Даха-сваха• 08 января 2023
Почуття провини, що чоловік не служить.
Колись був прикордонником, народилась четверта дитина та звільнився. Кожен день бачу, як йому соромно, що дома, а хлопці воюють..
В одної подруги чоловіка забрали, то вона перестала з нами спілкуватись... Хоча ми завжди підтримували її, скидались на розгрузки, збирали харчі...
Не знаю, що робити. В мене нікого нема, окрім його, з дітьми важко бути самій...
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляАнонимус Я
Он с детьми сидит. А потом 4 детей вы будете содержать?
Удалено администрацией...
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
А Вы пойдёте в горячий цех работать?
Вы сядете за руль фуры?
Вы станете электриком или сварщиком ?
И миллион других профессий
Женщин не забирают на войну в таких количествах , как мужчин
Без мужских рук и мозгов , смерть нашей стране
Вы сядете за руль фуры?
Вы станете электриком или сварщиком ?
И миллион других профессий
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
А Вы пойдёте в горячий цех работать?
Вы сядете за руль фуры?
Вы станете электриком или сварщиком ?
И миллион других профессий
Вы сядете за руль фуры?
Вы станете электриком или сварщиком ?
И миллион других профессий
Ну вот за границей свалило сколько миллионов и экономика держиться ещё.
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
И кто то ставит лайки …(((
Уничтожается население Украины , и слава богу , что есть и будут многодетные семьи
Кто будет восполнять потери наших людей?
Вы хотите , чтобы количество украинцев уменьшалось ???
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Сколько миллионов мужчин свалило?)
Какая Вы … фу …
Вот такие , как ты, должны свалить из Украины
Какая Вы … фу …
Злюка-закусюка• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
И кто то ставит лайки …(((
Потери наших людей могли бы наполнять молодые одинокие парни, какие сейчас служат. а большинство многодетных свалило давно и не скоро вернеться
Поколение возраста 18-30 после войны более выгодно экономике чем дети и 40 + если смотреть с точки зрения денег. Но 18-30 все служит
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Т е многодетных на войну , а одиноких оставить дома?
А если одинокие не захотят иметь детей?
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
Сколько миллионов мужчин свалило?)
Какая Вы … фу …
Удалено администрацией...
Злюка-закусюка• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
А если одинокие не захотят иметь детей?
Та я так и поняла, их на убой, бесплодных сразу в горячие точки, с геями
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
Не пишите чушь
Многие работают онлайн , деньги идут в бюджет Украины
МинерАлочка• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
И кто то ставит лайки …(((
Тільки ті,хто може виховати українця , гине на фронті. Часто ще не маючи взагалі дітей. А залишаються всякі.... , Які часто тільки пдодиьися і вміють
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляМинерАлочка
Удалено администрацией...
МинерАлочка• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
Ну чому це. Я сплачую стабільно податки в Україну. Сума яких складає 1/10 місячного бюджету мого села , де я прописана. І куди вони йдуть. Так що мимо.
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
Не пишите чушь
В какой бюджет идут деньги тех, кто работает на удалёнке? Они получают зп и тратят её за границей
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляМинерАлочка
Удалено администрацией...
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
Не могу
Мне по возрасту не дадут уже
А сирот, да, останется много
Мне по возрасту не дадут уже
А сирот, да, останется много
МинерАлочка• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
Удалено администрацией...
Я не кажу що всі ... Є багато чудових батьків з більше ніж 2 дітей. І жахливі з одною дитиною.
Але коли читаєш деякі теми тут, то дуже болить , що гинуть українці, які ніколи не зможуть народити дитину і виховати з неї достойну людину. Якій не буде ’ какая разніца. Мне єта Степана нічего не дала’
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляПаравозик
Не могу
Мне по возрасту не дадут уже
А сирот, да, останется много
Мне по возрасту не дадут уже
А сирот, да, останется много
Ну опекунство можете оформить. Было бы желание
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Мало того, что Вы злобная, Вы ещё и совершенно безграмотны в элементарных вещах
Пацан к успеху шел• 08 января 2023
Автор, для чого Ви тут це написали?! Вас тут мало хто зрозуміє, але перестаньте себе гнобити і чоловіку заспокоїтись. Нащо Вам цей негатив.
Паравозик• 08 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Боже, люди що Ви виписуєте?
Разве это люди ? …
МинерАлочка• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
І? Якщо відкинути емоції, селу краще мати гроші з податку і на ті гроші оплачувати комунальні в школі, покращувати життя в селі ( в якому я вже більше 20 років не живу і майже не буваю.) Чи просто щоб я там була?
Тим більше, з сім´ї з дітьми не може підти обоє дорослих. З моєї чоловік в зсу, а я сплачую податки і виховую українців. Які в своєму малому віці розмовляють українською і мають чітку патріотичну позицію. Якої дорослим не дано.
Що з цього робите ви? І ваша сім´я
КокошинЭль• 08 января 2023
Автор, не беріть на себе відповідальність за всю країну. На вулицях ще повно чоловіків, які можуть бути мобілізовані, резерви є.
Ви в 1 чергу відповідальні перед своїми дітьми. Уявіть, що чоловік загине чи вернеться інвалідом. Що тоді буде з вами?
МинерАлочка• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
В 80% вони фопи в Україні. І податки йдуть в бюджет місця де вони прописані
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
А представьте если её мужа в пьяной драке убьют, что потом будет с ней?
Бабулька• 08 января 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну да на едином налоге, там тех налогов-кот наплакал.
МинерАлочка• 08 января 2023
А взагалі, автор, прийде час - ваш також піде. Не випихайте його раніше ніж треба на війну.
І вчіться жити без нього. Дай Боже, не доведеться. Але маючи дитину жінка , якщо що, має вміти сама її підняти на ноги. Бо життя воно таке, бентежне. Навіть без війни може так статися що самій доводиться підіймати дітей.