Ждушечка• 11 декабря 2022

Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше

Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
Lilianna_• 12 декабря 2022
Ответ дляcoch100
Какая вам еще конкретика нужна? Неужто не понятно и так, что наше производство не в состоянии быстро покрывать ремонт, что разрушения масштабные и частые? Вы вроде суть понимаете, но смысл ваших постов в чем? Создайте петицию , что бы вам открыто доложили, а тут вы только народ мутите. Воруют, врут, все козлы - заканчивайте уже вашу бредятину.
coch100• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
А причем здесь простите смута ?!
То есть давайте закрывать глаза на то что творят местные власти, бо война ?!
Отличная такая идея. Давайте платите налоги, донатьте, и закройте рты, бо война , так ?
А кто вам не дает пойти к своим властям и потребовать отчет?
Soufit• 12 декабря 2022
Ответ длянинель 1919
в хрущах нет насосов ,там идет напором от города ну в Киеве точно. хрущи и чешки сейчас в шоколаде ,а мы в заднице с этими насосами на все
Щось ви плутаєте.
У нас якраз одна квартира в хрущі на Васильківській, друга - чешка на лівому березі.
Тепла ьа води і там і там нема, при виникненні е/е
З плюсів - тільки газова плита і пятий поверх хркщовки
snp-85• 12 декабря 2022
Ответ дляksena555
крім цілодобового марафону, читайте ще й іноземні новини, а також аналізуйте інформацію.
Взагалі не дивлюсь телевізор. Вказівки роздавайте своїм дітям, що їм робити🙌
Мимо_шла• 12 декабря 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Хто пише, що зміниться? Навпаки скрізь інфа, що в такому форматі ми мінімум на два роки.
Где такое пишут?
Карюшша• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Да что Вы такое говорите
Не может быть такого
Вы тоже рашабот😂
Звісно))
Карюшша• 12 декабря 2022
Ответ дляsashhen_
Нас отсоединили от критической инфраструктуры и отключают как всех. Все возможно.
А ті, кого раніше вимикали разом з іншими по черзі, а тепер перестали взагалі, їх приєднали до інфраструктури, чи що?) Чи це просто якась перетасовку, щоб менше скаржились?
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ дляcoch100
Так мы и потребовали и вдруг даже сбу занялось этим вопросом , потому что очень накалилось все . И о чудо , вдруг нам стало хватать лимитов . Вы продолжайте дальше писать про рашаботов и про неначаси, а мы будем продолжать дрючить местных царьков . А после войны им еще хуже будет . Нельзя воровать, а когда война - так тем более нельзя. Запомните это . А то я тут как то написала что Лунину писала ежедневно , , бо доступа к тушке его нет, только писать приходилось ,так одна возмутилась : а он мол причем . Пока будет такое отношение , так и будут о народ ноги вытирать и рты закрывать не нужно , а то от раши скоро ничем не будем отличаться
coch100• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
А о каком городе вообще речь, кому сейчас всего хватает?
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ дляcoch100
Не всего , а выделенных лимитов , которых нам не хватало постоянно , и наш город кошмарили , мы сидели со светом в лучшем случае 2,5 часа в сутки . Многие , как я ,без тепла, воды и связи .
Полтава
coch100• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Полтава
Полагаю, что вы так сидели после последнего налета. Так все так сидели, сейчас немного сети подправили вот у всех и получше стало, а не то что вы там куда то жаловались. То вам так показалось, что все благодаря вам)
Soufit• 12 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Прочитайте комментарии энергетика на Украинской Правде например. Там как раз как все работает объясняется для самых непонятливых

https://www.epravda.com.ua/publications/2022/12/2/...
От якби всі не полінилсь прочитати
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ дляcoch100
Угу 😂 ржу . То тут пишут что невозможно починить, теперь подправили ))
Вы уж определитесь , а мы свое будем делать . 👌
coch100• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Вы перечитайте что я пишу, раз уж ведете диалог со мной, это не трудно, там не много.
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Полтава
Ви - молодці. Полтаву тепер часто бачу як ставлять у приклад в наших ІФ спільнотах у фейсбуку.
В нас по місту ще куди не йшло, по селам області взагалі повна срака.
Я, як істинний рашабот :))) мовчки пишу раз на тиждень скарги - сподіваюсь і до наших приїдуть і перевірять справедливість розподілу.
Я в тому не розбираюсь і не хочу розбиратись, просто розподіл повинен бути справедливим, а не в Буковелі вся Украхна розважається, а я пралку запустити не можу бо навіть найкоротша програма не встигає попрати.
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляcoch100
В нас краще не стало і по ходу ніхто й не думає. Сидіть і не жужжіть, не в окопах і не бомблять. А ліміти всі на Буковель і тп йдуть. Там вічне свято - те що на часі під час війни.
vikaS• 12 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
В Буковели отели на генераторах.
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляvikaS
В Буковели отели на генераторах.
Ага, я знаю. Я також на генераторах. От нехай перевірять компетентні органи хто скільки на генераторах а кому по договорняку ее зверх черги дають. Все просто. Може й не Буковель виною. Але щось я сумнівають що в Буковелю графік 1.5/4.5 і при зміні лімітів їх ще + екстренно вимикають.
Soufit• 12 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Такі боти просто на зарплаті, а нам же то за коментарі ніхто не платить. Але все одно вважаю пресікання таких спроб своїм громадським обов´язком.

