Заза777• 13 декабря 2022

Девочки, объясните, а мы должны будем деньги возвращать?

Девочки, кто -то может объяснить доступно про помощь, которая идёт к нам. Мы должны будем возвращать эти деньги? С Ленд-лизом понятно более-менее
А вот помощь от стран Европы- денежная , оружие и прочее?
Это же кредиты, верно?
Takamaka• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Які ви мені строчите полотна і які мої відповіді.
Це кого тригернуло і роками не відпускає.
Я вас згадала вже, писали мені анонімно в іншій темі, виплили в компанії з цим тролем, який бігає за мною зі скринами, там були такі ж довгі тексти з претензіями.
Я тут з миром до всіх хто проти русні, сваритись з вами і виправдовуватись не збираюсь.
Бо в мене інші вороги.
Вам втретє нагадати, що я вас не чіпала? Я давно зазвичай навіть не читаю ваших коментарів. Чому? Пояснення вище у «простинях». Мені не цікаво, що пишуть люди, які під час війни змінюють критичну, суттєву позицію, як персонаж з «Весілля в Малинівці».
Помиляєтесь, за весь час від початку повномасштабного вторгнення написала вам здається лише одне невеличке повідомлення під анонімом багато місяців тому, там не було нічого образливого. Так що навіть не намагайтесь братись за своє улюблене.

Takamaka• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Ви хочете від мене почути якісь слова, які я досі не сказала? Чи що треба від мене?
Мені від вас нічого, дякую, це ж ви мені навіщось написали у відповідь на повідомлення, що було адресоване на загал. То довелося вступати до діалогу. Сподіваюсь, нічим не образила.
всеЛенаЯ• 14 декабря 2022
Ответ дляЗаза777
Где-то это обозначено ?
Рашка за все заплатить.
Спіть спокійно.
vihola• 14 декабря 2022
Ответ дляTakamaka

Я змінила позицію не під час війни.
А два роки тому, коли зрозуміла, що домовитись з парашею неможливо, що їм потрібна війна.

А що ті хто під бомбами парашинськими прозріли, їм не можна міняти позицію?

Сама пишете, що почувались у меншості раніше, а зараз у більшості.

Можете меншістю хуйла перемогти?
Чи до чого ці гнилі докори?

Сподіваюсь висловились від душі що вам нецікаво. І більше не будете за мною бігати з претензіями).
Takamaka• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Я змінила позицію не під час війни.

Можете меншістю хуйла перемогти?
Чи до чого ці гнилі докори?

Я не знала, що відповісти на коментарі, адресовані мені, означає бігати з претензіями

Добре, що та «меншість», як згодом виявилося, існувала лише в уяві невеличкої частки суспільства. Прикро, що було згаяно купу часу та нервів до повномасштабної війни.

Але якщо ви не зрозуміли, то мені насправді цікаво, чи багато людей після закінчення війни знову перефарбується, розчулиться та почне скубати своїх за дружбу та братські стосунки з рашкою. Іншими словами, як спиться кон‘юктурщикам, що тимчасово видають себе за справжніх патріоток в особистих інтересах. Але хто ж зізнається, то й питання, повторююсь, було риторичним. Можливо, я не коректно сформулювала думку в запитанні, тому виникла дискусія. Здивувала саме ваша реакція, але все прояснили, то й добре.
Bosikom• 14 декабря 2022
Ответ дляPlov
Так не оправдываться надо а логично объяснить зачем вы проросийские наративы вбрасываете.
любой здравомыслящий человек задается вопросом, что будет дальше, воруют ли деньги, будем ли мы отдавать сумасшедшие долги и к чему это приведет?
выносит ли он эти вопросы в люди, другой момент.
Falcon82• 14 декабря 2022
Ответ дляmamaМия
З загашників рф в Європі повернуть в 10 разів більше
Цей механізм юридично невідпрацьований
Олимпиада80• 14 декабря 2022
А уже было про ´землями возьмут´? Тема ж для этого
prozerpina123• 14 декабря 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Может какая-то часть и безвозмездно нам выделялась, но, в основном, в кредит. Страшно подумать о том, сколтко мы еще будем должны и как из нас правительство будет свои долги вытягивать
СВОИ долги??? С чего бы это долги правительства?
prozerpina123• 14 декабря 2022
Ответ дляОлимпиада80
Нет, было про ’должны будем плясать под их дудку’)))
Anita123-13ef• 14 декабря 2022
Ответ дляKrupinkaSs
А можно в трёх словах,что ясно с ленд лизом?Он есть или?
Зброя яку надають просто треба повернути те що залишиться це і є лендліз
Татьяна@..• 14 декабря 2022
Ответ дляMurzeelka
Пшеница- ни при чем. Правда, это же баржи-пароходы от государства Украина идут на помощь голодающим в Африке.
Все зерно- оно- чье то. Господа олигархи-аграрии его не бесплатно отправляют и не на химарсы меняют. Они его продают за деньги.
Договоренность в том,чтобы дали аграриям продать и вывезти . А шо потом- ндс вытянут или просто спасибо скажут кому надо, мы никогда не узнаем..
Все возможно.
Jhenya_Sh• 14 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
С того, что в офшорах не их деньги, а выведенные бюджетные распиленные деньги. С того, что гуманитарка людям не доходит, а разворовывается. С того, что народ одевает армию и снаряжает. А где же то, чем должно снабжать государство. И не надо нести, что у ваших военных все есть. В волонтерских группах регулярно им тепловизоры и прочее отправляют.
Олимпиада80• 14 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
А, понятно)