пострадали 60 квартир и 32 автомобиля. Об этом сообщил временно исполняющий обязанности главы города Валентин Демидов.много раненых и несколько погибших.это официально,а не официально конэчно больше.а чтотакое чтослучілось?а путин уже обустроил бомбоубежища белгородцам и другим регионам?чи ше нє?
Байрактарочка• 18 декабря 2022
Сьогодні гарні новини - Іркутськ, Бєлгород, аеродром в ростовській області.
Самі сєбя дамбят
Дивно хороша• 18 декабря 2022
Ответ дляTata_F
?? У кого, у губернії, що до них НЛО прилітало?
У кацапні. Внеземні цивілізації пишуть мокшанською, чим не привід навернуть відро бояри.
Lena24101987• 18 декабря 2022
Ответ дляIlonaMask
Це наші???
Ось і я не розумію🤷🏼♀️
Розумію коли на рос.території ми підриваємо склади, а ось щоб жилі дома, щось не віриться
Ответ дляolena38
Ой,а шо ж то таке в бєлгороді? Ай-ай-ай,кто ж єто сделал?
Мене дивують оці їхні стогони
- где же наше ПВО
- куда смотрит правительство
- как это по мирным городам стрелять,мымирныенивчемневиноваты
-это же преступление стрелять по жилым домам и вообще по территории росии
Виявилось,що війна,це не десь там в Україні,не по телевізору,а ось вона,в їх містах,на теріторії вєлікайрасії....
Нехай все гарненько відчують на власних кацапячих жопах. Може тоді хоч від переляку щось дійде до їх промитих залишків мозку
Мене дивують оці їхні стогони
- где же наше ПВО
- куда смотрит правительство
Шоб дійшло, то треба примножить. Притисячить, примільйонить....а це таке шось
Вот так выглядит один из разбитых рашистами домов в Харькове на Салтовке. И люди продолжают там жить.русня вы нелюди
А эти ночи в Крыму, теперь кому?(с)
В Крыму российские оккупанты продолжают строить защитные сооружения на берегу моря, чтоб ВСУ не смогли высадить десант...

Ответ дляLena24101987
Ось і я не розумію🤷🏼♀️
Не вигадуйте, ми тут ні до чого. А взагалі не треба ППО застосовувати, нехай летить, куди направили. Але ж вони ’любят бєлгородское ПВО’.
nabludatel• 18 декабря 2022
Ответ дляJul-Ap
Мне не жаль кацапье ни разу, но непонятно, какой профит нам с этого.
Читала на форуме, что что-то наше сбили, которое летело по важным объектам, а осколки попадали рандомно
Установки С-300, з яких русня обстрілює наші прифронтові міста і села - це ПВО.
Наші примушуть русню забрати своє ПВО із зони бойових дій і використовувати за прямим призначенням.
І тоді припиняться або зменшаться обстріли наших прифронтових населених пунктів.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 декабря 2022
я вам одно скажу: после такого всегда нужно сразу запасать воду и т д НАМ ЗДЕСЬ.
РФ не матиме змоги зупинити зимовий контрнаступ ЗСУ та перезавантажитися до весни, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
В ISW вважають, що дуже малоймовірно, що російські та українські офіційні особи погодяться на припинення вогню, не говорячи вже про те, що його запровадять протягом кількох місяців.
Також ISW розповіли, що у Кремлі публічно показали зустріч Путіна з вищим військовим керівництвом, аби врятувати імідж російського диктатора та міноборони.
Байрактарочка• 18 декабря 2022
Ответ длячаревна
Хочется еще новостей о притопленных корабликах в черном море
Хочеться новин про бавовну по Кремлю
Ответ дляnabludatel
Дякуємо, що нам пояснили. Всі ми стали так розумітись у військовій справі.
А ще в школі ми сміялись з уроків ДПЮ, нас вчитель водив в ліс, рили окопи хлопці, в усіх деревчні автомати. Були завдання, пояснення що до чого під час нападу, як ховатись, як слухати противника, як надавати першу допомогу, як готувати їжу на кострі, де шукати воду і тд. І так серйозно вчитель відносився до предмету, а ми дуріли тільки
Як то все необхідно насправді.
Тепер у наших дітей з´являться подібні навчання, мабуть
Як то все необхідно насправді.