Что в Днепре это сбитая ракета…Так где правда?
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляВиктория-9bcf
Удалено администрацией...
Видимо не получилось)))
на программу вставайте, медицина вперёд шагнула, вероятно, что и вам помогут
Виктория-9bcf• 15 января 2023
Ответ дляAteya
какие у вас интересы в 4 часа утра на женском форуме, ути-пути, сама невинность.
У мене восьма година вечора, я в Канаді... А що чоловік забув на жіночому форумі у 4 годині ранку? Не цікавить?
Виктория-9bcf• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Видимо не получилось)))
Удалено администрацией...
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляZarevna
Надайте точне посилання з ссилкою та часом де Арестович каже, що цю ракету сбили? Бо я дивлюсь і чую, що він каже що ця х22 потрапила у будинок. Про збиття ні слова. Надайте, або тему потрібно видаляти за правилами форуму
В телеге ’труха Украина’ 23:10 сообщение
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляAteya
В раше уже утро
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляnever_ending
Ля як фани арестовича під ранок активізувалися
Они прочитали его глупости в телеграм каналах и прибежали сюда с победным кличем
Ответ дляZarevna
Будь ласка, з 3:45 ...День триста двадцать пятый. Беседа с @arestovych Алексей Арестович
Ответ дляopium_black
Так сам прикол, он и не признал ничего, более того, еще раз упомянул наше ПВО в Польше, хотя это не доказано вообще, то есть он еще раз это утвердительно заявил ’как не обвинили после падения нашей ракеты ПВО в Польше..’, хотя тему замяли, нашим не давали экспертизы ведь проводить... то есть такого факта не доказано. Все сослал на то, что ниче страшного, подумаешь, мир умный, он поймет, что рашка все ровно главная виновница, типа без разницы что там и как было сказано.
Ответ дляAteya
Вы абсолютно правильно все написали.
Но теперь вопрос! Зачем же его так полили говном и приравняли к агентам рашки? Сколько тут всем людям платят этим?
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляAteya
В трухе он говорит ’ее сбили’
Ответ дляGo_Go
С вами все ясно. Такими должны заниматься СБУ.
Советник офиса президента у них агент рашки
СБУ, наверное, и американскими политиками должны заниматься, они считают Ермака засланцем рашки, и требуют президента провести раследования...и что теперь? прикиньте, и такое может быть правдой.
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляGo_Go
Вы абсолютно правильно все написали.
он оскорбляет защитников Соледара, по его ’экспертному’ мнению, ВСУ неправильно выстраивают линию обороны.
Солнечная-17• 15 января 2023
Ракета Х-22, сама тупа ракета, яка поцілила ТРЦ в Кременчузі! Як і той раз - помилково обрала не ту ціль, а саме- найбільший об’єкт на її шляху! Я з Дніпра, то поцілила ракета в споріднені дома, на 18!!! під’їздів ! Тобто огромну земну ціль, яка набагато більше ніж об’єкт енергетичної куда можливо хотіли попасти ! Наше ППО не про чому! А розіяни які з бомбардувальників запускали такий тип ракет -вбивці, які знали, що це сука самі НЕточні ракети які в них є!!!
Ответ дляGo_Go
и еще, вам ремарочка, кто-то кем-то занимается только в рашке, это там пук нельзя сказать и подумать, у нас свободная страна и выражение своего мнения, в том числе касательно политиков, и всяких внештатных радников...так что вы лишний раз не решайте тут, кто и кем должен заниматься в моей свободной стране, эти все опусы будете в рашке строчить, там такую тему кто кем и за что должен заниматься ну очень любят.
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляСолнечная-17
Я думаю те, кто отдает приказы, вылетает на запуски и т.д. прекрасно понимают, какая погрешность у ракет, какой риск для жизни людей, какой ущерб, заряд, детонация. Им просто похер. Увы...
Ответ дляСолнечная-17
Не потрібно розказувати, що та ракета щось переплутала або кудись летіла не туди, я не розумію, навіщо ви це робите? Вони цілять саме туди, в будинок, в тц, в мирних людей, а в моєму місті в один будинок два рази поспіль прилітало, от вже яка ’випадковість’. Вони вбивці не через неточні ракети, а через те, що вони їх направляють на людей, на будинки і добре знають, що буде у наслідках! А певні споруди поруч і дають змогу людям пояснювати це, як певну випадковість, бо вони на те і розрахували, обравши таку локацію, була б вона інша, не було б можливості відвертітися і створити весь цей цирк. І це повинен про них знати кожен!!!
Солнечная-17• 15 января 2023
Ответ дляAteya
Так, ви праві. Але я зробила акцент на тому, що наше ППО в будь-якому випадку - не при чому! Ну а в характеристиці ракети даного типу так і сказано- обирає найбільшу ціль , бо орієнтована на авіаносець! Авіаносець , курва! А вони по жилому будинку !…🤬🤬🤬
Ответ дляopium_black
За незавидной судьбой исполнителей подобных приказов можно проследить здесь
Ответ дляСолнечная-17
Так, звісно, наші ні при чому, але, на жаль, через цю інформаційну брехню, що там було задіяно наше ппо, вони тепер і розказують, що цілі такої в них не було і вони не вині....і ссилаються на наших же ’експертів’, мовляв, дивіться, вони самі ж так кажуть, летіло не в будинок...і це страшна маніпуляція насправді. Я розумію, що ви не мали поганого на увазі.
Ответ дляСолнечная-17
це старі ракети 60-70рр .
elenanestere• 15 января 2023
Ну хто вже майже за рік війни слухає того арестовича? Він вже про два тижні обіцяв...з нього такий військовий експерт, як я балерина. Тільки язиком він вміє триндіти, краще б тим язиком жінку свою задовольняв, а то і нам від того язика погано, і жінка не задоволена. Бо балабол той арестович. Фу!
СОЛНЦА ЛУЧИК• 15 января 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Читаю коментарі під цим скандальним відео. Купа людей очевидців із Дніпра пишуть що вибух був один!!! Не було там ніякого пво , ось
З якої хвилини дивитися про Дніпро?
Kvitkaliliia• 15 января 2023
Заходиш вранці на Совєтчицю, а тут нічого не змінилося. Про кого топчик? Гадаю, офіційну версію хоча б опублікували тут?