Накрыло-не отпускает• 24 декабря 2022
Купила сегодня генеральское сало) цена 420
Последний раз покупала год назад по 220, но пройти мимо не смогла) куда там икре)))
Мамаша в бигудях• 24 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Самое смешное, и там доказывали, что не генеральское)
Самое смешное не это
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Самое смешное не это
А что?
ЛолитаНеРазлита• 24 декабря 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Боже, аж соломкою запахло! Автор, не жалкуйте, з´їжте шматочок за мене, будь ласка! Із шкірочкою
Та не кажіть, я б під нього ще рюмашку зубрівочки потягнула, це якесь дійство та чари
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляЛеска
А мене цікавить чому Україна асоціюється з салом. Москалі ж теж свиней вирощують, що в них не таке сало?
Точно не таке! Там Все суррогат
Русалка на ветвях• 24 декабря 2022
Ответ дляЛеска
Читала. Так не на базарі ж готують. У автора сире сало.
Присолку сала не вважаю за готовку.
Готовят те лбди, которые продают. И не просто солят.
Ответ дляРусалка на ветвях
Якщо ми про сире сало , як у автора, то ніяк його не готують, окрім як на етапі заколювпння і смалення свині. Але уе ж роблять не на базарі.
А готувати сало можна по різному і пекти, коптити, варити і тд. Але ж ми про сире сало...
ГейТуда• 24 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Це що сире м´ясо їсти?
Я таке лиш на шкварки чи запікати розумію.
Сире воно не зовсім,бо його гарненько шмалили соломкою.
М*якеньке,ароматне
Русалка на ветвях• 24 декабря 2022
Ответ дляЛеска
Ну если вы все таки прочитаете тему - вы узнаете как готовят сало на фото автора. Я вам пересказывать не буду
Накрыло-не отпускает
• 24 декабря 2022
Ответ дляЛеска
Як зі свині може вийти сурогат?
Думала сурогат це щось підроблене, нахімічене.
Вони не вміють правильно його робити. Точно вам кажу. В мене ТАМ родичі. Пропивали тих свиней чи вирощували як попало
ГейТуда• 24 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
Сало готовить ?🤦🏻♀️
Его сырое продают
А дома уже надо засаливать со специями
Его сырое продают
А дома уже надо засаливать со специями
Ви звертали увагу на шкірку в салі?
Одне-як підошва,а друге пальцями відривається,м*яке,пахнюче,так і проситься,аби з*їсти.
Таке і сало під шкуркою різної якості
Аноним Завхоз• 24 декабря 2022
Ответ дляЧу Ча
Да ладно. Это часть пузонины
Це сало. Спеціально вигодовується тварина, щоб отримати такий результат. Тому зазвичай дорого. Але будь який торгаш, який прагне продати подорожче, розкаже про ’генеральське, але без м´яса’, а той, хто ніколи його не їв про ’почеревину’.
Аноним Завхоз• 24 декабря 2022
Ответ дляПоказушница
Може хтось в курсі, бо мені чоловік, який займається оптовими поставками мяса в магазини, розказував, що ще не в кожній породі свиней, при правильному харчуванні свині, наростає таке сало, тільки в окремих породах?
Так. Має бути сальна порода. А зараз восновному м´ясні тримають. Тому генеральське сало буває завтовшки кілька см і з білими ріденькими прошарками, де ж нормальне то візьмеш, а ціну взяти хочеться)))
Сигарный шланг• 24 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Только в киеве и области? Вы серьезно сейчас?
Я теж так би не була впевнена. Мій чоловік з Київщини, у них у Миронівському районі завжди тримали свиней, але такого сала як у нас на Полтавщині він ніколи не їв. Зараз завжди купує сало коли їдемо до мене на батьківщину. А сало вибираю я , бо я по його вигляду можу зпрогнозувати його смак.
Аноним Завхоз• 24 декабря 2022
Ответ дляСірничок
Автор, купленное Вами сало, самое, что ни на есть генеральское! Ещё иногда его называют крыжувка или крыжовка, не знаю как правильно пишется) Кто фукает, просто не в теме) Я о нем мечтаю вот уже 9 месяцев в Польше! Когда вернусь, бегом помчусь на ярмарку за ним!
Книжок. І це не те ж, що генеральське.
Аноним Завхоз• 24 декабря 2022
Ответ дляМааарковная
Та подуріли вони з цими цінами. Зерно- подешевшало, а свинина- навпаки, стала золотою. Наживаються просто на нас
Ви серйозно вважаєте, що основна складова вартості м´яса і сала - ціна на зерно?
Сигарный шланг• 24 декабря 2022
Ответ дляПодумывающая
Сдайте позиции кто,где в Киеве берет это сало?Куда ехать,я поеду)Раньше свекр сало покупал.Уехал...сижу с подчеревком ,обычным салом,надоело,не то! Хочу генеральское!!!
На Столичці є, але ще круче як у автора, по 500
Аноним Завхоз• 24 декабря 2022
Ответ дляМааарковная
І якби ж це сало було натуральним, як колись. А так- кормлять свиней усілякими добавками до певної ваги. А потім зменшують- щоб сало не було, як польське.
Знайомий фермер розповів
А мені навпаки подобається сучасний варіант. На картоплі (чим раніше грішили) сало зовсім не дуже, як і на інших відходах.
Аноним Завхоз• 24 декабря 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
У автора на фото просто аааагонь! Найідеальніше, що може бути з сала!
Я теж його найбільше люблю. Але це не генеральське.
Мааарковная• 24 декабря 2022
Ответ дляАноним Завхоз
А що ще?
То ж не чорна ікра))
Сигарный шланг• 24 декабря 2022
Ответ дляДоставучая
Согласна с Вами. Про генеральское в первый раз слышу, но то, что у автора на фото вообще не очень. Я например ту нижнюю часть у иакого сала вообще отрезаю и не ем. Ем только где более плотное, а тот жирок беееее.
То не жирок, то м´ясо, просмажене в салі . Чим той прошарок м´яса світліший, тим він мякіштй і просто тане в роті
Бурундучиха• 24 декабря 2022
Ответ дляПростецкая
Я сегодня на Владимирском рынке была, генеральское 750😝. Прослезилась
А на бессарабке наверно 1000
Аноним Завхоз• 24 декабря 2022
Ответ дляМааарковная
А що ще?
То ж не чорна ікра))
Ціна молодняка, енергоносіїв (основна частка), видатки на ведення діяльності (оренда, дозволи, лабораторії, податки тощо). І вже зовсім тупим було б годувати скотину і продавати їх по вартості корму. Так що ваші претензії, як мінімум, дещо необгрунтовані.
Бурундучиха• 24 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Начинается) это оно, по шкурке можете опознать, тает во рту , я много лет покупаю только его
Оно не по шкурке определяется а именно что там мяса больше чем сала.а по теме сало вы взчли супер.
Сигарный шланг• 24 декабря 2022
Ответ дляБурундучиха
А на бессарабке наверно 1000
Гг, так то ж хоч сало, а сушені бички по 900 як вам?