К сожалению, не радостный прогноз я прочла ночью в этой статье. И надо ж было мне перед сном туда сунуться. Очень переживаю за наших мужчин.
Цена слишком дорогая(
Ответ дляMiere
А що за нові правила на форумі, коментарі з критикою влади видаляються...
Причому я обурювалась просто тим, що їх обрали свого часу, а не діями під час війни і так далі...
Це вже пішла команда рф тут робити?(
там на форумах путін святий та божий
Це вже пішла команда рф тут робити?(
там на форумах путін святий та божий
Я теж це помітила, раніше такого не було.
Ответ дляMiere
Це вже пішла команда рф тут робити?(
там на форумах путін святий та божий
Це вже пішла команда рф тут робити?(
там на форумах путін святий та божий
Это зе-демократия, привыкайте
Красавишна-Улыбавишна• 13 января 2023
Ответ дляСоната любви
вы наверное не читали новый опрос.
большинство людей вообще ничего не интересует.
они всему рады.
59% українців назвали Зеленського політиком року, а 10% - Залужного, - опитування Центру Разумкова.
’Відповідаючи на запитання ’Якого українського політичного діяча Ви б назвали Політиком 2022 року?’, 59% опитаних назвали Володимира Зеленського.
Після обрання на посаду Президента у 2019 році В. Зеленський щороку очолював рейтинги у номінації ’Політик року’: у 2019 р. його назвали в такій якості 46% опитаних громадян України, у 2020 - 15%, у 2021-у - 17%’, - йдеться в повідомленні.
На другому місці за частотою називання - Валерій Залужний (10%).
По 2% опитаних назвали Олексія Арестовича, по 1% - Михайла Подоляка та Сергія Притулу.
Водночас, політиком року президента Зеленського вважають у більшості регіонів.
’66,5% на Півдні, 61% — у Центральному регіоні, 57% — на Заході та 55% — на Сході країни.
Частіше його називають жінки (62%), ніж чоловіки (55%). Представники молодших вікових груп частіше, ніж люди середнього та старшого віку: 68% серед тих, кому менше 30 років, 63% — серед тих, кому від 30 до 39 років, і від 54% до 56% в середніх та старших вікових групах.
Серед тих, хто вдома розмовляє переважно українською мовою, В. Зеленського політиком року назвали 60%, серед тих, хто переважно розмовляє російською — 55%.
Чим вищим є рівень добробуту респондентів, тим частіше вони називають В.Зеленського - від 54% серед тих, хто відповідає, що його родина ’ледве зводить кінці з кінцями’, до 63% серед тих, хто відповідає, що ’живе забезпечено’, - додали соціологи.
они всему рады.
Удалено администрацией...
Ответ дляAdvoco
Як задовбав понос цих Аристовичей, Ждановиз, Арахамій, Подоляків,Верещуяок, Єрмаків…. Так і хочеться сказати де …ля ви були коли просирали підготовку до війни, коли розміновували Чонгар і Перекоп, коли розміновували лінію ООС??? До чого ви готувались?…. А тепер на костях і життях титанів піаряться…. Аж нудить від цього цинізму. Прогнози у такій страшній війні недоречні. У війні може все змінитися в один момент.
А нас, тих, хто залишилися в окупації, звинеувачують у всіх смертних гріхах!!!(((( Колаборанти ми, бо пішли працювати, щоб прогодувати своїх дітей!!! Бо Верещук верещить - виїжджайте, а віїзд на сьогодні через Крим до Польщі від 400 долларів з людини, та чотири доби у дорозі, а це ще кошти, де їх узяти, не хоче пані Верещук пояснити??? ((( А ми теж живі люди, і наші діти потребують якісної їжі, одягу , медобслуговування , а ціни зросли у 3-5 разів у порівнянні з довоєнними, тому ми вимушені йти працювати!!!