ПироженкА• 07 декабря 2022
Центр зайнятості поставили на облік але без виплат (вагітність)
Чи будуть пропонувати роботу? Досвід держ служба, во економіст.
ПироженкА
• 07 декабря 2022
І чи є сенс стояти ще 3 міс до декрету? Чи знятися? Думала хоч якусь тисячу отримувати а тепер просто ходити туди.
ПироженкА
• 07 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата
Стойте, через них Вам ще грошей накапають.
Яких грошей?
Королева красоты• 07 декабря 2022
Раніше вже обговорювали, що виплати там практично однакові (2 з чимось тисячі) безробітним і може на пару сотень буде вам більше від цз. Але врахувати, дорогу і затрачений час то мабуть і менше получиться. Але ж хто повірив
ПироженкА
• 07 декабря 2022
Ответ дляКоролева красоты
Так я це знаю) тому і запитую яких грошей більше буде?
Что-то не спится• 07 декабря 2022
Ответ дляКоролева красоты
А разве беременным-безработным помимо цз ещё где-то выплачивают помощь? Кроме 41тыс уже после рождения.
Королева красоты• 07 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Так платять . Коли гінеколог дає довідку про вихід у декрет в 7 місяців, я з нею ходила в наш ЦНАП і оформляла виплати в зв’язку з вагітністю і пологами непрацюючій. Із ЦЗ брала довідку що не перебуваю на обліку, оформила у приваті карту для виплат. Ось у вересні прийшли. 2400 чи 2600 вже не пам’ятаю .
Что-то не спится• 07 декабря 2022
Ответ дляКоролева красоты
Это за сколько месяцев платят 2400? За 4 месяца декрета?