Заза777• 13 декабря 2022

Девочки, объясните, а мы должны будем деньги возвращать?

Девочки, кто -то может объяснить доступно про помощь, которая идёт к нам. Мы должны будем возвращать эти деньги? С Ленд-лизом понятно более-менее
А вот помощь от стран Европы- денежная , оружие и прочее?
Это же кредиты, верно?
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Так
Я не рибка Дорі
Яка не пам’ятає свої оди рашці )
Тобто, вас вже не цікавить хто буде віддавати гроші, які наближають перемогу українців над російськими фашистами?

Це добре.
black-opium• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Причём , атака только на меня
Вам игнор полный
Удалено администрацией...
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Причём , атака только на меня
Вам игнор полный
Яка ще атака?
Ви хотіли поспілкуватись на тему чи треба буде віддавати гроші, чи на яку тему?
автор Заза777 • 14 декабря 2022
Ответ для vihola

Це добре.
Мене цікавіть багато чого
І в цьому немає нічого дивного
Якщо ви не знали , у жінок працює одразу 2 півкулі мозку
І ми можемо думати про долю України , про крем , про уроки дітей та ще багато чого
black-opium• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Яка ще атака?
Тема - война с рашей
Так шо там , рашку уже не любим , переобулись в полёте ?
автор Заза777 • 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Яка ще атака?
Та чомусь вам дуже сподобалось , коли вище написали ,що я нібито працюю по методичці русні
Це не є атакою ?)
black-opium• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Це не є атакою ?)
Удалено администрацией...
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Це не є атакою ?)
О, дивіться, вам вже навіть весело.
Смайли пішли.
А ще кілька хвилин тому були на межі від страху, що гроші за допомогу у перемозі треба буде віддавати.
Takamaka• 14 декабря 2022
Читаю тему і чомусь постало запитання… А де ті, хто ще рік тому кричав про американського «дядю Сэма» та «войовничу меншість», невже нарешті стали «войовничою більшістю» та прихильниками допомоги від США?
Ellillд• 14 декабря 2022
К сожалению.
Все счета будут оплачены потом.
Сейчас же думать об этом нельзя. И говорить тоже. Ситуация , честно, патовая.
автор Заза777 • 14 декабря 2022
Ответ для vihola
О, дивіться, вам вже навіть весело.
Смайли пішли.
Не пересмикуйте
На межі страху я буваю з інших причин
І іноді смайлик - це іронія , чули про таке ?)
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Не пересмикуйте
На межі страху я буваю з інших причин
Рада, що у вас нарешті покращився настрій, з’явились душевні сили іронізувати і смайли ліпити.
Значить, виживете і будете віддавати борги, нікуди не дінетесь).
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Вам кортить стосунки з’ясовувати? Більшість, меншість…
Чи об’єднатись проти російських фашистів та їх прихильників, які тут хитають, якими тут досі кишить.
black-opium• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
oneself• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Вот и я не могу понять …
2,5 миллиарда в месяц от Европы
Ну неужели просто так ?
Там всегда расшифровывают что кредит, что безвозмездно, просто нужно внимательно читать предложения. Я лично не слежу за этим, может Гугл знает сколько мы им должны на данный момент. (т.е. что-то должны, что-то нет)
Mariya Prokhorova• 14 декабря 2022
Ответ дляEllillд
К сожалению.
Все счета будут оплачены потом.
Безпроцентний кредит на 30 років , це також допомога !
Ситуація патовая для расеї !
oneself• 14 декабря 2022
Не особо долг и вырос
oneself• 14 декабря 2022
Ответ дляEllillд
К сожалению.
Все счета будут оплачены потом.
Takamaka• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Це було риторичне запитання до прихильниць та адвокаток раші та інших кокошниць «невсетакоднозначно», якими тут кишить й донині. Дивно, що саме ви чомусь зреагували, але то вже не моя справа, чому.

Після діалогів трирічної давнини й купи знущать та бруду з вашого боку за мою однозначну позицію по війні та необхідності відстоювати суверенітет України, мені кортить лише одне: навіть не перетинатись з вами.

