Irina_dulgerova• 07 декабря 2022

Обогрев 20 кВ без света и газа !чем???

Здравствуйте. Подскажите чем отопить комнату 20 кв.м если нет электричества и отопления .
Не дорого бюджет до 3000тыс грн
Svitlo_• 07 декабря 2022
Буржуйка чи змурувати грубу.

Крутышка-Пышка• 07 декабря 2022
Котел есть или центральное?
автор Irina_dulgerova • 07 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Буржуйка чи змурувати грубу.
Забыла уточнить что это офис)
АнтиТанкист• 07 декабря 2022
А что за комната? Частный сектор, квартира или общежитие?
Увидела. Если это одна из комнат в большом здании, то наверное никак. А как раньше обогревались?
автор Irina_dulgerova • 07 декабря 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Котел есть или центральное?
Я так понимаю что у них насос гоняет отопления -нет света нет отопления , а у меня работы
Любимка-анонимка• 07 декабря 2022
Я бачила обігрівачі на газовому балоні.
Атаманша• 07 декабря 2022
Если квартира, то сами понимаете...
В доме нет ничего лучше буржуйки.
У нас на даче есть, за пару часов в редкие зимние посещения неплохо так прогревает абсолютно настывший домик.
Ужгород• 07 декабря 2022
До 3 млн грн Вы найдете много решений.
3 000 × 1 000 = 3 000 000 ( Три миллиона)
Ужгород• 07 декабря 2022
Ответ дляIrina_dulgerova
Это проблема руководства.

Svitlo_• 07 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Это проблема руководства.
керівництву буває вигідніше простой.
Сметчица• 07 декабря 2022
Ответ дляIrina_dulgerova
Забыла уточнить что это офис)
Газовий лбігрівач
Крутышка-Пышка• 07 декабря 2022
Ответ дляIrina_dulgerova
Это литий тонный аккумулятор + инвентор. Подключить можно к любому электро прибору. Если вопрос только в насосе. Цена 20-50 000 в зависимости от емкости
Крутышка-Пышка• 07 декабря 2022
Миззери• 07 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я бачила обігрівачі на газовому балоні.
У нас такой
Но он 8000 без стоимости баллона , баллон ещё 7000
автор Irina_dulgerova • 07 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
керівництву буває вигідніше простой.
Це здається наш випадок … бо будівля велика а працювати можемо без світла тільки ми . Бо інша частина будівлі це швейна фабрика , генератори не потягнуть ті агрегати
автор Irina_dulgerova • 07 декабря 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
фото
Це що?
Кишмишная Мая• 07 декабря 2022
Мої лайфхаки, цього разу - крик душі.
Людоньки добрі!

Генератор, пальник, газовий балон, буржуйка, самопальні акуми на літії... що там ще можна придумать? Я розумію, шо ви ж усе одно того добра понабираєте і понапихаєте у квартиру, бо час такий, шо треба. Не можу засуджувати, бо я ж і сам такий))

Але, будь ласочка, ну подбайте ж хоч трошки про безпеку!!! Якщо не тямите у тому, що робите, то усі ці іграшки реально можуть вбити - або вас, або ваших сусідів, або й пів-будинку.

Коротко:
* Працюючий генератор у замкненому приміщенні = автомобіль з працюючим двигуном у замкненому приміщенні, результат == СМЕРТЬ.
* Газовий балон, забитий ’під зав´язку’, коли ви занесете його у тепло, може ’пшикнути’. Зросте тиск, клапан стравить надлишок у хату, утворюється вибухова суміш, чекаємо на іскру, результат == СМЕРТЬ.
* Газовий обігрівач випалює кисень у приміщенні, замінюючи його СО, чадним газом. Чадний газ непомітно заповнює легені. Людина засинає назавжди, результат == СМЕРТЬ.
* Пошкоджений або перегрітий літій-іонний акумулятор горить надзвичайно інтенсивно, погасити малореально. Замкне == ПОЖЕЖА.
* Про буржуйку в квартирі - я просто помовчу, мабуть...

Тому, мої п´ять копійок про все це:

1) Якщо і брати генератор, то дуже бажано - інверторний, у кожусі, тихенький (54-58 дБ). Так, вони дорогі, але за нього вас менше проклинатимуть сусіди, особливо якщо поділитесь електрикою.

