ЭтаваНиМожетБыть• 15 января 2023
Гемоглобін 109 , шое 41!!
Жінка 58 років, менопауза
Узд органів внутр орг -згідно віку , критичного нічого не має .
Цукор 6,15
Рекомендують: феритин , в12, Узд сечового , рентген
Думаю ще потрібно здати га гормони .
Що ще можливо здати , мама буде їхати здалеку , і хотілося б до лікаря уже записатися з аналізами .
Цукор 6,15
Думаю ще потрібно здати га гормони .
Интимная• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Ферритин, В12 точно треба. Чому саме УЗД сечового, та навіщо рентген я не зрозуміла, але я не лікар. До гематолога обов´язково!
Головне в область до гематолога, щоб зробили відповідні дослідження(біопсію), тоді якщо все добре можна шукати. Ще здати на гепатити.
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Все, что вы думаете- ерунда, при чем тут глрмоны , какое узи. Нужен хороший врач, который разберется. Начинать с гастроэнтеролога
ЭтаваНиМожетБыть
• 15 января 2023
Ответ дляИнтимная
Перерошую ця ж біопсія з чогось береться ?
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляИнтимная
Зачем вы пишите глупости, какую биосию??
ЭтаваНиМожетБыть
• 15 января 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Були , панкреатит , у жовчному множинні поліпи
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А жалобы какие? Лечение назначили?
ЭтаваНиМожетБыть
• 15 января 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
А жалобы какие? Лечение назначили?
Втрата ваги , коліки по животі , метеоризм . Нічне потовиділення , іноді високуватий тиск 140/70.
Нечасто головокружіння.
Але ще ж такий фактор , помер папа 1,5 років і я бачу на фоні цього мама Депресує , хоча цього страрається не показувати
Нечасто головокружіння.
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Ще нюанс. Не робіть поки що аналізи, не всі гематології приймають результати не з своєї лабораторії.
Это не гематология
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нечасто головокружіння.
Ищите хорошего гастроэнтеролога, консультация психиатра. И нельзя исключать онко, но надо сначала разобраться с жкт, пролечиться, поднять гемоглобин и дальше раскручивать.
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Не гематологія, а гематолог. Телефон править, не перевірила. До нього обов´язково треба звернутися, щоб виключити захворювання крові.
Еще раз- это не гематология, не нужен гематолог, другая причина
Ответ дляЖдун с Нибиру
Слушайте, у вас совесть есть? Ну какие-то же грани должны быть! Вы дипломированный, практикующий врач, способный ставить диагноз по строчкам и нести за это ответственность? Сначала нужно исключить то, что опаснее всего и что может развиться молниеносно. Потом уже проверять все остальное.
Интимная• 15 января 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
З спинного мозку. Ще біохімію зроблять там же. Пишу бо у сестри захворювання крові, то ніякі платні приватні лабораторії такі дослідження не роблять, і діагнози не стпвлять. Перш за все починайте з гематолога. Хай бере у сімейного направлення.
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Да, и совесть есть, и диплом врача, и опыт 30 летний, а у вас?
Интимная• 15 января 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Про таку як сестрі робили.
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляИнтимная
Про таку як сестрі робили.
И какие жалобы у вашей сестры были?
Интимная• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Гематолог 100% направить на ці аналізи (фер. та віт. групи В). А так згодна з вами, до гематолога і як найшвидше.
В випадку сестри було достатньо біопсії, потім ’скельця’ на Верховинну.
Интимная• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Звісно.
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Это вам ’опыт’ так руки развязал или же в уни научили вот так диагностировать? Этика, ответственность... Не, не слышали. Вы творите зло, сознательно или же нет -- не важно, но это зло.
Еще раз- вы врач?
Интимная• 15 января 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Это не гематология
Це може сказати лиш лікар після дослідження.
У знайомої було подібне по аналізам феритин низький, гемоглобін, втрата ваги, проблеми з сердцем різка втрата ваги, крутили мутили близько року,спостерігали- назначали ліеування, потім відправили на Верховинну, діагноз був дуже специфічний, що вже не лікувався при її стані здоров´я, рік промучалась і все. А якби не робила по місцю узі, аналізи, а швидко звернулася в гематологію, можливо б довше прожила
Интимная• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Звичайно. З цього почати, щоб не втратити дорогоцінний час.