Дуже шкода, що адміни тут ще досі підігрують рашистам. Якби я була адміном:
1) Заборонила би усі російські айпі - хай встановлюють ВПН, якщо їм хочеться - зразу відсоток поубавиться
2) Банила б за непідходящі теми в анонімі зразу і назавжди без можливості перереєстрації
По першому пункту, веселіше було б прапорець аквафрешний біля кожного коментаря світити)))
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Я лично каждый день звонила и писала везде и всюду . Ну и еще кое что, не буду говорить подробности . )
У нас реально назревал взрыв. И власти это увидели . А потом и вопросы посыпались , почему например Метро по честному купили генераторы , а Эпицентр и другие купили себе возможность светиться , в то время как на трассе где он находится гибнут люди на пешеходных , бо светофоры не работают , и еще куча куча всего . Кто говорит про неначаси - сразу шлю . Нормальные люди отстаивают право жить и работать , уж коль мы здесь остались , коль власть хочет получать с этих людей - пусть шевелится а не про карманы свои думает .
vikaS• 12 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
У вас там дома возле Эпицентра вообще не выключают . Повезло людям .
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Я менше за все хочу зараз якизось пікетів і точно на таке не піду, але також не можу мрвчки ща тим всім спостерігати. Сподіваюсь що вищестоячі органи взують кого треба, бо наші явно загрались у кумівство.
Або реально свідомо розхитують ситуацію. Страшно навіть подумати якщо нам щось ’прилетить’. То вже точно буде блекают постійний, он той блазень Марцінків вже якогось автобуса з роз´їзною кухнею придумав і велів кому зле - вивішувати білу шмату з вікна
Від 23 листопада така срака і тільки днями регулювальників прставили на деякі перехрестя міста.
Чомусь зрозуміти що в країні війна і зробити отак 🙈🙉🙊 мають лише звичайні люди. А влада собі може продовжувати деребан. Гидко від того.
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ дляvikaS
Еще как выключают
У меня подруга напротив эпика живет
Может какие то пару домов и не выключают , но ее дом и вокруг ее дома все рядом находящиеся дома сидели в полной темноте как и мы все
Soufit• 12 декабря 2022
Ответ дляchaechka_
В к зависит от местных властей.Расказывали что один ЖК огромный ни разу не выключали и один житель соседнего дома,где света почти не было,юрист,нажаловался и начали отключать.У нас 4 дома,которые стоят прямо козле моего,ни разу не отключали,у нас свет 6 часов в сутки.Я лично этим заниматься не буду.Бегать писать жалобы.Слава Богу газ и вода есть,дети не маленькие
Пояснення провідного інженера-енергетика, хто насправді розподіляє електроенергію, і чому чиновник не може вимикати той, чи інший будинок:
’Скажімо, диспетчер ’Укренерго’ доводить диспетчеру обленерго інформацію про те, що той може додатково включити в роботу 100 МВт потужності. Той вмикає лінію в роботу, але замість споживчої потужності 100 МВт отримує 150 МВт!

Наприклад, тому, що там усі щось повмикали, бо довго не було світла, або тому, що в нього на лінії включився в роботу якийсь великий споживач електроенергії, наприклад, завод.

Що тоді робить диспетчер? Шукає іншого споживача, який споживає 50 МВт потужності, і вимикає його, щоб в результаті мати 100 МВт потужності. Як це відбувається?

Рядовий споживач, можливо, думає, що сидять міський голова, голова цивільно-військової адміністрації або інший чиновник з картою в руках і ділять, кого відключати, а кого – ні. Або що підприємець приніс хабаря, тому його не відключають. Ні!’
Ігор Лубківський
vikaS• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Еще как выключают
У меня подруга напротив эпика живет
Там есть дома , которые не выключают. Они на одной линии с водоканалом . Кафе там давно такой прибыли не видели. Люди работают и заказывают у них еду . Официантка хвасталась .
Я даже видела объявления в ИФ ’Сдам квартиру ,свет не выключают ’.
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Понимаете , никто не хочет митингов , все хотят справедливости и слаженности в работе органов власти , а не сплошного дерибана. Потому добивались и стучали во все двери .
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляvikaS
В мене в ІФ квартира біля ВЧ, то спочатку не вимикали, коли найперші графіки ввели, а потім від´єднали і вимикають, але якось дивно - ні ща якою чергою не прослідкувати. Буває 15 годин нема потім 9 годин поспіль є. Там дочка зараз, в неї онлайн навчання. Каже що того світла і не застає майже. Йде у темряві на пари, сидить на парах в аудиторії 6 градусів, ее також нема, приходить додому - там темно і холодно. Опалення газове, але котел без ее не працює. Як сильні морози підуть - буду інверторний закритий генератор на балконі запускати (балкон відкритий, останній поверх), бо екофлоу з таким режимом подачі ее сенсу купувати нема - воно просто не зарядиться. А вартість майже однакова.
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляSoufit

Ігор Лубківський
Ну пояснити можуть що завгодно. Тому й треба привертати увагу - нехай компетентні органи перевіряють. Бо наше прикарпаттяобленерго баланс не показує кому скільки мегават включило. Я знаю що в мене що в ІФ що в селі ІФ області все дуже сумно з подачею ее.
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ дляvikaS
Этих домов мало . Я тоже искала недавно квартиру снять , в своем же городе , имея свою квартиру , искала снять жилье где не выключают , ибо мне нельзя мерзнуть, дочери нужна дистанционка, мне тоже нужен инет для учебы . Ценник такой себе , подумала что нерационально, а когда заболела и дочь заболела , уже и пожалела что не сняла
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
А зняли б і по скаргам сусідів стали б вимикати той будинок? Ще більш би було прикро.