Губы_зубы• 07 января 2023
Накінець то я наїмся. Думала не доживу до ранку.
Як ви витримуєте це інтервальне голодування, я 16 годин ледве витримала. Можливо тому що завжди їла 4 рази в день, кожні 3,5 години .
Розкажіть як у вас склалось з інтервальним, що і коли їсте? Як звикли? Який результат?
Уточка• 07 января 2023
Ответ дляВеселая моль
А воду можна ?
Каву без цукру ?
Зелений чай ?
Каву без цукру ?
Зелений чай ?
Звісно можна, і чай і каву, і воду все без цукру
Пишу_граммотно!• 07 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
Я не розумію, вам яке діло? Я не їм відрами і на фото їжа не для вас. В нормальних людей порції вимірюються калорійністю, а не об‘ємами.
Воно то так, але калорійність і ситність - трохи різні речі, тому не дивно, що вам важко витримати інтрервал 16 годин). Зрештою, на такому харчуванні вам інтервальне не потрібне (якщо за кадром, звісно, нема бутерброда з ковбасою і пюре з м’ясом))).
Пишу_граммотно!• 07 января 2023
Ответ дляRainDrop09
А я про вас ничего и не писала и вообще, не вам писала, а о себе и своих ощущениях в общественной теме) С нервами что-то у вас явно))
То від голоду)))
Асталависта бэйби• 10 января 2023
Ответ дляВыкупаная
інтервальне харчування - тут мова йде про кето, а не вуглеводи. Тому логічно, що у автора на фото їх нема )
Это не совсем так. Не обязательно кето. Интервальным правильно называть не питание, а голодание, потому что большую часть суток человек держит рот на замке. Этот процесс, вызываемый голодом, называется аутофагия. Он давно изучен и описан. Много научного материала есть в свободном доступе. Если интересно, могу скинуть. У меня в закладках в инстаграме лежат заметки по этой теме очень хорошего врача, за которой я слежу много лет.
То есть я имею ввиду, что кето это один из типов питания, пожалуй самый ’разрекламированный’. Но процессы, вызываемые интервальным голоданием, гораздо глубже. Это не просто диета.
Ответ дляАсталависта бэйби
Скиньте. Цікаво
ЯсноВидящая• 10 января 2023
Ответ дляНекомильфо
А как узнали? Симптомы?
Болі в спині були сильні ( уявіть , не в шлунку а в спині)
Слава Богу попалась невропатолог , вже третя по рахунку, яка призначила додаткові обстеження
Серед них була , фіброгастроскопія.Я не хотіла її робити, бо була впевнена що язви в мене не має , але вона була і надзвичайно велика !