Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Теж сумління втрачав, а ви мовчки дивились? Не розумієте, що хрон з пальцем порівнюєте?
Так мамі він не втратив свідомість подзвонити ,а от в швидку - так втратив. Інтіресно )))
І чекав поки мама приіде і відвезе до лікаря . Комедія
Гравицапа• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
А Ви не думали, що проблема не в ’таких як я’, а в таких як син Автора?
Коли треба головою думати - щонайменше коли йому херово, то телефонувати до шкидкої, а не до мами, де + час щоб приїхала мама, а потім швидка?
вы хоть одну книгу в жизни прочитали? не спрашиваю по психологии. вообще. хоть Муму из школтной программы?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляПриму в дар
А надо было там сдохнуть, чтобы только прибацанную жену ублажить?
а скорую дольше набрать чем маму?
Яжемать Мне можно• 28 декабря 2022
Автор, я вас дуже розумію. Так, за дитину серце болить. Дуже вам співчуваю, але це треба пережити. Далі буде гірше. З´явиться дитина і все ще ускладниться. Ви це розумієте, мабуть. Порадити хочу одне - допомагайте тоді, коли вас про це попросять, не старайтеся самі полегшити життя молодій сім´ї.
Педиатор_я• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Тут не получилось решить и забыть. Скорую она ему не вызвала,а сейчас характер демонстрирует
А син не міг замість мами спочатку у швидку зателефонувати?
І взагалі. То вже дорослі люди і САМІ будуть вирішувати, що забувати, що - ні
А_я_ЛОЖУ!• 28 декабря 2022
Ответ дляSvetrise
зачем вашему сыну этот брак?
отличный вопрос..тоже интересно
Оля_с_киркою• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Дурень син, що подзвонив мамі за допомогою
Я б на місці жінки прибила би
Дак уже. Прибила. Где только мозги были?
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Намахана тут ви ,маман !
Швидкі теж не іздять ? Хто швидше приіде мама чи швидка ?
Та швидка ж в попу не дує і не жаліє бідного пупсичка як мама.
Мені - було соромно підривату маму і вплутувати в такі розборки ще когось .

Сама б поіхала до лікаря і ім би вже по факту сказала ,що так отрималось,ніхто не винен .
Моя бусінка в 9 більше самостійності і розуму ває ніж ваша принцеска в 19
Удалено администрацией...
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви харкнули в обличчя людям, які зараз рятують купу життів, у тому числі й ціною свого власного життя. Фу.
Почему фу? Моего мужа с острым аппендицитом (лопнул) не оперировали,ждали пока я приеду и деньги привезу. А он бело-зеленого цвета был уже и отключался( это Киев
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Автор,решать вам,но со свадьбой бы повременить
Пропонуєте Автору заборонити сину одружуватися?
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
«В мою семью»…
Люди створюють свою, окрему сім’ю
Хорошу чи погану, але свою
Ок, в мій рід-можна так сказати,)
magazin_• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ну ,вот !
Я уже писала мой муж с дочкой так играл, тчо зуб выбил жевальный ,представьте как она стукнулась об его колено .
Вечно у них такие игры, что кто-то из них в итоге плачет .
Но я не лезу - им нравится пусть бесятся .
А тут уже выставили ,что беременная невестка избила нанеся один удар !
Прямо Чак Норрис ,а не невестка
ой блин ржу немогу точно чак норис как відумают
Оля_с_киркою• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
жінка його може і любить
а синок - дурень, бо до мамки дзвонить
Страшно представить, что она делает с теми, кого не любит
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
++++
Пам´ятаю, як вивихнула ногу і втрачала свідомість від болю. Добре, що мій чоловік відвіз мене в лікарню, носив по кабінетах, а не чекав кому я подзвоню - мамі чи в лікарню, щоб засудити.
Добротная• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
ЗВОНИЛА Б У ШВИДКУ !!!
Таке враження, що вас авторова невісточка теж приклала
Людина практично непритомна, він прийняв єдиноправильне рішення, зателефонував людині, яка зробить для нього усе.
Він не міг телефонувати в швидку і вирішувати логістичні проблеми, він заледве тримався при свідомості. Коли зрозумів, що все ок, за ним приглянуть - свідомість втратив.
Мадама його чомусь не посаішала на допомогу, бачучи стан.
Винник• 28 декабря 2022
Надо было ей с ноги в живот дать
НуКаНаКа• 28 декабря 2022
Невестка то вообще отдельный разговор, дурында малолетняя. Засрутся они с тем ребенком по уши, ну разве что не мама будет нянчить и ее и ребенка. А так, толку там не будет
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляШвабристка
Якщо вам треба порада, то можу дати. Шукайте книгу Гордона Ньюфелда ’Не упускайте своих детей’ (краще шукайте аудіокнигу, бо друковану дуже важко сприймати), і всю переслухайте/перечитайте. Багато відповідей знайдете, як зрозуміти своїх дітей. Бо по тому, що я почула – там ще двоє незрілих дітей, а вам хоч-не-хоч, а треба встановлювати контакт з обома і допомагати їм дорослішати.

