СтелькаОТединицы• 31 декабря 2022

Наполеон вже зробили? Давайте хвалитися

Напекла коржів, крем готовий. Як охолонуть, буду вже тортик збирати. Круглий робите чи прямокутний? У мене завжди прямокутний.
СпайдерВумен• 31 декабря 2022
Почему наполеон ? Что в нем новогоднего ?

Я_з_Франека• 31 декабря 2022
Дайте рецепт пліз
Ух_ты_какая_я• 31 декабря 2022
Прямокутний. Буде з апельсиновим кремом - новорічний:)
автор СтелькаОТединицы • 31 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Вже два дні бачу теми про цей торт. Багато хто пече
СпайдерВумен• 31 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ааа .. ну я на советчице наверное не так часто :)) спекла другой :))
Чижик Пижик• 31 декабря 2022
А мы поехали купили готовое и готовить не будем даже, и настроения нет и кучу всего не охота, все-равно, не съедим
дивчинка• 31 декабря 2022
У кого Наполеон,а у кого и Медовик) будет)
66сезон666серия• 31 декабря 2022
Дайте рецепт крема. У меня все время белок сворачивается при нагревании.
66сезон666серия• 31 декабря 2022
Ответ длядивчинка
Я подрезаю, чтоб коржи ровными были.

НеВРотик• 31 декабря 2022
Наполеон не пекла никогда. Медовик был на Рождество.
А уже готовы и настаиваются Баннофи Пай и ’Монастырская изба’.
777_iv• 31 декабря 2022
В мене пражський з вишнею.
Автор, поділіться рецептом Наполеона.
Ответ для66сезон666серия
3 жовтки в кастрюльці розтираєте з 1,5 стаканами цукру ( я даю стакан), додаєте 3 ст.ложки борошна і 2 ст.л крохмалю. Порціями вмішуєте літр молока. Все ретельно вимішати і на середньому вогні заварюєте. Охолоджуєте це все. Берете посудину і збиваєте там пачку масла, при цьому порціями додаєте заварну масу. В кінці можете окремо збити білки в густу шапку і легкими рухами лопаткою легко вмішуєте їз в крем. Можна і без цього.
Татьяна 0285• 31 декабря 2022
І мені дайте рецепт. Ні разу не робила наполеон) може спробую якось)
66сезон666серия• 31 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
У меня при нагревании белок становится твердым
Ответ дляТатьяна 0285
Тісто: 200 г маргарину посікти з 2 стак борошна. В 0,5 стак холодної води додати 1 ст. Ложку оцту і 0,4 ч.л солі. З маргаринової крихти робите гірку і в ній ямку. В ямку вливаєте ту воду з оцтом. Легкими рухами замішуєте тісто, збираєте в кульку і в холодильник на годину. Я ділю це все на 12 частин і розкатую дуже тонкі коржі. Готові потім підрізаю кулінарними ножицями до потрібної форми, а обрізки подрібнюю в крихту і нею обсипаю торт.
Ответ для66сезон666серия
Білків в заварний крем не дають, тільки жовтки
lena nov• 31 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
взбейте яйца с сахаром и мукой миксером,потом понемногу молоко добавляйте,миксером мешайте на маленькой скорости и всё. А потом варите на водяной бане, всё время мешайте
Копуша• 31 декабря 2022
Ещё один корж допечь 😑
Єдина Країна• 31 декабря 2022
Ответ длядивчинка
Я свої коржі на медовик ще не обрізала, завтра вже буду, сьогодні чоловік настрій зіпсував ввечері, нічого не хочеться робити, з самого ранку перемажу.
У Вас крем який?

Творческий типаж• 31 декабря 2022
Буду Тирамису завтра делать. И вкусно и быстро.
СпайдерВумен• 31 декабря 2022
Веток нет завтра сделаю , по-моему новогодний .
Творческий типаж• 31 декабря 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Попробуйте по рецепту Глинской со сметаной в тесте. Всю жизнь делала с уксусом и ледяной водой. А со сметаной получается у меня более слоистый. Ну и я лестно складываю в несколько раз, чтоб как слоенное было.
И не надо заменять масло маргарином.
Єдина Країна• 31 декабря 2022
От читаю про білки в заварному...а навіщо вони? Молоко + жовтки і чудово загускне. Потім масло м´яке з цукром збивається, додається молоко + жовтки. А ще люблю Дипломат - 50/50 заварний і вершковий крем змішаний.
Творческий типаж• 31 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Красиво
дивчинка• 31 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
У Вас крем який?
Хочу заварной, но нет миксера, только блендер(
Ответ длядивчинка
Я блендером і зробила)
дивчинка• 31 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Я блендером і зробила)
Значит и у меня получится)
Копуша• 31 декабря 2022
Да ,куда бы потом белки пристроить
Творческий типаж• 31 декабря 2022
Ответ дляКопуша
Да ,куда бы потом белки пристроить
Всегда все яйцо добавляла и отлично получалось
Ответ дляКопуша
Да ,куда бы потом белки пристроить
Я написала вище в рецепті крему