Санта Барбара• 16 декабря 2022

Які країни ще приймать? Хтось вирішив їхати?

І куди?
Айболитная• 16 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Нормально вона відреагувала. А що дивного ,що не може закордоном. Я теж хочу повернутися . Дома ,але в своїй квартирі. Нехай зп меньше, але не таке рабство як Польщі.
Я про те, за що вона жила, не запитувала.
До чого цей флуд?

Хіба мова про зп і здоров´я?
В Україні зараз з цим норм, під час війни? Ви ж з Польщі краще знаєте, як тут....

Гладковыбритый шишун• 16 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
К псіхолоху це утриманцям, мені до шахраїв нема потреби звертатись, 10 місяців адаптації це не занадто? Мені в в ЄС не потрібно пахать на низькокваліфікованій роботі, бо маю підтверджений диплом а в чоловіка нерухомість є, але сидим в вайнє, бо військовозобов´язані, нє, ну можна було поступити як бидло і втекти, багато доречі так і зробило, але я не з таких
Как же из вас злоба прет) не от хорошей жизни, видимо)))
Не пью, не курю• 16 декабря 2022
Германия принимает , приезжайте , очень хорошо.
Гладковыбритый шишун• 16 декабря 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Все верно , ч вот так устала слышать взрывы , уезала ...рвусь домой .
В Германии климат сырой , попали в село - ребенку ездить в школу 2 автобусами и выходит ночью .
Болеет , потому что каждую перемену стой на улице , сыро .
Автобус раз в час .
Закончились раньше уроки , стой в мороз минус 9 на улице .
Есть на улице , туалет на улице !
Это просто испытание здоровья ...и главное их аптеки ...от кашля проспан и все ...спрей горло - Тантум и все ..
К врачу это тест + стой на улице + талон ....вообщем я бы сейчас с радостью с вами поменялась .
А сколько бумаг и везде ты должен .
За свет договор 73 евро + 140 проездной + 30 и 10 связь и интернет , + обслуживание а банке , ну расходы еда. Одежду купить не возможно хорошую дорого , а дешевое ..((
Обуви кож нет , все такое ...даже кефир тут не пьют .
Оно прекрасно , пока не вник.
Ну и полно сирийцев и пр.в школе и это сложно .
Многие балованы , так что это просто просиживание штанов .
Мы из прифронтового города уехали , эх , лучше бы сидел дома ...
Это вы неудачно попали как-то. У нас все по другому и в школе, и по стоимости услуг. Кожаные ботинки в дайхмане взяла за 42 евро по скидке. Кефира полно.
НеКонец-Света• 16 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Но сейчас надо только через лагерь и неизвестно сколько в нем просидишь
kabatosa• 16 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
А де ви злобу побачили? Я здивована просто таким мисленням. За моє життя не переживайте, все прекрасно, більш ніж навіть
НеКонец-Света• 16 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Це ви від прекрасного життя біженців у Європі називаєте утриманцями?

Каяспер• 16 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
теж хотіла запитати автора цього допису, чи є в її світі гарні люди взагалі.Одна утриманці, інші шахраї, треті бидло..
Гладковыбритый шишун• 16 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
А вы прочитайте свой комментарий, на который я отвечала. Я бы в жизни не написала о людях столько гадостей. А вы в одном посте показали какая вы)
Гладковыбритый шишун• 16 декабря 2022
Ответ дляНеКонец-Света
И быдлом...с виду и не скажешь, что пишет счастливая, довольная жизнью женщина.
Аноним Секретарь• 16 декабря 2022
Ответ дляТвердая валюта
это какая страна так здоровье подрывает?
У меня, например, приличная страна, но сегодня резко в руке как ток прошел половина тела на время как отказала. Я сама с детьми реально испугалась.
Вредняжка• 16 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Зал обязательно, особенно после тяжелой физической работы
А що не так) я вам розповіла як у мене, так зал це ваше здоров’я і боротьба зі стресом
У вас хибне уявлення про тренування
Запретный фрукт• 16 декабря 2022
Ответ дляМотылек
А мы скоро в Африку, потом в Азию, а потом обратно в Европу. А куда потом не известно
Это тяжело. Сочувствую. У меня примерно так же
ВыФсеВрете• 16 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Не всі ж туди на утримання подалися, багато хто і на свої кошти, а багато хто на роботу влаштувався, а оскільки без підтвердження диплому, та знання мови 99% світить лише низькокваліфікованій праця то й не дивно, що здоров´я підривається
Прям много кто устроился нс работу))) вы серьезно))))
kabatosa• 16 декабря 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Я називаю речі своїми іменами, а хіба ні? Я, якщо ви помітили, назвала військовозобов´язаних , що втекли бидлом, до цього ви не маєте зауважень? Як по вашому назвати тих, хто 10 місяців сидить на виплатах? Чи тих хто спеціально з цією метою їде?
Снежнакомка• 16 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Ви просто з хамок і злюк.
kabatosa• 16 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Я так і не зрозуміла де ви там побачили злобу?
Меряю линейкой• 16 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Вы в каком городе? Приехали и на вокзале вышли и куда дальше?
Там-тарарам• 16 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Вот-вот, в Украине знакомые прикормленные врачи. С этого и начинайте. Не к кому попало идете, а находите и прикармливаете потому что хорошие врачи на вес золота в Украине.
У меня просто родня в медицине и есть много связей, никого прикармливать не надо. Хороших реально много. И сама наша медсистема, где ты можешь сразу получить помощь, а не ждать 2 месяца запись, лучше чем в ЕС. Ну и для меня огромный плюс, что свои меня примут без вакцин, тестов и прочей фигни

