Ждушечка• 11 декабря 2022

Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше

Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
В мене в ІФ квартира біля ВЧ, то спочатку не вимикали, коли найперші графіки ввели, а потім від´єднали і вимикають, але якось дивно - ні ща якою чергою не прослідкувати. Буває 15 годин нема потім 9 годин поспіль є. Там дочка зараз, в неї онлайн навчання. Каже що того світла і не застає майже. Йде у темряві на пари, сидить на парах в аудиторії 6 градусів, ее також нема, приходить додому - там темно і холодно. Опалення газове, але котел без ее не працює. Як сильні морози підуть - буду інверторний закритий генератор на балконі запускати (балкон відкритий, останній поверх), бо екофлоу з таким режимом подачі ее сенсу купувати нема - воно просто не зарядиться. А вартість майже однакова.
Он все равно воняет
Я купила такой себе сегодня
Но мы будем переезжать в убитый дом оставшийся от свекров . И он будет стоять на улице . Запускала сегодня , то запах норм такой выхлопов вокруг него
Не вариант для квартиры (
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
А зняли б і по скаргам сусідів стали б вимикати той будинок? Ще більш би було прикро.
Та отож
Муж так и сказал
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Он все равно воняет
Я купила такой себе сегодня
Не вариант для квартиры (
Так, ми в будинку в селі зараз таким користуємось. Тихенький (порівняно), ну ми 95 пуллс на вогу купуємо. Я взагалі не переношу ті всі запахи, але вдома не чути. Слабуватий, але котел опалення і водяний насос тягне.
Ми чекаємо, за кордоном замовили на будинок потужний дизельний на 7.5 кВт трифазний, але там проблеми з поставкою, вже майже 3 місяці чекаємо, то ж поки придбали цей бо його можна використовувати на відкритих балконах. З розрахунком в місті його потім використовувати. Ну це вже як повний блекаут надовго і морози. Марцінків тим стращає. Боюсь, як буде в нас ’приліт’ то так і буде. Кому там той Франківськ всрався швидко щось ремонтувати. Якщо без прильотів таке виробляють.
Олечка79• 12 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
У меня такой ) честно не научилась его заводить
Не хватает сил )
На мои потребности : пару лед лампочек , телек, роутер - должно с головой хватить
А котел у нас без ээ, воду не отключают тьфу тьфу, горячая вода - колонка .
Но сам дом в ужасном состоянии конечно , против моей уютной квартирки . Но шо зробыш, прийдется пока так .
Takamaka• 12 декабря 2022
Ответ дляЖдушечка
Про два роки ще не чула:(
Побачила в телеграмі коротку новину, що відновлювати зруйновану енергетичну інфраструктуру не будуть, будуть створювати нові об‘єкти натомість. На це знадобиться «від 1 до 2 років або більше».
Погуглила, ось що розповів виконавчий директор ДТЕК
https://news.finance.ua/ua/vidnovlyuvaty-vsyu-zruy...

