Даха-сваха• 08 января 2023
Почуття провини, що чоловік не служить.
Колись був прикордонником, народилась четверта дитина та звільнився. Кожен день бачу, як йому соромно, що дома, а хлопці воюють..
В одної подруги чоловіка забрали, то вона перестала з нами спілкуватись... Хоча ми завжди підтримували її, скидались на розгрузки, збирали харчі...
Не знаю, що робити. В мене нікого нема, окрім його, з дітьми важко бути самій...
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляKusalochka
Алкаши? Вы что? Это были хорошие айтишники.
ну а як ви про них сказали?
Бабушка-байкерша• 08 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Удалено администрацией...
Ось таке ставлення до наших рідних, хто служить. У мене вже питання за що воюють, якщо у тилу такі фрази практикують. А то як зсу, то це наші найкращі, котики, фотографуватися з ними, а потім сміття лити на них
СКИБИДЫШь• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
повірте, їх стало більше, навіть у порівнянні із 2014 роком
Чекайте)))
Після перемоги ще будемо роками з трьохнутими путіним кримчанками та донбасянками тут рубатися. Ото будуть срачі!)
Хоча у мене статистика трошки інша. Я стільки лайна, як тоді, поки не бачу. ’Заробітчани, мародери, алкаші, втекли від поганих дружин шлятися по волонтерках, ще й пільги їм!’ (с)
Kusalochka• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
ну а як ви про них сказали?
Мужчины пили пиво. Нормально абсолютно это. И не дурные они, а очень умные. Правда были.
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
мені сумно і страшно, якщо після війни 2014 року у 2019 році народ зробив вибір ’какаяразніца’ і знову витягли ригів на манеж, Харків кричить, що їх бомлять через ЗСУ, то це суспільство невиліковно хворе
Бандитка Сью• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
в Афгані був? ну то він був окупантом, не рівняйте
Я тільки за , щоб наша держава організувала післявоєнну психологічну допомогу і підтримувала військових матеріально після війни .
Сподіваюсь на це .
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чекайте)))
Удалено администрацией...
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляБандитка Сью
Сподіваюсь на це .
а це залежить від нас, якщо ми дозволимо владі ср..ти на потреби армії і військових, то так і буде
Kusalochka• 08 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Удалено администрацией...
Тогда будет 100500 тем ’развожусь’ или ’стоит ли строить отношения с прошедним войну’. И 100500 ответов ’вы что??? Бегите!! Там нарушена психика, зачем бам это??’ - уже сейчас большинство ответов такие.
Kusalochka• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
Конечно дозволите. Вот закон приняли 8271. Ваши действия? По сути это предательство.
Бабушка-байкерша• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
Я теж не розумію, як можна було. Тому чекаю на демобілізацію чоловіка. У нас є причина на достроково і напевно будемо їхати. Хоч я дуже не хочу, люблю Україну, але про це суспільство ви маєте рацію. Особливо після слів тутешних розумниць, що ми вас не просили, що справжні чоловіки біля жінок, а ваші кинули вас через те, що не кохають і подібного. Мені таке одна писала тут. Ось таких людей захищати? Чогось не хочеться. У чрловіка тнж вже впаои рожеві окуляри.
СКИБИДЫШь• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
Удалено администрацией...
Що ж.
Сепаратистів у нас завжди на всіх теренах було. Як і сумуючих за срср. Та й просто бовдурів.
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляKusalochka
я підписала петицію проти цього закону, хоча знаю що президент петиції не читає, є членом групи, яка буде вимагати скасування цього закону через законопроект, але Залужний його підтримав, тому я в ступорі
П.С. демонстрації заборонені, а так би вийшла
советский цирк• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
Удалено администрацией...
Шо за тупые вбросы?
Вам харьковчане с мариупольцами чем муляют? Побыли бы на из месте, потом кукарекали.
Повелительница лампочек• 08 января 2023
Стыдно, что муж не служит. Офигеть. Мы сейчас ищем законные и незаконные основания, чтоб этого не произошло и мне абсолютно не будет стыдно
люблю_тортики• 08 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Хорошо защитили, спрятавшись за моей спиной, ничего не скажешь. Хороши защитнички.
У вас из черты города велись боевые действия?
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
питання тільки куди їхати? мені з моєю професією їхати нікуди і дітям також, в 45 вже іншу мву не витягну, окрім англійської, але не хочу
Единорог_помог• 08 января 2023
Ответ длялюблю_тортики
Из наших и из под наших домов. Но вы сейчас расскажете, вы все врете. А как танки путают следы.... Отстрелятсч, а ответка куда ? Верно. В людей
СКИБИДЫШь• 08 января 2023
Ответ дляПовелительница лампочек
Ви порівнюєте людину із сумлінням і себе. Не можна ж міряти різні речі :)
Повелительница лампочек• 08 января 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Это странно, очень. Этому радоваться нужно и благодарить судьбу
Kusalochka• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
Я тоже в ступоре. А все подписи до Ж. Но я обратила внимание на другое. Тема с этим чертовым законопроэктом никогда не выходила в топ. НИ ОДНОГО РАЗА. Хотя такие срачные темы, как эта, в топе всегда. И большинство комментариев ’мужик должен идти’. Но почему же автора этих комментариев не отписываются в 8271? Ответ очевиден. Очень хочется жить за счет жизни других людей. Одних держать в аду до конца войны + отпоавлять туда же других.
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Що ж.
і нажаль така в голові ота покірність і тупість, що навіть не скажешь, що просто срср недобитий, у 1918 зрадили Скоропадського, а в 1933 вже їли свої дітей, і наяких причинно-наслідкових звязків
люблю_тортики• 08 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не скажу, что врёте. У нас то же самое было. Танки катались по микрорайонам с живущими людьми и стреляли. А в наши дома летела ответка. Рубежное. Первая половина марта 2022. Правда, когда город захватили и ВСУ оттеснили, уже сепары стали точно так же размещать орудия внутри кварталов и стрелять. И уже их танки ездили между нашими домами, в которые потом прилетала ответка.
Бабушка-байкерша• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
Нам з професією пощастило. Майже не залежить від мови країни перебування, але якщо потрібно, то опануємо. Діти взагалі легше всіх вивчають. Ну ми і молодше в 1.5 рази. Я поки не знаходжу іншого варінту.
Аноним Анонимыч• 08 января 2023
Коли дивишся такі відео, просто з розуму можна зійти. Війна -це смерть і не всі готові вметри. Як би це жорстоко не звучало.
Відео на рашистському каналі, бо нашим рука не рухнеться таке страшне виставляти.
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляKusalochka
я тут вже дуже рідко, бо це ресурс працює на певні цілі, і за кожну думку, зразу бан, а ан..л у попиті, переходьте в Твітер, поки там навіть не банять, там такі знатні срачі... нещодавно придурок Стерненко таке писав, і Притула не соромлячись всіх поливає
Единорог_помог• 08 января 2023
Ответ длялюблю_тортики
Ну значит сами знаете, как было. Только разница в том, что то захватчики, а это защитники ( свои по сути) , а по факту...
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ длялюблю_тортики
тоді розкажіть як Рубіжне, відбудоване за гроші України, царя батюшку почитало, і книжки навіть у школах рашеські використовувало, і про мера тоді розкажіть
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
не можу відкрити, але у будь-якому випадку це дуже страшно, і смерть болісна і страшна
Аноним Анонимыч• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
Наші хлопці прощаються з сім‘ями перед смертю у Соледарі, після прориву рашистів.