спальное место• 10 января 2023

Будете робити заготовки перед лютим?

Вже кругом читаю, що скоріш всього в лютому знов буде наступ. Впевнена, що наші до цього готові і зупинять ворога. Але все ж, мабуть, треба підготуватися максимально, щоб не було як тоді (продукти і ліки повигрібали за два дні). Що думаєте з цього приводу? Чи будете виїжджати?
Набридло боятись, хочу взяти себе в руки і подивитись на ситуацію тверезо.
ЛЮБА• 10 января 2023
Ответ дляAmira-a
Это да, но была ситуация когда сливали бенз из трех машин в одну, чтоб хоть как-то выбраться, и деньги не решали ничего
У нас машина газ- бензин
Так что что то да добудем, когда не было бензина , газ купить можно было.

Колючая Роза• 10 января 2023
Ответ дляКучМала
Тільки вчора почитала,що малоймовірно,а сьогодні в одному телеграм каналі побачила,що блок пости знову будують. Будемо готуватись
їхали з дачі, будують доти, знайомий служить в області, то каже там їх чекають, готуються на повну
ЛЮБА• 10 января 2023
Ответ дляHupBaHa
Я серьезно))) завтра как раз займусь ))) рыбу красную есть с бутерами отказываются , согласились только на суши )))
mari_klim• 10 января 2023
Ответ дляГороховая
Конечно, надо завтра с утра пол атб смести.
+++ и со всем этим скарбом в Европу бежать))
Алтыншаш• 10 января 2023
Ответ дляСама не знаю
Черт, вишни захотелось!
У меня есть!
Н-нада?)))
Snow bunny• 10 января 2023
Ответ дляAllbina
покупали технику, пенопласт не выбрасывала, ацетон и канистра бензина есть. бутылки тоже штук 10 на балконе оставила. В принципе все для заготовок есть, если что, то, конечно, буду делать. В марте тоже делали, особенно когда они рядом были и артой ряботали по нам, но тогда благо не приголились.
У нас теж такі заготовки в гаражі з лютого, навіть розлиті вже)
ЛЮБА• 10 января 2023
Ответ дляmari_klim
На поезде !

Колючая Роза• 10 января 2023
залишились запаси ще з того лютого, але ми їх трожки їмо і купляємо нові, також бензу запас є
Nat-li• 10 января 2023
Ответ дляЛЮБА
це коти ваші так?
HupBaHa• 10 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Так это классно, приятного вам)
ЛЮБА• 10 января 2023
Ответ дляNat-li
це коти ваші так?
Практически, сыновья ))))
KaterionOK• 10 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
А вы из какой области, что боитесь наступления?
З Курської, мабуть
ВЗРЫВ_МОЗГА• 10 января 2023
Автор обиделась и пополняет ЧС теми, кто не понял ее вброса.
mari_klim• 10 января 2023
Ответ дляспальное место
Сумська
Так Вы решили врага накормить, когда он в хату зайдет вас насиловать?
vray• 10 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Ну пусть хоть как- то что- то пополняет.
uma• 10 января 2023
Ответ дляomg_meow
я бы заготовила метиловый спирт и в случае повторного наступления разлила бы его по всем бутылкам с алкоголем, (который тоже заготовила), а в каши и сухие завтраки добавила бы толченое стекло.
для милых гостей из соседней державы.
Я бы не делала это только по той причине, что за едой могут ломануться те, кому очень надо и для кого это вопрос жизни и смерти… Орков мне точно не жаль, знать бы что точно к ним попадёт…
Алтыншаш• 10 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Практически, сыновья ))))
Я б їх понагодовувала!
Макаронами з подлівой!!!
І Шарика тоже!🤣
космея• 10 января 2023
Ні не буду. Я в квітні роздала кучу продуктів, ліків і бит.хіміі, перед тим, як з Херсону виїхати.
Краще мати готівку.
KatrinkaSh• 10 января 2023
Ответ дляГороховая
Автор, покажите карту откуда готовится нападение?