Там у книзі зрозумієте відповіді, як не бути злою свекрухою. Те, що вона образилась – це захисне відчудження. Я б може з нею побалакала, що ти мабуть точно не хотіла, щоб так сталося, і я тебе розумію, як воно образливо, коли все йде не так, як хотілося. Але тепер ти мені теж рідна, я буду поряд, коли захочеш побалакати.
Жарт
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Ставайте хрестом в дверях і верещіть щосили -не пущу, синооооооочка, любимий)))))
Його лікарі не пустять.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
Хочете мене принизити?:)) Можете
Я Вам відповім те, що хочете почутти Ви: ні, жодної книги не прочитала. Про Муму не ’в зуб ногою’.
Шкільна програма пройшла повз мене
А пишу я, використовуючи розділові знаки, за допомогою киці - вона у мене в рази розумніша мене :))
Винник• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
А невістка тут у чому винна?
В тому, що тупа курка
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Удалено администрацией...
Ахаха, мамО,прибережіть свою отруту ,бо для невістки мало лишиться . Ви ж цього не хочете допустити правда ?

Язик мій не відсохне ,нема чому - я павду кажу. Розумію,що не приемно ,треба ж писати ,що невістка гадіна,а ваша бубочка має під юбкою у мамуні сидіти
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто він у вас зараз? До невістки не поїхав?
Моліться, щоб розуму ця травма додала. Може ще й омине вас те лихо ходяче. Не обов’язково бути в шлюбі, щоб дитиною опікуватись
+++
Педиатор_я• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Ок, в мій рід-можна так сказати,)
А ви з королівської родини?
Ну чесно) дуже дивно звучать такі фрази
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляОля_с_киркою
)))))))))))))))))
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
в швидку у нього пальці крепнуть дзвонити, а до мами - зразу строчать по клаві?)))
Интересно, невеста при схватках сама пальцем в телефон попадет или таки будет ждать помощи?
Не пью, не курю• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ви здорового лоба потарабанили в лікарню ? Він не знає де вона знаходиться ?
Він з-під вашої юбки так і не виліз .
В мене чоловік з дитиною бавився,що зуба вибив і що ? Прибити його треба.
Ну чоловік,то таке )) а от невістка- гадюка
Там бідна невістка з вами і вашим бусінкою
Ну от виросте ваша дитина і плюйте на неї скільки завгодно, коли в неї виникне якась ситуація, в якій до вас звернуться за допомогою. А автор адекватна мама/жінка/людина.
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляДобротная
ВИ ведете прямий репортаж з місця подій ?
Винник• 28 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
Ну не спеціально ж вона його так вдарила, мабуть дуркували і випадково так вийшло.
А от чого вони самі не розібраличя і не поїхали в лікарню то питання.
Як дітей робити, то дорослий, як живіт заболів, то дитинка.
А з дитиною він що робити буде?
Дуркували? А якщо він випадково їй в живіт попав, то ьеж норм? Які їм діти, якщо вони самі ще діти
Приму в дар• 28 декабря 2022
Ответ дляДобротная
А кому йому телефонувати? Явно не тій, яка до втрати свідомості відлупашила.
З нею уже нічого спільного, окрім дитини
Народиться малюк, спільна опіка і хай дубасить кого іншого
Буде прикладати руку до малюка забрати зовсім
Фіксувати уже, усе, починаючи з цього епізоду

Одне але. Це повинен побачити і зрозуміти сам юнак
Вот это правда.
Девочка неадекватная. Я не представляю, чтобы я мужа била в живот, пах, или ещё куда-то. Ещё ж и с какой силой вмазала, это не просто ’дурачилась’. И это беременная...