2) До генератора обов´язково варто взяти гофрований подовжувач вихлопу, і відвести його якнайдалі від вікон та дверей - і ваших, і сусідів! І не тримайте каністру з пальним поруч із генератором.

3) Газовий обігрівач має бути оснащений системою автоматичного вимикання при недостачі кисню. Але не покладайтесь лише на неї!

4) Газовий балон дуже бажано тримати знадвору. І не заправляти на повний об´єм, не більше 2/3! У коментарях радять зважувати тару перед заправкою, щоб знати, скільки в нього можна безпечно залить.

5) Необхідно придбати кілька автономних датчиків CO (Carbon Monooxide), і розкласти їх по кімнатах у хаті. Вони будуть голосно сповіщати, коли вже недовго до біди. Вони недорогі, а це ваше життя!

6) Чималенький вогнегасник у хаті - або навіть кілька, вуглекислотний та порошковий - це маст хев нині. Як і протигази із димним фільтром для мешканців горішніх поверхів.

Будьте, будь ласка, обачними! Не намагайтесь отримати Премію Дарвіна у числі перших і за будь-яку ціну. Життя нині і без того нелегке, щоб іще наслідки чийогось головотяпства розгрібать...

Навіть якщо ви самі максимально обережні з усіми цими гаджетами, то народ почне грітись максимально народними методами, і результати зрозумілі наперед. Бажано бути готовим не лише до блекауту, а і до них також. І не створювати додаткових проблем ні собі, ні іншим.

Дякую за увагу). З інтернету
Крутышка-Пышка• 07 декабря 2022
Ответ дляIrina_dulgerova
Це що?
Ответ 12, просто фото не добавилось
inna5577• 07 декабря 2022
Ответ дляIrina_dulgerova
Может , к котлу бесперебойник , ничего другого нет

Лгин• 07 декабря 2022
Не підкажу по вашому бюджету, але можливо комусь буде корисно. У нас така штука, на газовому балоні. Я на ній готую, але основне її призначення-це обігрів. Позиціонується, як обігрів палаток, тобто на велику площу не розраховано, але біля нього дійсно тепло.
Черепаха Тортила• 07 декабря 2022
Ответ дляМиззери
У нас такой
Який у вас балон? Хто вам все це встановлював?
Я замовила плитку і балон ( щоб можна було хоч щось із їжі приготувати). Але боюся того газу як чорта
Як тільки замовила то два дні тільки і трапляються повідомлення що то там то сям ті балони взриваються. Щось вже думаю що не наважуся його поставити …
Брехушка• 07 декабря 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Ми вчора таке придбали, 27 штук...
Кум влітку вдвічі дешевше купив.
Ехх, все треба робити вчасно.
Лгин• 07 декабря 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Я така ж, у мене колись від маленької туристичної плитки загорівся сам газовий балончик, добре, що на природі. Але вище ставила фотку нашої плитки, вона теж на балоні, але вставляється через перехідник і всередину. Доволі просто і безпечно. І немає такого широкого полум’я. Ціна 3600грн, балони зараз по 80 грн.
Брызжу ядом• 07 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я бачила обігрівачі на газовому балоні.
Да. Но там приписка: использовать в хорошо проветриваемом помещении. Как-то с отоплением не очень вяжется. Или расход газа будет ого-го.
Брызжу ядом• 07 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Ми вчора таке придбали, 27 штук...
Кум влітку вдвічі дешевше купив.
Ехх, все треба робити вчасно.
Ого. Только недавно было 10
Любимка-анонимка• 07 декабря 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Тю, смисл тоді від того обігрівача. Грій і провітрюй. Я побачила рекламу, а характеристики і умови використання не читала. Та думка про угарний газ промайнула.
Дюймовочка• 07 декабря 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Мої лайфхаки, цього разу - крик душі.
Людоньки добрі!

Коротко:

Тому, мої п´ять копійок про все це:

Дякую за увагу). З інтернету
Я обычно всех критикую. Но тут просто нечего добавить. пять баллов. отличная статья.
Катастрофа• 07 декабря 2022
Инфракрасный обогреватель типа уфо, я много лет себя так на работе обогревала, без отопления.
Поторописька• 07 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Отличный вариант, но девушка же срращивает про ситуацию отсутствия электричества... или они есть аккумуляторные?
Катастрофа• 07 декабря 2022
Ответ дляПоторописька
Да, точно. Не дочитала этот момент. Так как без электричества отопить, это разве что только печка).