Ответ дляditunka
Я по тривозі вже автоматом ставлю чайник і набираю воду
Сьогодні ще залишками кип´ятка залила гречку, то вже й каша готова) Доречі, світло вимкнули в 7.20 і досі нема, чого б це?
В нас теж десь о 7:20 вимкнули. Я встигла чоловікові сніданок нагріти і усьо.
Наше ППО мужніє з кожним днем! Практично захистили усю Україну.
У Києві з 16 ворожих ракет збито 16 !!! Це відмінно!
На Київщині попали в приватний сектор. У Дарниці обломками зруйновано приватне подвір’я. Живий жаль навіть дивитися…
У Львові проблеми зі світлом. В інших регіонах були влучення.
Щирі співчуття усім, хто постраждав. Добре , що поки немає повідомлень про загибель людей і є надія, що усі постраждалі живі.
Головнокомандувач Залужний повідомив, що уцілому на нашій території з 69 ракет збито 54.
Пишуть, що агресор змінив тактику. Спочатку б’є шахідами, щоб розуміти , де ППО. Потім намагається влучити ракетами не лише по енергетичній інфрастуктурі, а й по станціях ППО!
Але й ми змінили свою воєнну логіку. До прикладу. Одразу після прильоту в Єнгельс літаків, що бомбили Україну , у них почалася тривога! Вони пишуть, що збиті невідомі об’єкти… Це означає, що їм дісталося також. Щоб не писали. Отже, у відповідь на масований ракетний удар по Україні, ворог отримав по зубах в Єнгельсі, Криму, Брянську… І це має стати повсякденною практикою. Їх територія- це територія програшу агресора!
Наші ППО - молодці! Великі молодці! Віримо у Перемогу!
Фейсбук
Кстати в Брянской области сегодня влучили наши в их установку с-300
А нечего в граничные села обстреливать, уроды
Фейсбук
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Фейсбук
Им тоже прилетает. У меня родственники на самой границе брянской обл
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Я брала з підошвою, гляньте на розпродажах на Спортсдірект і подібних маркетплейсах. Бо у нас ціни неадекватні.
Спасибо. Еще бы уметь там заказывать🙄
Олечка Навроцька, що створила картини
такі , як в мене ава. Мавка
’Уявляю, як вони кожен раз пихкають, готуються до обстрілів, і під «яблучко»героїчно плюються ракетами по мирному населенню і нічого в них не виходить. Бо наші ППО вже рівень боги, бо наші люди вже рівень «да пішли ви …»А паралельно вони отримують піз.. від наших військових… це якийсь відчайдушний екзбіціонізм - мазохизм. Застебнить вже плащик, всі вже бачили, що члена в вас немає, ганьба людства.
такі , як в мене ава. Мавка ’Уявляю, як вони кожен раз пихкають, готуються до обстрілів, і під «яблучко»героїчно плюються ракетами по мирному населенню і нічого в них не виходить. Бо наші ППО вже рівень боги, бо наші люди вже рівень «да пішли ви …»А паралельно вони отримують піз.. від наших військових… це якийсь відчайдушний екзбіціонізм - мазохизм. Застебнить вже плащик, всі вже бачили, що члена в вас немає, ганьба людства.
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Я маю чудового посередника, буде світло, напишу.
Ок, спасибо
Тг написали
🚀 Підсумки ранкової ракетної атаки:
📍Київ та Київська область — Зафіксовано 16 ракет. Усі 16 ракет знищено. 10 пошкоджених приватних будинків у Бучанському районі, один – у Вишгородському. Також у Фастівському районі уламками пошкоджений один медичний заклад.
📍Житомирська область - спрацювало ППО.
📍 Хмельницька область - спрацювало ППО.
📍Івано-Франківська область — спрацювало ППО, одна ракета потрапила до будинку + ворог вдарив по об´єкту інфаструктури.
📍Чернігівська область - спрацювало ППО.
📍Львівська область - Спрацювало ППО + пошкодили об´єкт енергетичної інфраструктури.
📍Харківська область - є влучення ракет + робота ППО.
📍Полтавська область - спрацювало ППО.
📍Сумська область - спрацювало ППО.(попередньо 2 ракети)
📍Одеська область - спрацювало ППО(збито 21ракету) + ворог вдарив по об´єкту інфаструктури.
📍Миколаївська область - спрацювало ППО. (збито 1 ракету)
📍 Херсонська область - спрацювало ППО. (збито 2 ракети).
📍 В Брестській області білорусі впала ракета.
🚀 Підсумки ранкової ракетної атаки:
📍Житомирська область - спрацювало ППО.
📍 Хмельницька область - спрацювало ППО.
📍Чернігівська область - спрацювало ППО.
📍Полтавська область - спрацювало ППО.
a.ostroverh• 29 декабря 2022
Ответ дляanabelia
Розкажіть про ці сири. Який смак? Чим вони кращі?
Вкусный выдержанный, козий
Та даже с виски интересный. С лавандой нет ощущения, что ешь куст или пакет от моли)))
Девочки взяли 2 кг сыра панир, не хуже халуми говорят
Короче мне нравится
Ну и хочется сейчас поддерживать локального семейного производителя)
Короче мне нравится
a.ostroverh• 29 декабря 2022
Ответ длякенгуруша
А можна посилання на сайт?) щось так сиру захотілось ))
Mykko.com.ua
a.ostroverh• 29 декабря 2022
Ответ дляOksana0612
Теж часто до них заїжджаємо як в Стрий їдемо зі Львова. Ще раджу сир тут, зараз в них працюють Олена і Юра з Бердянська formaggio_ olive. Дуже добрий сир.
Дяка
a.ostroverh• 29 декабря 2022
Ответ дляOksana0612
Дяка
a.ostroverh• 29 декабря 2022
Ответ для1Chall1
Не по теме, извините... Сыр при пересылке не портится? Откуда заказывали? Сколько дней шёл к вам и если можно, какой почтовой компанией? Спасибо
В понедельник отправили, вчера к вечеру только забрала
Все с ним норм, новой почтой. Доставка была бесплатно, ещё и один шмат лавандового положили
kirpichenko• 29 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Тг написали
🚀 Підсумки ранкової ракетної атаки:
📍Житомирська область - спрацювало ППО.
📍 Хмельницька область - спрацювало ППО.
📍Чернігівська область - спрацювало ППО.
📍Полтавська область - спрацювало ППО.
🚀 Підсумки ранкової ракетної атаки:
📍Житомирська область - спрацювало ППО.
📍 Хмельницька область - спрацювало ППО.
📍Чернігівська область - спрацювало ППО.
📍Полтавська область - спрацювало ППО.
Я надеюсь на сегодня уже все, больше не будут нас лупить.
Отсидели с детьми в убежище от звонка и до звонка.
Вот до вас добралась.
a.ostroverh• 29 декабря 2022
Бггг
Видно, что интернет появился
А то тревогу отменили, а я хз))) в неведении
Видно, что интернет появился
kirpichenko• 29 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Вообще уламки тоже беды наделали
Но хоть не попали в Тец и др объекты , про Киев.
В Львовской, Иванофранковской и Одесской есть попадания(
Та да,уламки беды натворили.
Росияне нашим блогерам на ютюбе пишут,А вы мол не сбивайте ракеты и будет вам счастье,не будет в жилые дома лететь,а то что мы без света, воды и тепла,то похер,сидим тут счастливы просто.