mmi583@mail.ru• 10 января 2023
От я не доганяю таких тем, от чесно. Може хтось пояснить?
Автор, лютий 2023 це не лютий 2022. Люди зовсім інші. Тай ті придурки які типу збираються наступати теж інші. Вони хотіли нас залякати і що? Налякані виїхали, а ті хто залишились доведені, на жаль для русні, не до страху, а навпаки. Я особисто готова скма розірвати того чмобіка який наважиться зайти до мене в хату. Ножі я вже навчилась метати. І якщо я в стані агресії то Боже збав мене тронути. Псковська хвальона дивізія полягла в березні 2022. Наступати будуть отими придурками, ну хай йдуть, я з задоволенням яйки їм відріжу.
Вони думали, що ми зламаємось морально?! Х..а з два. Їм ще пощастить, якщо потраплять до ЗСУ, а не до такої тіточки я
Дисней_Кребо• 10 января 2023
Ответ дляспальное место
Сумська
Ви мабуть виїзжали в лютому, то б таких питань не задавали.
Послухайте наших хлопців... Якщо русня і наступить, то максимум на 2-3 метри землі і ті.... вглибину.
А по темі - запас продуктів можливо і потрібно зробити, але не більше чим на 1-2 тижні . всі ті мішки і коробки вам не знадобляться, а тільки попортяться.
чаревна• 10 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Я бывает захожу в тему и думаю, что за хня....не могу коменты писать. Потом поняла, что в блоке у этого человека. И оказывается уже есть такие и не одЫн))
ЛЮБА• 10 января 2023
Ответ дляАлтыншаш
Я б їх понагодовувала!
Макаронами з подлівой!!!
І Шарика тоже!🤣
Макароны у них сегодня ))) а вот с рыбой что то решать надо , так что будут суши 🍣
aptefarma• 10 января 2023
автор заготовки ПОРА ДЕЛАТЬ РУСНЕ И ТО БЕГОМ!нефть русни уже за копейки!) $37.. аййайай а что такоє что случілось?)
Ціна на російську нафту Urals впала до $37 за барель при встановленій G7 стелі у $60. Бо санкції і х@й кому її тепер доставиш. А ще русня втратила свій європейський ринок дизпалива,у цьому році його доставлятиме вже Кувейт/СБУ арештувала майно ексміністра освіти Табачника. Звершилось же бл@ть. Майна там на понад $2 млн, переписаного на родичів. Там і дім, і квартира, і земельні ділянки. Сам ворюга, якому ніхто не заважав спочатку красти, а потім тікати, нині чилить у Криму. Вся надія на бойових гусів.
В Іркутській області підпалили військкомат. Дерев’яний народ тут же зібрався, щоби його пофотографувати (ну а які ще у Братську розваги, у них навіть скульптора по гівну нема). Халабуду загасили, але половина таки вигоріла

А ще вдруге за тиждень частково згорів табір частково мобілізованих, того разу в омській, а цього разу в оренбурській області. У тому, що загорілося, звинувачують п’яних офіцерів. Пожежна машина, що чергувала поряд із табором, виявилася поламаною/родичі чмобіків плачуться, що згоріли всі їхні куплені власним коштом речі. До речі, пишуть, що це були чмобікі із самарської області
У них погана карма, їх скоро будуть селити десь у трьох кілометрах біля основної купи 😂

На росії напала падучая на виробників орудій смерті. Іздох розробник російських «Калібрів» Павєл Камнєів, причини не повідомляються. Перед цим іздох Олександр Бузаков, генеральний директор компанії «Адміралтейські верфі», яка виготовляла підводні човни-носії для «Калібрів».
Естонія взялася за юридичний план з арешту руснявих активів. Його представлять коли Єврокомісія розробить загальноблокову угоду про те, як розпорядитися €300 млрд резервів центрального лаптєбанку та ще мільярдами заморожених активів лаптів.
Чехія готує для нас нову партію модернізованих танків Т-72, проте у якій кількості, не повідомляється. Один з танків поїде з автографом Фіали. «Хоробрим захисникам України», - написав він
Швеція в наступних пакетах допомоги передасть Україні САУ Archer. Це дуже швидка пофігень, що їбаш@ть по 9 снарядів за хвилину у різні траекторії

Росстат: 12,5 млн будинків і квартир на росії не мають централізованого водопостачання; 11,8 млн корисуються вигрібними ямами; 2,6 млн не мають каналізації; 16,7 млн ходять у туалет на вулиці, більше півмільйона взагалі живуть без електрики.
В Нижньокамську на відео потрапив лапоть, який приходить і регулярно тирить соняшникове насіння із годівниці для синичок😊
_Астрея_• 10 января 2023
Ответ дляАлтыншаш
У меня есть!
Н-нада?)))
Афри• 10 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Нет. С прошлого лютого стоят ещё запасы :)
Больше я на это не поведусь, хватит, потаскала уже на своем горбу по 30 кг муки )))
uma• 10 января 2023
Ответ дляAmira-a
Я так сливала чтоб выехать из Киева… разгромили одну машину, чтоб уехать на второй 🤷‍♀️ А потому что 23.02 вечером мне облом было притормозить на заправке, решила утром по дороге на работу…
чаревна• 10 января 2023
Ответ дляДисней_Кребо
У меня как то по жизни, запас на 1-2 недели ( голосом Арестовича))
Мало ли погода плохая, задождит, заметет
Цвіту і пахну• 10 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
я думаю, что через почти год войны уже все нагребли, кому что надо было.
Магазины уже все через один с генераторами, аптеки тоже.
В наступление с севера на Киев не верю. На востоке и юге и так кошмарят.
Что изменилось?
У нас на роботі сьогодні обговорювали саме повторний наступ на Київ в лютому. Але впевнена там підготовка огого. Але все одно жимно. Читала сьогодні, не запам´ятала в якому місті, що кацапня звірствує, знущається, вбиває, ріже і гвалтує((
aptefarma• 10 января 2023
автор заготовки надо делать русне-пакеты.если деньги найдут на эти пакеты-нефть уже 37 дол и падает и никто не берет -санкции и рублю п..ц))