Сладко-соленая• 07 декабря 2022
♀и♂. Размеры
Заметила на форуме такую тенденцию. Женщины пишут что у них такая маленькая писька, что тампон и чаша не помещаются. Но у всех мужей член 18-22 см.
Как это так интересно получается
Сладко-соленая
• 07 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
А что интересного в этом , автор?
На каком этапе люди пи...дят
Teacher Dary• 07 декабря 2022
Да смешно. Ну хвастуньи такие... Куда все туда и они. Просто не хотят чашу впихивать) не модно. Модно о членах 22 см рассказывать
Roni-Verona• 07 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
На каком этапе люди пи...дят
о є такі люди які починають і закінчують пи*дежем
Незламна Україна• 07 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
На каком этапе люди пи...дят
чого Ви придирєтесь до дописувачів.
Давно було.
З села дівчина приїхала вступати до київського ВУЗу. Ну і проходить медкомісію, виходить з кабінету гінеколога, дивиться в свою медичну книжку, червоніє і бігом назад у кабінет до лікаря. Забігає і така:
– Доктор, доктор! Ну і шо то Ви мені написали?!
– Ну… Шо є, то і написав…
– Та нє, ну написали б чи “нормальна”, чи “така як у всіх”! А то шо Ви написали “ЗДОРОВА”?!
Давно було.
– Ну… Шо є, то і написав…
Незламна Україна• 07 декабря 2022
Так що автор дівчина в анекдоті правильно підмітила ’така як у всіх’.
Незламна Україна• 07 декабря 2022
Ответ дляГейСюда
А ещё и голова младенца пролазит, тоже странно, да?
Аби лиш дві чоловічі долоні не аплодували всередині
кодись колега дофантазувався, що от були стосунки з такою, що міг аплодувати тримаючи долоні всередині
3@йk@• 07 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
На каком этапе люди пи...дят
На всех этапах. Это советчица, сайт развлечений, чуши, стеба и самоутверждения

Teacher Dary• 07 декабря 2022
Лично у меня влазит многое. А вот думаю как у стоматолога так рот широко открывать не могут, а как минет делают так и глубоко могут