Просто я• 29 декабря 2022

ХвилювАллочки, спите что ли?

Gupa• 29 декабря 2022
Ответ длячаревна
Я варила месяц назад, спасала мясо. Наелась того холодца на год вперед.
При том, что есть пришлось одной
Я нас в гості слабо?ми тут як тут, з бухлішком успокоїтельним, з котами і собакевичами...єх!
Vikyliya• 29 декабря 2022
Ответ для8ludasha
Вот котик с приюта. Тоже глазки необыкновенные… так хочется найти ему семью
Такий красивий Я б забрала, але вже своїх 3 є. Найстаршу підібрала біля смітника. Хай пошвидше знайдеться любляча сім´я для вашого котика!
Mozarella• 29 декабря 2022
Попали где то ?
⚡️Укрзалізниця повідомила про затримку поїздів внаслідок точкового знеструмлення
il-mari• 29 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Шиншилла )
яке миле!!!!
Атланта• 29 декабря 2022
Ответ дляArgesha
Це не цинічно. Це тупо звучить.
Это ваша личная оценка. И ’тупо’ это как бы о вас, а не о ситуации. И не о моем комментарии
Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляНиколь1986
Меня аж колошматит
Тримаємося. Я дві кави з коньяком навернула зранку. Дуже вчасно.
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ для_Alekssandra_
Ні. От в мене 4,5 доби не було електроенергії. Частково обробила все, частково викинула.
Морозів не має бути зараз по прогнозу, на балконі не збережеться.
В цьому випадку є один жирний плюс: русня перед новим роком відстріляється, а надворі плюсова температура))
Jsolo• 29 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Дехто цього ніколи і не робив
І навіть не збирається) Але холодця хоче
mmi583@mail.ru• 29 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Тримайтеся ❤️
Всі нам треба триматися
Жули-ули• 29 декабря 2022
Ответ дляkris_lynx
Удалено администрацией...
Тому що летіла прямо у ціль, і при розрахунку коли сбивати треба і можливе перехоплення ракети, випало на район де це сталось(
Будинки будувались майже усюди( нажаль
Це дуже страшно
Йобана русня
Просто Галюня• 29 декабря 2022
В нас вже світло блимає😢
Mozarella• 29 декабря 2022
Повідомляють про нові пуски «Калібрів» у бік Одеси.

UPD: Також пишуть, що ракети х-101 все ще у напрямку Заходу.
Счастливый магазинчик• 29 декабря 2022
Ответ дляOlesya Kim
У меня сосед гвозди забивает под звук сбивающихся рядом ракет. Вот что у людей в головах?
Или ковры выбивают🤦
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляСестры Гримм
Как вы пьете такое. Я бы уже спать пошла и день ракетам под хвост
У меня столько планов на сегодня по хозяйству, по будильнику встала в 8 и сижу як срака в гОстях
Kvitkaliliia• 29 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
О, треба теж лазанью зробити.
В мене син любить. Це вже новорічна традиція
Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляСестры Гримм
А я так кофе хочу.. Но от страха сердце сильно стучит эх
Olga Zelenyak• 29 декабря 2022
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Если так рассуждать, то войны в принципе не должны были бы заканчиваться никогда. Потому что на снабжении сторон в любой войне кто-то да зарабатывает.
Басина• 29 декабря 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Справа в тому, що вони падають навіть коли не збивають нічого. І таке буває, нажаль. Думаю так, як підвезуть свіженькі, то вони будуть більш точні в координатах.
Ні, якщо не збивають, то підриваються в повітрі.
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Или ковры выбивают🤦
Мне надо мясо отбить, пока держусь
LusyaVerusya• 29 декабря 2022
Харковский наче під домом було, ще не разу так гучно не було. Всех перетащила в коридор. Укриттів поруч немає. А шо то було?
I_am_Ukrainian• 29 декабря 2022
Киев, Харьков, Львов, Одесса. Взрывы. Поздравили с НГ
_MadonnA_• 29 декабря 2022
Ответ дляMozarella
Попали где то ?
Да где тут рядом долбануло знатно 3 раза
Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Или ковры выбивают🤦
У второго соседа машинка на взлет пошла, капец. Но все равно бахи слышу. Йобана русня
omg_meow• 29 декабря 2022
свет мигал, был перепад напряжения, узо пощелкало немного
Nasta9019• 29 декабря 2022
Ответ дляJsolo
А я і не люблю його. Покійна мама його і готувати перестала.
Cocomamzel• 29 декабря 2022
Ответ дляЗлатка 07
Хрєнова Ви хозяйка, тут зранку вже господині іхолодці порозбирали, а Ви тільки голову помили
У мене грип, я хворію
😂
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
врубили сирену і я пішла бухати каву. Так і думала що сьогодні щось буде (щоб вони там здохли всі).
Байрактарочка• 29 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Люди! Я одного не розумію: ви справді холодців вже наварили? Одна я зараз сиджу з мокрою головою і ще тільки по м´ясо збираюся?
Я ще нічого не готувала. Зранку коли тривога почалась я така «блін, не буде світло, як готувати на нр?»
Сестры Гримм• 29 декабря 2022
Ответ дляПросто Галюня
В нас вже світло блимає😢
і в нас.