Секс-Бомба• 14 января 2023

У кого дома собаки чи коти, як вистіруєте речі від шерсті?

У нас і пес, і кіт. Чухаємо від шерсті періодично
Сплять з нами в ліжку
Через 2-3 дні постіль в шерсті, але найбільше мене бісить, що навіть після прання шерсть все однак залишається на білизні
Я вже витряхую до прання та після прання і все однак не ідеально
Маю ще надію на сушку електро, кажуть вони збирають ворс
А як ви спасаєтесь?
Тектоническая расческа.• 14 января 2023
У мене шитцу, він не линяє, ми спеціально таку породу брали
Jsolo• 14 января 2023
Спасаюсь тим, що коли сонце не відкриваю штори) Наче меньше шерсті
Анонимарик• 14 января 2023
Ответ дляКукарачка
попугай главный, это все знают и принимают)) у нас еще есть одна маленькая собачка (противная, лицемерная принцесса)...
У вас наверное большой дом.))
Анонимарик• 14 января 2023
Автор, у меня кавалер порода собаки, шерсть есть. Не спасает ничего. Пылесос 1 раз в день. Покупала я шарики и прочее в машинку - никак.
Позже куплю стиральную с сушкой. А пока чищу вещи по необходимости. Реже ношу черное.
Кукарачка• 14 января 2023
Ответ дляАнонимарик
У вас наверное большой дом.))
квартира 2 яруса, но большая.
Блинчик Мой• 14 января 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ще казала знайома, що пилососом збирає з постілі
Наче оцими акумуляторними зручно: швидко і ефективно
Після прання білизна сушиться в сушці. І потім немає ніде шерсті
Анонимарик• 14 января 2023
Ответ дляКукарачка
квартира 2 яруса, но большая.
Хотела полюбоваться на олх попугаями и нашла ))
Тема про пернатых если что моя.
В детстве держала попугаев, скучаю.
Пес Патрон• 14 января 2023
Шерсть кругом на одежі , в кроваті, на тарілках і рот повний шерсті.забила