До речі, якщо ви вже до мене звернулися, то дякую вам за давню пораду «валіза-вокзал-ЄС», ви обіцяли не плакати, а розбудовувати країну без таких як я. До речі, нагадайте, де ви зараз.
Massaraksh• 14 декабря 2022
Ответ дляasjaua
Доречі, совок по лендлізу нічого не заплатив. Змусили Німеччину відслинювати марки аж до 2010 включно.
Замість совка платила Рашка
oneself• 14 декабря 2022
Ответ дляEllillд
К сожалению.
Все счета будут оплачены потом.
Яка зрада, Боже, Боже, что ж делать
https://svspb.net/danmark/vneshnij-dolg-stran.php
Посмотрите и успокойтесь, особенно долг на душу населения, Украина в конце списка. Что Украина бедная и ущербная странна внушали с 91 года, теперь знаете кто и зачем
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляTakamaka

Я вас не памятаю, ви мені раніше анонімно писали?
Не знущались і бруд не лили за мою позицію? Тільки я? Дивно.

Я всім пробачила хто проти параші, особисте забула.
А ви ходите з каменюкою за пазухою?
Якщо кинете посилання на те як потерпали від моїх образ ні за що, попрошу пробачення. Не важко.
Murzeelka• 14 декабря 2022
Ответ дляТатьяна@..
Мое мнение, Мы в любом случае отдаём, например пшеницей. Я не сильно конечно разбираюсь. Хотя, если они нам не помогали бы, то и у них там все было бы не так однозначно. Мир бы их пошатнулся бы.
ото я написала блин.
Пшеница- ни при чем. Правда, это же баржи-пароходы от государства Украина идут на помощь голодающим в Африке.
Все зерно- оно- чье то. Господа олигархи-аграрии его не бесплатно отправляют и не на химарсы меняют. Они его продают за деньги.
Договоренность в том,чтобы дали аграриям продать и вывезти . А шо потом- ндс вытянут или просто спасибо скажут кому надо, мы никогда не узнаем..
vihola• 14 декабря 2022
73% українців голосували за Зеленського, бо хотіли, вірили, що з парашею можна про мир домовитись.
Але параша хотіла війни.
90% українців прагне, вірить у перемогу.
Тобто, майже всі об’єднались.
Але в декого фантомні болі.
Замість мочити русню та їх посібників, хочеться шось доводити і гризтись між собою.
Takamaka• 14 декабря 2022
Ответ для vihola

А ви ходите з каменюкою за пазухою?
Так, чомусь тільки ви, якщо не рахувати відвертих рашисток. Ні, ми спілкувались неодноразово, без анонімів також. Зате я все добре пам’ятаю.
Кому пробачити, мені? Хоч не смішіть, я перед вами точно не завинила.
За пазухою в мене лише підтвердження правильно зроблених висновків та зневага до лицемірів. Варто лише визнати ваш неабиякий хист викрутитсь, бо не кожен має совість спочатку вибілювати рашку, януковича, сепаратистів, поливати брудом ідеї Майдану, принижувати людей та посилати їх в окопи на Донбас за їхні думки щодо необхідності тримати та посилювати оборону від ворога, а потім повторювати ледь не те саме, за що цькували людей раніше.

Проте ще раз наголошую: я вас взагалі не чіпала, вас просто чомусь добряче тригернуло. Миру нам всім та збавлення від рашистів.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Але параша хотіла війни.
Тобто, майже всі об’єднались.
Але в декого фантомні болі.
73% голосували проти Порошенка. Не фантазуйте.
Ті хто хотіли домовлятися зараз координують вогонь підорасні по нашим об’єктам, або до мацковіі виіхали.
Takamaka• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Але параша хотіла війни.
Тобто, майже всі об’єднались.
Але в декого фантомні болі.
Питання в іншій площині, до чого ви знову про 73%? Ми всі в одному човні й маємо грести з того, що влаштувала рашка.
Вам тисячу разів казали, що рашка не хоче миру, що це неможливо, надавали аргументи. Але ні. Вам було принциповіше влаштовувати політичні розбори польотів, навіть довелося «заради миру» висловлюватись на радість місцевим сепаратисткам та рашисткам, хоча війна не припиняється з 2014 року. Володимир, Петро, Василь або Іван не змінили б очевидного. Дуже прикро, що ви запізно це зрозуміли.

Так, я вірю в перемогу і роблю для цього все, що спроможна.
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляTakamaka

Які ви мені строчите полотна і які мої відповіді.
Це кого тригернуло і роками не відпускає.
Я вас згадала вже, писали мені анонімно в іншій темі, виплили в компанії з цим тролем, який бігає за мною зі скринами, там були такі ж довгі тексти з претензіями.
Я тут з миром до всіх хто проти русні, сваритись з вами і виправдовуватись не збираюсь.
Бо в мене інші вороги.
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А хіба Зеленський не декларував, що прагне про мир домовитись?
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляTakamaka

Ви хочете від мене почути якісь слова, які я досі не сказала? Чи що треба від мене?