Приму в дар• 12 января 2023
ВПО, а може вже на роботу пора?
Нещодавно створили тут тему про те, шо немає за що їсти і коли ж будуть ті виплати? Чесно кажучи, трішки обурена подібним. Сама ВПО, проте встигла за 8 місяців війни знайти роботу, а не надіятись на державу. 2000 не отримую, працюю за мінімалку, але не жаліюсь.
Розумію, бувають різні ситуації, не можна критикувати когось. Проте чому б не знайти роботу? Чомусь ті, кому дійсно потрібні гроші - сидять ні з чим.
Та й, якщо вже зачепила таку тему, де всі ті кошти, які надсилають сусідні країни на допомогу людям? Де вся та гуманітарка? Кому війна, а кому мати рідна..
А скільки людей виїхало, але все одно продовжують отримувати кошти, ніби вони ВПО в Україні?!
Ох, скільки несправедливості.
Ms. Сама прямота• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Не переймайтесь за мою сім’ю, ми без ваших порад все зможемо вирішити. Хочуть люди - виїжджають, не хочуть - залишаються. Вас це аж ніяк не повинно зачіпати.
Ну Ви ж, чомусь, переймаєтесь іншими впо? Розповідаєте що кому і як робити
чому ж Вас інші впо чіпляють?
Чупокабра• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Повірте, в людей буває по дві роботи. То не якась нереальна історія.
Я вам могу сказать, что достаточно и одной с нормальной з/п, но увы не многие смогли найти, а если вам добавить еще ребенка, то ... сами понимаете. Так что то что вы нафантазировли тут для ’похвалить себя’, у некоторых неприменимо.
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Вы пишете для всех ВПО, кому не хватает денег и кто ждёт выплаты.
Я на початку теми написала, на підставі чого вирішила «виговоритись». Конкретизую ще раз - це для тих, хто ліниться щось робити.
Называйте меня Повелитель• 12 января 2023
Шукаємо на роботу порядну жінку. Зарплата- мінімалка. Об´єм роботи - прибрати підлогу в робочі дні ввечері в дитячому центрі. Бажаючих немає, бо маленька зарплата (5тис.за 2 години робочого часу)🤔 А ВПО в Києві ...
Флюорография гуся• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
В будь-якому віці, якщо достатньо розуму, можна знайти роботу
ну ок. а якщо у людей немає розуму. та й сил фізично працювати немає. Депресія і таке інше. то що?
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
чому ж Вас інші впо чіпляють?
Я не адресую свій текст конкретній людині, на відміну від вас.
Magnolia 1988• 12 января 2023
У нас в селі люди поверталися, а їздять в Кривий ріг відмічаються , що вони тіпа живуть там , і получають далі ВПО. А мене одна несправедливість добиває, ті хто жили під обстрілами 7 місяців, хто не зміг виїхати , ті отримали по 1200 всього один раз , а ті вернулись , живуть і отримують впо .
Хочу в БАНю• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Орендую
Батьки на окупованій території, зв’язку з ними немає
Ви велика молодець!
Дай Вам Бог здоров’я і безпеки батькам!
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляЧупокабра
Сприймайте як хочете, ваше право.
Светка-пипетка• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Захотіла конструктивного обговорення) але тут так себе виправдовують, що навряд чи щось розумне з цього вийде
Вы просто по ходу не ВПО, а обычная тётенька которая живёт в своей квартире, и жаба давит что деньги платят ВПО, аж 2000 грн. Обычно девушки вашего возраста не интересуются ВПО. В таком возрасте совсем другие интересы.
Parfum_Kiev• 12 января 2023
Очень херовый ваш коментарий!!! По другому не скажу!!! Вы в своей шкуре и у вас своя жизнь, но вы не знаете ситуацию других и кто где находится и в каких условиях проживает как беженец, многие в сёлах, там где нет работы, к тому же многие с двумя-тремя детьми! Поэтому, не стоит говорить о том чего не знаете! Не чего личного и добра вам! Но это факт!
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
це інша ситуація. Не осуджую подібне
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляMagnolia 1988
Ось і я про це. Дякую вам за адекватність
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ви велика молодець!
Дай Вам Бог здоров’я і безпеки батькам!
Вдячна за теплі слова!
Флюорография гуся• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
це інша ситуація. Не осуджую подібне
яка інша? депресія зараз може бути в кожного першого (залежить від психологічної стійкості)
особлмво, хто не може вернутись додому. особливо, хто залишився сам з дітьми
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Які можуть бути інтереси в людей, які тікали від війни? Подумайте.
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляParfum_Kiev
Я не на рахунок всіх написала. Лише про тих, хто не хоче, а не не може.
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
В усіх депресія? Виправдовувати завжди легше, аніж щось почати робити.
Хочу в БАНю• 12 января 2023
Не можу зрозуміти, чому накинулись на автора?
Дівчина в 21 рік не ниє, сама себе забезпечує, ні на кого не покладається.
І за батьків вона не відповідає.
Це якась заздрість?
І за батьків вона не відповідає.
Це якась заздрість?
VivaForever• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Тема не вихвалити себе, а обговорити теперішні реалії
если реалии, то справедливости нет, не судите других, только на основании собственного опыта
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
І за батьків вона не відповідає.
Це якась заздрість?
І за батьків вона не відповідає.
Це якась заздрість?
Дякую! Дійсно не мала на меті похвалитись, лише навела приклад. Не всім дійшло, на жаль.
alyona_niki• 12 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Не у всех людей в мире есть удалённая работа)
Вот тоже интересно , как-будто все в мире сидят на удаленке? А кто тогда производит, лечит , учит и тд ? ))
Magnolia 1988• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
А рахунки прийшли за світло , страшно і подивитись, деякі бабусі ще досі не отримали пенсію , тільки за листопад грудень
Флюорография гуся• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Ви поговоріть з людьми. Якщо й не клінічна депресія, то дуже в багатьох максимальна апатія і відсутність енергії.
Ви спитайте на форумі, хто тут не пив АД. врядчи ви знайдете багато настільки стійких людей, яким не потрібно було заспокійливе
Татьяна-bfd8• 12 января 2023
Ответ дляalyona_niki
Все остальное это магия)
Светка-пипетка• 12 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Сами подумайте, чтоб на этом форуме делала молодая девушка, которая работает на двух работах. В свободное время она б встречалась с подругами, друзьями, парнем, смотрела б фильм, а ваша писанина не молодой девушки. Больше смахивает на обиженную взрослую женщину!
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Повірте, я сама така. Не знаю, що з батьками. Не знаю, що з будинком. Але треба продовжувати жити.
Наталия-9ced• 12 января 2023
А сколько желающих работодателей брать на работу людей со справкой ВПО((( Как только узнают о ней,включают заднюю.
Приму в дар
• 12 января 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ображену? Я встигаю і зустрітись з друзями, і форум почитати в вільний час. Цікаві роздуми розумних людей.
Татьяна-bfd8• 12 января 2023
Ответ дляСветка-пипетка
+++