Засомневаю• 08 декабря 2022
Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz
Де можна купити оригінал Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz? Дякую!
Подставка для припева• 08 декабря 2022
Свою в Броке брала, но есть ли сейчас там не знаю. Классная водичка, она из любимых на лето.
На Сефора, в Дугласе смотрели?
Засомневаю
• 08 декабря 2022
Ответ дляПодставка для припева
На Сефора, в Дугласе смотрели?
На жаль ніде немає(((
Засомневаю
• 08 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
На кремчику спитайте
Бачу 3 розпиви, може хтось залишок продає
Дякую,щось їм не довіряю
Засомневаю
• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Здесь бы я, конечно, не рискнула покупать, но цену явно попутали
Дякую,бачила таку пропозицію ще й на Prom ,але не розумію чому ціна така висока (((
Покорительная• 08 декабря 2022
Ответ дляЗасомневаю
Та вже якщо кремчику з фотками не довіряти, то так-хіба на промі😂
Нема їх і не буде, того і ціна на ті 2-3 флакона залишків така
Люблю кетчуп• 08 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
Я ни Кремчику, ни Прому не доверяю.Наши все берут на распив непонятные тестера.
Раньше на Фрагрансенет часто заказывала, так вот оттуда приходили тестера в совсем других упаковках.
Покорительная• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Думаю, модери крема явно краще знаються на ориг флаконах, аніж будь-хто в Україні
Формат флаконів видозмінюється в деяких парфумах ще частіше аніж формула
Таке, зрештою ваша справа