Рожайтретьего• 16 декабря 2022
Ответ дляЖелезобетон
Давайте я вам розкажу один з прикладів. Напух зуб. Зуб, який без нервів, але пломба вже старувата, якщо це важливо. Біль - хоч головою об стіну. Взяла запис до сімейного, милий дядечко сказав, що йому дуже жаль через мої страждання. Я просила направлення до стоматолога, але він виписав антибіотик на 6 днів. Додатково попросила виписати знеболююче, бо так не купиш. Ок, тиждень на антибіотику і знеболюючому кожні 2 години. Попустило. Зуб відтух. Але вилізла страшенна молочниця. Знову подзвонила дядечку і записалась. Сказав, так, звісно, випишу рецепт від молочниці. Через три дні виліз герпес на губах. В житті не було. Знов до дядечка. Знов рецепт. А за стоматолога ж спитала, що треба ж щоб оглянув, що ж то було. Сказав, що вже не потрібно, проблема ж зникла. Добре. Рівно через місяць знов накрило. Рознесло десну, шоку, дихати не можу. До дядечка. Каже, антибіотик! Кажу, давайте до стоматолога, вже ж вдруге, там де щось є. Каже, не можна, треба пролікувати. Вже зарання прошу пробіотики, щоб уникнути молочниці, він і не думав! Через тиждень все ж допросилась направлення до стоматолога. Термінове, за два тижні, це супер-швидко. Приїжджаю в інше місто, сідаю в кресло, відкриваю рота, а він каже, треба рентген. Бля! Серйозно?? Вертаюсь додому, йду брати направлення на рентген. Знов терміновий за два тижні, потім тиждень ждати результату, потім знову запис до стоматолога. Ось так я хожу вже третій місяць і двічі їм антибіотик. В тепер скажіть, де це можливо навіть в нашій сільській поліклініці??
Можу ще до десятка отаких власних прикладів навести.
А где это так? В какой стране?
ШапкаУшанка• 16 декабря 2022
Ответ дляАйболитная
До чого цей флуд?

Хіба мова про зп і здоров´я?
А я не була під час війни в Україні? Чи в мене там родичі не зосталися. Доречі ,мої друзі і знайомі ,які мали роботу в Україні, то так і мають. І це далеко не така робота як в Польщі. А нормальна, офісна.
kabatosa• 16 декабря 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Та достатньо і досить не погано влаштувались, серйозно
Гладковыбритый шишун• 16 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Счастливые люди не называют других быдлом))) никогда)
kabatosa• 16 декабря 2022
Ответ дляСнежнакомка
Ви просто з хамок і злюк.
Хамка, але не злюка, зовсім
Железобетон• 16 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Это для того, чтобы в Украине жить его надо иметь. Экология ужасная, стрессы постоянные, гипердиагностика, залечивание, врачи один другого хуже, пока найдешь нормального столько обойдешь...
Ви точно з України?
Те, що вміють наші лікарі... голими руками на коліні... Жодній Європі не снилось.
ВыФсеВрете• 16 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Работают единицы из общей массы выехвших беженцев
Там-тарарам• 16 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Вы уже выехали в ЕС? Что-то мне кажется, что вы даже не видели их медицину, раз такое пишете
kabatosa• 16 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
А як таких називати, саме ту категорію яку я згадала, може у вас є визначення, вислухаю вас
kabatosa• 16 декабря 2022
Ответ дляТам-тарарам
👍100%
ЧукИГеки• 16 декабря 2022
Ответ дляпалка-копалка
А з якого міста не хочете переїжджати?
Штуттгарт