Губы_зубы• 07 января 2023
Накінець то я наїмся. Думала не доживу до ранку.
Як ви витримуєте це інтервальне голодування, я 16 годин ледве витримала. Можливо тому що завжди їла 4 рази в день, кожні 3,5 години .
Розкажіть як у вас склалось з інтервальним, що і коли їсте? Як звикли? Який результат?
Сердючка• 07 января 2023
Я вообще привыкла есть до 14:00, а после только вода и чай. Люблю вечером ощущение голода и легкости внутри. Это похоже на интервальное голодание, но для меня это образ жизни чтоли…
Хотя раньше ела больше мужа.
Веселая моль• 07 января 2023
Ответ дляУточка
Більше року, але я чередую, то 16/8, то 18/6, мені не важко, я звикла, в час коли можна все їсти в мене нема табу.
Автор, важко буде десь до 5-ти днів, потім звикнете.
А воду можна ?
Каву без цукру ?
Зелений чай ?
Каву без цукру ?
Зелений чай ?
Сегодня сержусь• 07 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
Я теж не їм солодкого і навіть цукру ні в чому не їм з вуглів лише каші крім пшеничної
Я до речи відмовилася від вуглів і теж голоду взагалі нема. Як тільки десь кину дрібку якоїсь картоплі, стаю як вовк✨😂
лаМпочка• 07 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я на інтервальному другий рік. Поки не перейшла на КЕТО, то було важко дочекатися першого прийому їжі, який був у мене в 13-14:00. Якщо ви не на КЕТО, то ви глюкозозалежна і тому буде і упадок сил і дикий голод і ’смоктатиме’.
Зараз в мене перший і єдиний прийом їжі приблизно в 19:00, легко переношу голодування 48 год.раз на 2 тижні. Немає відчуття голоду, голова не крутиться, чудово почуваюся. Організм працює на кетонах
Це привід, щоб пишатися? Звучить (та й таким і є) жахливо, а ще недоказово і непрофесійно.
БезникаЯ• 07 января 2023
Меня спасает обычная лень. Утром могу проснуться и несколько часов валяться с телефоном. Мне тупо лень вылезать из теплой кроватки чтобы что-то готовить. Кстати интервальное голодание очень мне лично подходит. После 6 есть не хочется, а завтрак в 12 легко
Ответ дляБезникаЯ
Якщо ви дома і лежите пів дня в ліжку, то воно і зрозуміло. В мене 12 км щодня плюс розумова робота. Ніяк з таким темпом без вуглів не можна. Але не картопля. Ну і мясо я не їм.
Сегодня сержусь• 07 января 2023
Ще в мене якщо мало жирів, тоді жор. Я їм вершкове, олівкову, пармезан і молоко в чай 3,6 жиру і ще мкт і омегу (вписую в калораж)
Советчица Года• 07 января 2023
Ответ длялаМпочка
Я лише поділилася власним досвідом. Мені такий режим підходить. Я нікого не змушую, ради бога, їжте як хочете))
Бабушка мороз• 07 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
Я не розумію, вам яке діло? Я не їм відрами і на фото їжа не для вас. В нормальних людей порції вимірюються калорійністю, а не об‘ємами.
Ой Боже! Скільки років живу, а калорійність не рахую. Все, я ненормальна.
Бабушка мороз• 07 января 2023
Ответ дляКузякин
Так это от питания. Скаженіє людина
Мабуть, від голоду....
Трусы с капюшоном• 07 января 2023
Ответ дляРяженка
Там явно були задіяні й інші фактори, які вилились у такі наслідки. Але крім інтервалів, я ніколи не міняла продукти на своїй тарілці і надіюсь не доведеться)
Я от помітила що якщо притримуюсь інтервалів ,то почуваю себе добре,а як тільки виходжу за межі -одразу відчуваю дискомфорт. Тому це вже як спосіб життя-почуваю себе дуже добре,головні болі пройшли,схудла і обличчя помолодшало.
