успокойте_Меня• сегодня в 11:06

Київ, опалення комусь дали?

Бабусі вже два дні як (Дніпровський район), ми теж Дніпровський, і нам нічого. Єдине, що світло було з 19.00 до ранку, і до того до обіду.
Комусь щось підключають?
Рогнеда Карповна• сегодня в 12:15
Люди це капец(
В нас нема по довгу світла, але коли воно є то труби хоч трохи теплі, в квартирі максимум 14 градусів
Захворіла, здоров´я і так не альо, а зараз то взагалі
ХвостПистолетом• сегодня в 12:17
Ответ дляШикаю і викаю
Дітям, вагітним, молодим також….
Таким? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3809391
ХвостПистолетом• сегодня в 12:17
Ответ дляЧервона ікорка
Мені його занести у відрі чи в пакеті атб?
Не жаднічайте, несіть
Диви яка я пава!• сегодня в 12:20
Дорогожичі, опалення є але десь на 50% від звичайного. 16-17 градусів
Червона ікорка• сегодня в 12:21
Ответ дляХвостПистолетом
Не жаднічайте, несіть
Зняла пальто. Чекаю ж на відро
ХвостПистолетом• сегодня в 12:27
Ответ дляЧервона ікорка
Зняла пальто. Чекаю ж на відро
А чи треба їм те відро?
Як говорять, одні шукають можливості, такі, як ви, інші шукають причини.
Домашка• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
Скільки людей помістить той спортзал?100?200? А іншим що робити? До ср@ки ті пункти
Свекруха живе на Троєщині. Ми їй кажемо - йдіть грітися, ви думаєте пішла? Ні. Коли є світло вмикає обігрівач. І будинок газ (9 поверхів), то духовку вмикає. Й весь такий будинок «героїв». Хотіли забрати до себе - теж ні. Вдома краще їй навіть без опалення.
Газ, вода, світло більш менш є. От з опаленням біда.
Домашка• 2 часа назад
Ответ дляШикаю і викаю
Дітям, вагітним, молодим також….
У нас чогось прийнято вважати, що пенсіонерам гірше всього.
Бачачи вагітну чи людину похилого віку, то я надам перевагу вагітній (наприклад, пропустити в черзі)
ФФФФристайла• 2 часа назад
Ответ дляЗубожиння
Хуже отопления, слабое ((
практически его нет(писали вроде в чате 35 градусов вход. а до квартир 22 и меньше доходит)что меньше в 3-4 раза ,но так не у всех я на осокорках Гмыри(не патриотика) т.к и у них опа с батареями, а глубже на Ващенко горячие как и ранее так что не свалишь на то что на другую котельную переключили, зато на счетчике тепла показатели аховые,но нам усиленно втирают,что счетчик мотает температуру, а фиг там воду они мотают (не пишите про рестарт .на разогрев, в доме генератор и подаеться постоянно .но только то что пришло в ТП)
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
Боже, бідні люди(((
Як же ви зігріваєтеся? Може дійсно краще в школу, там хоч тепло
При цьому треба ходити на роботу, а діти дома не вчаться, бо в їх школі облаштували пункти ночівлі
ФФФФристайла• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
чого всі пишуть про Трою. дарниця тиждень немає опалення. його ніби дали але з температурою 38, воно не доходе на верхні поверхи. дубарь . за тиждень квартира настільки охолола. як далі бути не знаю..3 дні тому було 10 градусів, зараз меньше. 2 пари шкарпеток, 2 пари штанів, 2 кофти, халат, шапка, пляшка з горячою водою під одежу, якщо є світло. електроплита.
так осокорки те ж саме,номінально воно є, але практично ні в будинку 12-13 град. на Ахматовой познякі писали тут гарячі як до всього хз як це працює наш голова пише .що місто такий носій дає, але чому тоді Ахатової нормальний дають вони поруч..там нічого не зрозуміти
Викасикрет• 2 часа назад
Люди хто чекає опалення не чекайте його не буде, доречі нові морози сунуть
ФФФФристайла• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
Та зніми вже своє біле пальто
ну я тоже кондеї не вмикаю т.я не інвенторні а старі які не можна вмикати в морози нижче нуля ,мерзну але не вмикаю,може і в неї такі
Радість моя• 2 часа назад
Ответ дляФФФФристайла
в нас ще менше ніж 12-13((( теж не знаю як це працює. може на Ахматовій своя котельня?
жінка незаміжня• 2 часа назад
Троя и так недолюбленный район у городских властей, так еще и кацапы добивают нещасную ТЭЦ-6.Тепла нет с последнего обстрела,света вчера не было с 10 утра до 10 вечера.Геноцид от всех тварей.
Я_не_аноним_100%• 2 часа назад
в нашем доме мобилизировали мужчину, окна были открыты, батареи лопнули, залило все нижние этажи под ним, его коты умерли , в новостях писали, поэтому включили отопление в доме
Треба ось так• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
https://www.facebook.com/share/v/1Bj59mmrrB/

10 великих шкіл обладнали , за ніч було 60 людей
Крихітка на всі• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
Нам озвучили,що опалювальний сезон закінчився для нас, Троєщина. Вчора все злили.будинок повністю на електриці, 24 поверхи.
То что слили это не проблема, за несколько часов назад зальют. Если нет нет дыма из трубы тэц, значит не будет и отопления.
Maksismus• 51 минуту назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Люди це капец(
Я вам звісно співчуваю. Одужуйте! Але я от нагрів обігрівачем до 14 градусів. І радості немає межі. А можливо і менше, бо електронний градусник, мені здається, що добре завищує
Maksismus• 43 минуты назад
Ответ дляФФФФристайла
Сьогодні вирішив спробувати. Звичайний старий кондиціонер.. Ніби пишуть до -5 можна вмикати, але ккд. Дуже низький! І це правда, ледь тепле повітря виходить! Є смисл вмикати коли 0 , або + тоді ккд підвищується в рази! І набагато економніше ніж обігрівач! Із одного кіловату енергії , виходить від 2.5 до 3.5 кВт тепла!
САМ_ТАКОЙ• 30 минут назад
Ответ дляЦигарний шланг
так а шо - він, його родичі, друзі ситі-в теплі-шикують
чого б не гратися?..
та да. хлопчики живуть своє найкраще життя. НЕЛОХИ.
графиняВишенка• 15 минут назад
Ответ дляЦигарний шланг
з 9 січня!!!!!!!!! опалення ВІДСУТНЄ((((((((((((((((
А какой район улица?