Я_з_Франека• Изменено 25 декабря 2022

Хто куштував овечий сир, яксвін вам?

Люблю сири різні, коров´ячі вже перепробувала дуже багаторічних, а от овечий ні разу, хто пробував смачний, я його не викину?
Зубачистка• 25 декабря 2022
А козинний куштували? Схожий.
Магиня• 25 декабря 2022
Меня от него вырвет
Гопница-Советчица• 25 декабря 2022
Дуже класний, я люблю.
автор Я_з_Франека • 25 декабря 2022
Ответ дляЗубачистка
А козинний куштували? Схожий.
Козячий пробувала, свекруха робила, ну смачний, але запах трохи був.
автор Я_з_Франека • 25 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Дуже класний, я люблю.
Значить знайду і куплю на новий рік.
Зубачистка• 25 декабря 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
В овечому його меньше.
ЛЮБА• 25 декабря 2022
Овечий сыр имеет очень выраженный вкус и запах , слегка резковатый , у нас его только я ем , мои его на дух не переносят . А мне с баношем или с вином вкусно , люблю такой вкус .
Море Счастья• 25 декабря 2022
На можу його їсти, він мені смердить.
Марфушечка душечка• 25 декабря 2022
Овечі нямка. Киозині на любителя, бо часто зі специфічним запахом, а овечі - божествені
Играю у края• 25 декабря 2022
овечий нравится
козий сильно на любителя , но иногда хочется
автор Я_з_Франека • 25 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Добре, дякую, що написали бо я вже давно на нього заглядаю, але не хочеться викинути гроші на вітер.
А_я_ЛОЖУ!• 25 декабря 2022
смердить
доки не спробуєте, не дізнаєтесь!
дамаБезСобачки• 25 декабря 2022
Если лубиие баранину, сыр зайдет.
Я на дух не переношу ни овечье, ни козье.
Не танцую- но пою• 25 декабря 2022
Мені овечий подобається, козиний не можу їсти.
Малинка• 25 декабря 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Овечий смачний. Козячий не можу їсти . Маю гострий нюх, тому запах мені заважає .
euhunter• 25 декабря 2022
Він суперовий! Може спробувати витриманий твердий, італьский чи іспанський, там найкращій. Дуже смачні грецькі йогурти та м´які білі сири.
Аноним с кешбеком• 25 декабря 2022
Очень вкусный. Привезла из ЗУ баночку такого законсервированного сыра, сейчас открыла - смакота.
Лень гуглить• 25 декабря 2022
Мені дуже смачний, і козиний, і овечий. А молода овеча бринза, яку ми купували на місцевому базарчику в Одеській обл., то просто нереальна смакота , а ще з домашнім рожевим помідором ммммм...
Астоновитесь!• 25 декабря 2022
Манчего - іспанський твердий овечий сир, дуже смачний. З іспанським червоним вином просто нямка.
rybka21• 25 декабря 2022
Ответ длядамаБезСобачки
Если лубиие баранину, сыр зайдет.
Я не люблю баранину, а овечий сыр очень даже.
Волшебная палочка• 25 декабря 2022
Беру во Франции, в основном, овечий и козий, они пастеризированные. Есть и мягкие и твердые. Никакого противного запаха в них не замечала. Есть такие, которые вообще не пахнут.
Выкидывала только типа рокфора, с плесенью вонючей.
Алина-1240• 25 декабря 2022
Сладковатый,приятный,привкуса никакого нет
Бедная Лиза• 25 декабря 2022
Я люблю і овечий і козчий, як молоді сири так і звичайні. Мені смачно.
Планшетница• 25 декабря 2022
Я дуже люблю і овечий, і козячий. Але вони специфічні. Купіть трошки, спробуйте.
Єдине що, не можу їсти з пліснявою овечий, для мене це занадто різко.
Coffee is Love• 26 декабря 2022
Овечий смачний, але як їла вперше сирну тарілку овечого - змушені були зупинитися в отелі позапланово (мали автотріп Закарпаттям), бо в мене така діарея почалася, що неможливо було далі їхати.

Зараз намагаюся їсти вдома і лише одного сорту, тоді більш менш, але все одно так дивно реагую.
Усім іншим в родині ок, а я ось така чутлива до нього.
автор Я_з_Франека • 26 декабря 2022
Ответ дляCoffee is Love

Дякую,планую їсти вдома)