Чеширская кошечка• 01 января 2023
Будемо трошки хвастатись подарунками?
Дівчата, викладайте фото, що вам подарували. Ось мій подарунок. Не знаю, де чоловік їх знайшов, але мені дуже приємно:)
советский цирк• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
Але всі хочуть нашої перемоги.
То допомагайте, а не ці віники.
З кожного по нитці - бідному сорочка.
То допомагайте, а не ці віники.
З кожного по нитці - бідному сорочка.
Усі гівно,одна ви молодець. А ви знаєте, може автор не раз на рік 600 грн відправив, а постійно і багато. Чи сам у зсу.
Яжемать Мне можно• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
А хтось попрощався з чотирма друзями/колегами з жовтня по грудень.
Букети зараз не на часі. Радій тихенько вдома, так ні, дивіться всі.
Задонатила - мовчи.
Удалено администрацией...
Леплю из пластилина• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
Задонатила - мовчи.
Не розумію я такого... Ще їжу не виставляли з новорічним столом. А хтось в окопах сидить. Гидко читати.
Кукусики• 01 января 2023
Автор, классный букет)
Помню, как меня обрадовал и удивил букет пионов на НГ. Я так подарку дорогому не обрадовалась, как букету душистых пионов. Так что, Ваш муж молодец и умеет делать нестандартные сюрпризы. А на пенящихся в теме не обращайте внимания: это они от зависти и недолюбленности.
Леплю из пластилина• 01 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Удалено администрацией...
А вам бан за хамство !
советский цирк• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
То нехай виключиться зі своїм букетом.
До чого він у Новий рік?
Нехайкать будете свдїм рідним.
Яжемать Мне можно• 01 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А вам бан за хамство !
Удалено администрацией...
Чеширская кошечка
• 01 января 2023
Ответ дляКукусики
Автор, классный букет)
Так, я те саме маю на увазі, що подарунок не вимірюється для мене в «коштах», а саме в тому, що є в ньому щось нестандартне, враховуючи ще те, що чоловік зазвичай дарує те, що я прошу, а тут таке. Але я здивована негативом, правда…
Админко• 01 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Никогда не понимала эти темы и хвастовство . Ничего личного. Букет у вас красивый. Сейчас в тему начнут кидать покруче подарки. Уже накидали некоторые. А у многих война в стране и не в состоянии себе позволить...
Так и до войны не все могли себе что-то позволить.
ПочтальЁнша• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
П.16
Це мій коментар. І я мала на увазі те що написала: молодець що задонатила.
ПочтальЁнша• 01 января 2023
Ответ дляАдминко
Ну я без подарунка. І шо? А квітами автора помилувалася.
Гага Газу• 01 января 2023
Автор, я впевнена, що згадаєте мене, коли чкрез декілька днів будете виносити цю сильно новорічну красу на смітник
Зяблик протестант• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
Не вперше.
Просто не можу одночасно багато.
Якби мені чоловік подарував зараз квіти, ще й тюльпани на новий рік - я б не зрозуміла.
Просто не можу одночасно багато.
Я вважаю, ті люди які постійно переказують гроші на зсу,тварин, дітям та інші фонди, не кричать про це на кожному кроці. І не роблять театральну постановку «якій я молодець». Запам’ятайте, коли допомагають безкорисливо , то права рука ніколи не знає, що робить ліва.
julia-678c• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
А вам вообще какое дело что и куда автор будет выносить?
Леплю из пластилина• 01 января 2023
Ответ дляАдминко
Вы знаете многие могут позволить. Но,. я никогда не опускалась до такой низости. Это как ребенку игрушечку подарили ,. целый год ждал подарочка . Сам то не купишь.. .. так и это... верно человек написал как в детском саду..
Гага Газу• 01 января 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Я тему про це не створювала.
Я написала в темі, де людина вихваляється незрозуміло чим.
Кукусики• 01 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Не удивляйтесь. Это у римлян было homo homini lupus est. У нас в стране mulier inimicus mulieris. Так что, всё нормально. Кто-то останется с ядом, а Вы с хорошим настроением и подарком
Кошка Мурка• 01 января 2023
Ответ дляДама с собачкой
Не надо повторяться. Это ничего не даст. Автор пришла рассказать о подарке от мужа. Причём здесь вы и ваши донаты? Вы пришли похвастаться, чтобы вас похвалили ? Если уж вы донатите, то да - это надо делать молча, а не всем рассказывать какая вы молодец. Или создайте отдельную тему про ваши донаты.
Почему?
Почему нам постоянно внушают что стыдно говорить об этом?
Я не задонатила!
Я выбрала косметику на нг недорогую. И рафаэлло получила.
Все
А сейчас почитала и решила тоже надо задонатить. А то мы послушали Зеленского, поплакали, выпила за «перемежний рік» а какой ценой? забыли? Давайте приблизим победу так как каждый может.
Спасибо девушке, что напомнила!
Давайте ВСЕ задонатим!
Кто сколько сможет!
Задолбал срач, то за мову, то за выехавших, то за советское кино, теперь еще забросаем камнями и зафукаем на тех кто донатит! (
Я не задонатила!
Все
Спасибо девушке, что напомнила!
Давайте ВСЕ задонатим!
Кто сколько сможет!
julia-678c• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
Я тему про це не створювала.
Могли просто пройти мимо раз не нравится. Зачем этот словесный понос устраивать?
Админко• 01 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
На не все ждут целый год подарочка, по-моему как раз цепляет именно тех, кто ждёт. А для остальных- это повод порадоваться за других, или подсмотреть новую хотелку для себя .
Кошка Мурка• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
Я сама собі цього зараз не бажаю.
Це дурне витрачання коштів під час війни.
Обіймаю!
І згодна з вами!
Усвідомленість
Кому донатили? Притулі?
І згодна з вами!
Усвідомленість
Кому донатили? Притулі?
Тоскующая• 01 января 2023
Здивована агресією.І тема ця чудна.Навіщо хизуватися,багато людей не отримують ціх подарунків.В мене взагалі на столі пів мівіни на обід ,бо не получила зарплату.Але це проблема і не в столі і в подарунках щастя.
Квіти автор чудові ,гарного святкування
Ответ дляКукусики
))) всплыли сразу все познания на латыни, которые нам в универе вбивали))
Кошка Мурка• 01 января 2023
Ответ дляГага Газу
Задонатила - мовчи.
Ви праві.
Шанель показати - то святе, а про донати мовчи..
Гага Газу• 01 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
Обіймаю!
І згодна з вами!
Усвідомленість
Кому донатили? Притулі?
І згодна з вами!
Усвідомленість
Кому донатили? Притулі?
Ні, є волонтери, яким я довіряю.