Капитанша• 13 декабря 2022
хто закордоном - купуєте зволожувач?
сухе повітря від опалення. вдень не відчутно, а вночі буває важко. всім навколо холодно, а я вночі прокидаюсь з потрісканими губами.
і дитина мала.
купити зволожувач - це на зиму хіба. його потім поштою відправити буде в таку ж ціну.
P.S. є очищувач повітря, купувала від алергії, але він не зволожує, плюс закінчилась запаска.
повітря тут дуже чисте, поруч ліс, тобто очищувати спеціально не потрібно.
Ви б купували зволожувач?
мокрий одяг на батарею терпіти не можу, потім к в тропіках
і дитина мала.
Ви б купували зволожувач?
Капитанша
• 13 декабря 2022
Ответ дляДодекаэдр
Ванна аідн у мене піднімала вологість з 39 до 42. Який ще грибок за таких умов?
До 60% у нього шансу немає.
може порадите? у моїй квартирі в Україні зараз 8 градусів. грибка сказали нема, але вікно мокре.
варто вмикати опалення? але від нього вікно теж буде мокре. прям не знаю, у фізиці я не сильна...