Девальвация• 02 января 2023
Автор теми "отак і люби невістку" як у вас справи?
Чим закінчилася ваша ситуація? Буде\було весілля? Як здоров"я сина? Помирився з дівчиною ?
Девальвация
• 02 января 2023
Ответ дляВездевлазиющая
Ну так автор не вагітна, що їй. Мене більше невістка хвилює.
ну а син - чи потрібна операція? чи відбулося весілля-розпис, який мав бути за тиждень
Девальвация
• 02 января 2023
Ответ дляMiss-Miss
скиньте пліз ссилку на тему
Девальвация
• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, це ж тиждень наче пройшов?
може менше тижня пройшло, але тенденція чи буде весілля вже точно відома. Там просто на автора накинулися як то вона посміла прийти на допомогу своїй дитині і вона перестала відповідати
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляДевальвация
Насправді нічого невідомо. У мене склалося враження, що вона готова женити сина любою ціною, ’бо дитинка буде і що люди скажуть’.
Але з фронту їде чоловік, мізки їй вправить.
Може вона таки рано чи пізно озветься.
Девальвация
• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Може вона таки рано чи пізно озветься.
ні вона просто намагається максимально не втручатися, вона не хотіла щоб вона була причиною розставання сина, хотіла, щоб він сам вирішив. А чоловіку вони на 90% того і не розкажуть - розпишуться, повечеряють в ресторані - і він поїде назад
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляДевальвация
Хтозна. Син в лікарню їздить, ходити не може. Невістка вагітна вся ще й ображена.
Може хлопцю повезе і вчасно отямиться завдяки тату.
Коко На Страже• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Хотілося б
Девальвация
• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
йому сам знак - добре подумати, розписатися можна будь коли
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляДевальвация
Дурне діло нехитре :(
Девальвация
• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Дурне діло нехитре :(
шкода, автор не відписалася - там коментатори в темі їй бажання повністю відбили ще раз писати на форумі