Девальвация• 02 января 2023

Автор теми "отак і люби невістку" як у вас справи?

Чим закінчилася ваша ситуація? Буде\було весілля? Як здоров"я сина? Помирився з дівчиною ?
бЭйбА• 02 января 2023
Це там де вагітна вдарила в пах?
автор Девальвация • 02 января 2023
Ответ длябЭйбА
Це там де вагітна вдарила в пах?
так
бЭйбА• 02 января 2023
Цікаво, цікаво
Вездевлазиющая• 02 января 2023
Ну так автор не вагітна, що їй. Мене більше невістка хвилює.
Miss-Miss• 02 января 2023
Ответ дляДевальвация
так
скиньте пліз ссилку на тему
автор Девальвация • 02 января 2023
Ответ дляВездевлазиющая
ну а син - чи потрібна операція? чи відбулося весілля-розпис, який мав бути за тиждень
автор Девальвация • 02 января 2023
Ответ дляMiss-Miss
скиньте пліз ссилку на тему
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3256628
Борисфенка• 02 января 2023
Так, це ж тиждень наче пройшов?
автор Девальвация • 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, це ж тиждень наче пройшов?
може менше тижня пройшло, але тенденція чи буде весілля вже точно відома. Там просто на автора накинулися як то вона посміла прийти на допомогу своїй дитині і вона перестала відповідати
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляДевальвация
Насправді нічого невідомо. У мене склалося враження, що вона готова женити сина любою ціною, ’бо дитинка буде і що люди скажуть’.
Але з фронту їде чоловік, мізки їй вправить.
Може вона таки рано чи пізно озветься.
автор Девальвация • 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Може вона таки рано чи пізно озветься.
ні вона просто намагається максимально не втручатися, вона не хотіла щоб вона була причиною розставання сина, хотіла, щоб він сам вирішив. А чоловіку вони на 90% того і не розкажуть - розпишуться, повечеряють в ресторані - і він поїде назад
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляДевальвация
Хтозна. Син в лікарню їздить, ходити не може. Невістка вагітна вся ще й ображена.
Може хлопцю повезе і вчасно отямиться завдяки тату.
Коко На Страже• 02 января 2023
Тоже интересно
Коко На Страже• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Хотілося б
автор Девальвация • 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
йому сам знак - добре подумати, розписатися можна будь коли
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляДевальвация
Дурне діло нехитре :(
автор Девальвация • 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Дурне діло нехитре :(
шкода, автор не відписалася - там коментатори в темі їй бажання повністю відбили ще раз писати на форумі