……..
Takamaka• 12 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Не хватает сил )
Не рассматривали вариант портативной солнечной батареи?
Takamaka• 12 декабря 2022
Ответ дляcoch100
Какая вам еще конкретика нужна? Неужто не понятно и так, что наше производство не в состоянии быстро покрывать ремонт, что разрушения масштабные и частые? Вы вроде суть понимаете, но смысл ваших постов в чем? Создайте петицию , что бы вам открыто доложили, а тут вы только народ мутите. Воруют, врут, все козлы - заканчивайте уже вашу бредятину.
Это с одной стороны. С другой, представитель ДТЕК вот сказал, что восстанавливать все объекты и не будут, поскольку не все они были новыми и модернизированными. Собираются строить новые объекты энергетической инфрастуктуры.
всеЛенаЯ• 12 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Зараз, саме зараз , ці дні, дуже мало соняшного світла (щороку так, як правило), десь з 10 лютого вже краще. Я вже пару років як хочу собі СЕС, але мене навіть продавці того добра відмовляють бо не окупиться. Я спецом спостерігаю за соняшними днями. Середина листопада -середина лютого випадають як не крути.
feerka• 12 декабря 2022
Удалено администрацией...
Kalinaira• 12 декабря 2022
Ответ дляgejly
Так едьте в Германию
Так не строчите чепуху из германии, не в тему и где попало.
KateSavch• 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Да хватит уже этого рашкопропагандического бреда. Есть открытые данные по продаже електричества. Мы ничего не продаем.
tarveldy• 12 декабря 2022
Ответ дляchaechka_
Корупція .Знайома розповідала що будинок їх перестали відключати після того,як заплатили.І це вже не одиничний випадок.За рахунок одних,зі світлом інші.У знайомих кафе-пекарня.Одна пічка споживає близько 24 кВ.за годину,це як під’їзд середньостатистичний на 50 квартир.А таких пічок 7.Занесли кругленьку суму і перестали відключати.
Брехня, стратигічне підприємстао, носило носило і ніфіга. Замовили генеоатори і працюють
feerka• 12 декабря 2022
Ответ дляKateSavch
А кто Вам платит за отрицание очевидного?
Почему отказываетесь принимать реальность такой, какая она есть, еще и порицаете за это других?
В чем ваш интерес?
Странно однако 🫣
coch100• 12 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Да я читала. Это как стеклянное окно в вашем доме разлетается и рсзлетается, а вы упорно заказываете новое стеклянное окно. Потом уже нет ни у кого стекла под ваши рамы, вы ищите на всех складах, просите , но наконец понимаете, что нужно уже вконце концов ставить по пластиковое.
starlink• 12 декабря 2022
Да потому ,что это все лохотрон.
Люди откровенно тупые в большинстве.
А кто поумнее,то всё понимают.
_RedGirl_• 12 декабря 2022
Ответ дляnoraone
А посуда каким боком к электричеству? Руками мыть можно
Мойте. Дело ваше. У меня посудомоечная. Ещё не хватало руками стирать и посуду мыть, когда машинка есть.
rujulya• 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
В чем ваш интерес?
Странно однако 🫣
Какие у вас доказательства, аргументы? Я изучала этот вопрос, продаж сейчас нет, но система связана с европейской
DElenka_• 12 декабря 2022
Ответ для_RedGirl_
Кстати, у нас сейчас свет вырубают по ночам. А какие нагрузки на систему могут быть ночью, если все спят.
Киевская обл
обогреватели, как вариант.
-Инга-• 12 декабря 2022
Ответ дляKateSavch
она по всем темам эти копипасты носит. Кто знает с какой целью
-Инга-• 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
В чем ваш интерес?
Странно однако 🫣
странно было бы платить своим).
А вот зачем вы по всем темам гуляете с этими копипастами действительно вызывает вопросы и может быть оплачиваемо. Ну либо классической глупостью и неумением разбираться в теме вопроса, и бесконечным поиском врага...
KateSavch• 13 декабря 2022
Ответ дляfeerka
В чем ваш интерес?
Странно однако 🫣
Это кто вам платит за ложь??
На сайте ENTSO-E есть вся инфа про продажу электроэнергии. У Украины там все по нулям.
Так что прекратите распространять руснявые лживые копипасты.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляРешка7777
про байракары по цене
стоимость одного аппарата, по обнародованным данным, составляет порядка 5,37 миллиона долларов
почти 100 шт-это про вагоны
Літаків ви в принципі там не помітили)))
тепер щодо байрактару. Ніхто окремо 1 шт не продає. Там ще багато чого потрібно, щоб він літав
Вивчайте матчасть
Кожна система Bayraktar TB2 складається з 6-ти літальних апаратів, двох наземних станцій керування (GCS), трьох наземних терміналів даних (GDT), двох дистанційних відеотерміналів (RVT) і обладнання наземної підтримки.
Один комплекс вартує 70-80 млн
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляgejly
А байрактаров у нас уже в каждом АТБ продают? Почему Притула пару месяцев ждал свои три штуки,а не сходил купил ?
Притула багато говорить, ніхто 3 апарати не продасть. Продають 1 комплекс і там вартість далеко не 5-6 млн. Тому швиденько підписку на спутник і купили. Но для прихильників Притули всеодно, що він вам чеше
gejly• 13 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так сколько ж можно купить байрактаров на деньги потраченные на строительство дорог и можно ли в принципе их просто сходить и купить, вопрос вроде в этом стоял, а не в похвалить или обхаять притулу
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляgejly
А скільки зброї можна було купити з 14 року, ви навіть уявити не можете. Але тоді тільки крали і склади підривали, щоб сліди замісти.
По друге дороги теж потрібні. Більшість країни, Слава Господу, не зізнала великої руйнації.
всеЛенаЯ• 13 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Не брехня. Наше обленерго та ОВА вчора це визнали.
Боже, моя мрія номер 2 щоб цих мародерів покарали за законами військового часу (мрія номер один - це зрозуміло п@зда русні).
всеЛенаЯ• 13 декабря 2022
Ответ для_RedGirl_
Ага, ще на ріку з коромислом би послали.
Як там в рашкостані - полоскалки?
tarveldy• 13 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Тоді таких ’носіїв і приймаючих’ треба оприлюднювати
всеЛенаЯ• 13 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
От, дивіться https://frankivchany.if.ua/127460-vymykatymut-usih...
Іноді мародери - це просто тупі мародери. Народ в нас у фб скидав фотки тієї ’критичної’, зараз ще ОВА буде то погоджувати - по другому колу занесуть ті хто треба.
Ща що воюємо, руки просто опускаються :(
всеЛенаЯ• 13 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Дуже на це сподіваюсь. Он пишуть у Полтаві після візиту СБУ трохи порядок з´явився.
Люди возбухають не тому що ми тут у Франківську цукрові та ніжні, а тому що 70% мають 2-3 рази по 1,5 години а 30% хитровсратих взагалі не вимикають.
Одне діло коли це - наслідок ворожої атаки - є розуміння. А коли це - мародерство внаслідок корупції - то є лише лють.
Я проти майданувань, категорично, бо раша іпсо все перекрутить. Я пишу скарги, викладаю факти, людям даю посилання куди писати. За ті всі нічні клуби і тд і тп. Всратись яка то критична інфраструктура під час війни. Всі все бачать і всі все знають. Тому й лютують.