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ дляRainDrop09
На пол зуба, реально) Либо, через пару часов опять захочется именно жрать, а не есть)
та ні, неправда.
Мені б і того було б багато )
А на інтервальному то в мене було 1 яцце, листя салату і півавокадо на сніданок і то вже ледь з´їдала. Все ж залежить від розтянутості шлунку і хто скільки їв раніше )))
Мені б і того було б багато )
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
Я не можу сало без часника і без хліба
Зробіть собі хліб. В іста я знаходила рецепт кетохліба на базі псиліуму. Готується 5 хв )))
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
Дуже погана ідея, голодувати не можна, потім буде зрив + набрані назад кіло.
Не буде.
Це не голодування )))
Перевірено на собі, жодних набраних кіло не було.
Це не голодування )))
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А по какой системе вы питаетесь? Кто вас консультирует? Вы молодец, что не срываетесь, что хватает силы воли выдерживать интервалы между приёмами пищи. Только завтрак же должен включать в себя сложные углеводы. У вас в завтраке их нет
значит скорее всего вы быстро проголодаетесь. Вам точно хватит сытости на 4 часа?
інтервальне харчування - тут мова йде про кето, а не вуглеводи. Тому логічно, що у автора на фото їх нема )
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ длялаМпочка
Почлухайте доктора Берга. Не варто оцінювати так негативно вибір кожної людини.
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ дляYuliya 17
це лише так здається. Я тривалий час також жила без вуглеводів, 12 годин працювала, на ногах, розумове навантаження велике. Я зовсім не була втомлена. Могла о 22 почати прибирання квартири ) вставала зранку легко і невимушено. Енергії було купа
Ответ дляВыкупаная
Організм-не пляшка з водою. Якщо ви перестаєте щось вживати, є резерв організму. За короткий час не буде змін суттєвих. Проте вони є. І результати того чи іншого харчування неможливо помітити одразу.
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ дляYuliya 17
а хто казав про одразу? то ви вже самі додумали ) Почитайте основи кето, як це працює.
Ответ дляВыкупаная
Я проти всіх дієт. Кето, не кето. Організм має отримувати всі речовини. І справа лише в кількості. Неможливо все життя жити на дієтах. В іншому випадку будуть качелі-каруселі. Скажите через пару років, коли будете шукати нову дієту.
Выкупаная• 07 января 2023
Ответ дляYuliya 17
Кето - не дієта, а стиль життя. Ну і тоді вам треба в іншу рубрику. Ви ще скажіть, що проти дієт для тих, в кого проблеми з жкт, цекровий діабет і тп. Такі люди все життя на дієті і нічого.
Ответ дляВыкупаная
Ну от і наблизились ми до правди. Виключаємо продукти, котрі наш організм не сприймає, прораховуємо кількість і живемо щасливо все життя. Діабет на тому і виїжджає, на прорахунку всіх продуктів, проте це не забаганки, а необхідність. І мова вже не про зовсім здоровий організм. Я бачила дослідження діабетиків, коли виключили вуглеводи і цукри (фрукти), щоб відтягнути введення інсуліну, чи зменшити кількість інсуліну. Тільки там взагалі не можна було вживати ні одне, ні інше. Вибір став на бік інсуліну, бо організм через пів року був пустий. Але вибір за вами. Проте я зі 100% вірогідністю кажу, що далі буде інша дієта. І не для здоров’я, а для зниження ваги. Їжа-це паливо для організму. І поки ви це не визнаєте, будете дієтити.
ЛюбимаЯНЬ• 07 января 2023
Если у вас с желудком все норм, то можете попробовать. Если есть хоть намек на гастрит, будете потом последствия разгребать. Я когда-то пробовала - закончилось лечением у гастроэнтеролога и строгой диетой на протяжении 3 месяцев. Вот на этой диете - все перетертое, измельченное, без копченостей, жареного, и питание 5 раз в день через 3,5 часа, я похудела за 3 месяца на 7 кг.