ПодругаМужа• 19 декабря 2022
Які плюси кота? Хто завів, поділіться.
Вдома, в квартирі. Всі речі зіпсовані, до кого не прийду в гості-то як не диван обдертий то крісла, то постіль вся затягнена…перегрижені кабелі, зарядки, одяг в затяжках, зіпсоване взуття) повний жах, все в шерсті і в подряпинах, перевернуті вазони.
В чому прикол? В кого вдома коти, вам не шкода ваших речей? Це ж не дешеве задоволення сьогодні. Я дуже хотіла кішку, але прощатись зі своїми речами заради такого, не готова.
Госпожа Белладонна• 19 декабря 2022
Ніяких, спить, жре, сре, ригає. Багато шерсті по хаті і наповнювача для лотку. Дере шпалери
julia-678c• 19 декабря 2022
Животное воспитывать нужно и не позволять делать шкоду. Тогда все будет прекрасно.
Хитрушка-чекушка• 19 декабря 2022
У меня нет котов, кошек. А вся семья помешанные кошатники.
Им нужно тискать этих пушистмков, гладить, стресс снимать, проявлять заботу. Вот те причины, по которым родственники терпят минусы.
Брыкалка• 19 декабря 2022
Без кота и жизнь не та. Вам не нужно заводить. Вы уже не любите животное
Под пытками• 19 декабря 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так і є наспраді
І хтозна чого ми її любимо
Але ж нікого не змушують їх заводити
І хтозна чого ми її любимо
Але ж нікого не змушують їх заводити
Копирайторша• 19 декабря 2022
Нет ничего из того, что Вы описываете. Кроме шерсти. Но и люди волосы теряют...
ЖивунаБагамах• 19 декабря 2022
Кота потрібно виховувати і приділяти увагу. Тоді не буде зіпсованих речей і подряпаних меблів. Моя 5-ти річна не зіпсувала ще жодної речі. Та і до цього, коти які були теж. З мінусів тільки дороговизна корму та шерсть, але і її можна звести до мініму вичесуванням. А так сплошні плюси
Персонаж Аноним• 19 декабря 2022
Мій кіт такого не робить.Максимум на тюль міг вилізти,коли був маленький.І тільки тому,що гратися не хотів.Взяли зовсім маленького в 1,5 міс.Вуличний був,безпородний.Я не знаю що за звір там у вас і яка у вас атмосфера в домі
ПодругаМужа
• 19 декабря 2022
Ответ дляБрыкалка
В мене собака, обожнюю її. Але вона просто ідеальна, дуже чемна, тиха, безпроблемна, чистенька, шерсть в неї не випадає, нічого ніразу мені не погризла навіть за все дитинство, доки росла, не зіпсувала.
Персонаж Аноним• 19 декабря 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Теж так думаю,йому напевно скучно і нічим зайнятися
ГейСюда• 19 декабря 2022
Вещи, кабель и обувь погрызенные или поцарапанные - это вы перегнули. Нет такого. Такое больше собаки делают.
Персонаж Аноним• 19 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
От і ваша відповідь-кота ви просто не любите і він це відчуває
Тримаю свічку• 19 декабря 2022
Теплая, нежная, ласковая, мурлыкает классно, смешная и хорошая. Как-то так.
Ничего дома не дерет, кабеля не грызла никогда, разрушений нет. Когти стрижем регулярно, шерсть есть, да, пылесосим чаще, что поделаешь.
Дама_с_караваем• 19 декабря 2022
Наша кошка не проблемная. Но я бы никому не советовала заводить котов в квартире. Лучше если это частный сектор
Примарочка• 19 декабря 2022
Обожаю кошек, они забавные, смотреть на них люблю, гладить, когда приходят на колени, спят, жмякать, тактильно приятные и смешные
Малая Налегке• 19 декабря 2022
В мене їх четверо, нічого не псують, граються, їдять, та сплять, ну і звісно ходять в лоток, щоб справити свої природні потреби.
очки_ннадо• 19 декабря 2022
У мене з котом аб´юзивно-співзалежні стосунки. Мені здається, якщо ця чарівна паскуда мені на голову насре, я все одно буду від нього в захваті 😅 Дуже харизматична падлюка)
ПодругаМужа
• 19 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Удалено администрацией...
😂😂😂 ви неадекватні? Жінко, читати не вмієте? Я написала з досвіду інших людей, в кого є коти. В мене живе собака, яку ми всі просто обожнюємо. Ви дуже все приймаєте на всій рахунок)))) і у вас це болюче місце видно🤷🏻♀️
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
У меня воспитанные коты. Из-за войны сейчас снимаем квартиру, после первого месяца владелец приезжал, цитирую, ’проверить котов’, больше не приезжал - ничего не дерут, все чисто, шерсть регулярно собирает робот-пылесос. Это с утилитарной точки зрения. Плюс греют хорошо, сейчас актуально))
С эмоциональной, коты - це любов
Я_готова_ко_второму• 19 декабря 2022
різні коти. для мене це антистрес. принесла зі смітника,але кіт розумний.
не гадить ніде.
меблі не обдирає,бо регулярно стрижу кігті.
не гадить ніде.
ПодругаМужа
• 19 декабря 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Так я не маю кота🙄 😄 не заводили) а собака наша любимиця, вже доросла.
ОливьЕЖечка• 19 декабря 2022
Ну якщо так судити, то навіщо люди народжують дітей? Це ж ночі не досипати, речі псують, нерви також, витрати які! Але ж яке то щастя неймовірне🤱
Астоновитесь!• 19 декабря 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Сравнили
КАПСЛОЧНИЦА• 19 декабря 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Была кошатницей. Но после собаки никаких кошек.
Это другой мир
Є коти з собачими повадками