Хранительница чешки• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Вы сами себе испортили молодость. Вы выбрали такого человека. Вы от него не уходили и держались. Вы ищите виноватого вместо того чтобы сделать себя счастливой. Зачем?
Экспертиза• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Автор, ви сто років зуби не показували, і вирішили що вдасться відсудити? Молодість ви самі поосрали з ним, тому якщо є нормальна робота,´ куди піти - мовчки зібрали речі і звалили. А то наче б і пішла - а от судитись ще хочу. Для чого? Щоб що? Бачитись з ним? Він вас бив? Якщо так то давайте докази до суду, про заборону спілкування і тд, якщо тількі морально знкщався- заблокуйте всі номери і підіть в закат з дитиною. Дитина теж хоче піти? Тоді взагалі ляпота.
В мене знайома пішла з однією дитиною, бо над сином знущався чоловік, бо син не Воїн мускульниц,донька залишилась з батьком, бо не хотіла відмовлятись від грошей, що дає батько. так от каже що це найкраще її рішення, хай навіть вона і ’ втратила’ доньку, зате спасла сина.
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляПоторописька
Дякую, останнє речення неабияк налякало. Що можете порадити до прочитання?
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляХранительница чешки
Зачем? Вас всю жизнь это устраивало
Іноді краще промовчати
Хранительница чешки• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Іноді краще промовчати
Вот вы всю жизнь и молчали. А теперь ищите виноватых.
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляХранительница чешки
Не мовчала, почала сприймати , як належне те, що не потрібно було. Це все відбувається не в одну мить
PORKA• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
о, поверьте, это совсем не то, на чем вам стоит концентрироваться в первую очередь
автор Ксерокопия ночи • 07 декабря 2022
Ответ дляPORKA
Маю дистанціюватись-для мене це виїзд у Європу, а далі вирішувати питання. Думаю, що він за пару років знайде собі нову жертву й відчепиться від мене
ДаЗдраПерма• 07 декабря 2022
не молодой возраст - это сколько лет?
Фруты_Буты• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Буда вже ваша тема))

Автор, поки ви будете скиглите порт»зіпсовану молодість» - промайне ваше життя.
А судитися, то до адвокатів, а не на порадницю.
А ви ж у адвоката де не були, я правильно розумію?
І не працюєте ви ніде.
Фруты_Буты• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
І пару тиждень назад у вас теж була
Ви щось предприняли з тих пір