Непонятно• 10 января 2023
Люди, які продовжують робити ремонти...
Купляти техніку, меблі, предмети інтер´єру і т.д. Хто ви? Чи не страшно вам?
Туфли в чешуе• 10 января 2023
Ні, не страшно. Це правда відволікає. А так живемо з вірою у ЗСУ))
Люблю порядок• 10 января 2023
Менеджер з продажу. Чи що ви маєте на увазі? Зламалась мультя - купила нову, бо вона мені потрібна. Потік кран - купила новий. Чи не треба було? ))
Утка_в_тапках• 10 января 2023
А якщо є потреба у техніці, ну наприклад, у пралці новій, то яким чином її не купляти? Прати руками? Або якщо перед початком повномаштабного вторгнення купили або добудували дім, то що, жити в бетоні?
Не всі відкладають життя і чекають 2-3 тижні. Є ті, хто має сили жити тут і зараз
Да Щас же• 10 января 2023
Ох и сложно .
Но я живу у границы с Молдавией . Муж не выездной .
Что делать ? Аренда космос на западной вот и строим дальше .
Нетутешня• 10 января 2023
Нет, не страшно. Это создает видимость нормальной жизни. Я не хочу даже из-за войны ставить жизнь на паузу.
Вірші на замовлення• 10 января 2023
Купуємо, що робити. З початку війни довелось купити новий пилосос, мікрохвильовку, монітор. На черзі - пралка й газова плита. І вікно перероблювали повністю, 5 тис грн обійшлось. І ремонт треба скрізь робити. Щось робимо, але не глобально.
Там-тарарам• 10 января 2023
Все покупаю из техники и инет провожу и станции подзарядные, но ремонт не делаю, в случае чего техника не пропадёт, родителям отдам, а на ремонт сейчас муж не хочет тратиться
Попа как у Кардашьян• 10 января 2023
В нас бізнес, діючий. Дом під Києвом. Що мені його кинути, чи шо? Так, ремонт продовжуємо, відмовились поки що від ландшафтного дизайну, бруківки. Але всередині будинку робимо, меблі купуємо
Идущаяповолнам• 10 января 2023
Ми у травні доробляли ремонт. На момент початку війни було виконано 70% робіт і внесені передоплати за вбудовані меблі. Покинути все в такому стані, це втратити гроші і мати квартиру в нежитловому стані. Зіісно, що доробили. А там вже і меблі дрібні прийшлось купляти і техніку.
Да Щас же• 10 января 2023
Кстати мой родственник занимается техникой , говорит что сейчас больше покупают чем до войны
Не служанка• 10 января 2023
Ответ дляNat-li
Вчора чайник купила.
Дууууже страшно
Дай Вам Бог здоров´я, повеселили

А я на шпагате• 10 января 2023
Ответ дляNat-li
Вчора чайник купила.
Дууууже страшно
К чему Ваш стёб?
Автор наверное имеет ввиду технику, которая не срочно нужна, а в принципе нужна. ’Хотелось бы’.
Мне сейчас срочно нужен планшет ребенку для учебы, поэтому буду покупать. А так ничего не покупаю. Поставила на паузу все глобальные покупки.
ЗабежАЛОЧКА• 10 января 2023
Страшно жить в ожидании конца. А когда есть дела, заботы, желания улучшить быт- вообще не страшно
interior_designer• 10 января 2023
никому не страшно, делают ремонты, нанимают дизайнеров, все у нас будет хорошо!
ЗабежАЛОЧКА• 10 января 2023
Ответ дляА я на шпагате
К чему Ваш стёб?
Синдром отложенной жизни во всей красе
Одяг та сумки• 10 января 2023
я купляю - війна вважаю буде ще 1-2 роки і що жити в злиднях? Діти хай живуть та бачуть поки мама з татом є, що жити можн Ремонт в мене гарний не роблю. Але двері замість арки до залу поставила і ціна за низ 35 штук(хоч плач) але наразі сад дитячий не працює, школа теж онлайн двері потрібні були. Без них ніяк( Усе життя копили/копили і що - русня прийшла. дві квартири в одному підьїзді ще й на одному поверсі( що наразі не дуже гарно...
А я на шпагате• 10 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Синдром отложенной жизни во всей красе
Да. Но если я накуплю техники, а завтра уезжать придется, потому что обстрелы.. где я деньги возьму на жизнь в другом месте. Зато у меня техника дома осталась.
Мыслю в эту сторону.
миссАрфография• 10 января 2023
а жити не страшно?) Ми переїхали в нову кварииу за декілька місяців до війни, залишились маленьки доробки, по трошки закриваємо. на стару квартиру їхати не хочу...
Винник• 10 января 2023
А я живу здесь и сейчас. Покупаю то, что хочется. А хочется чегото очень редко. Нет ни мужчины ни стимула выглядеть.