Туфли в чешуе• Изменено 15 января 2023
Русскоговорящие девочки, вопрос к вам
Я прекрасно разговариваю на украинском, но больше на русском, так как из Одессы. Скажите, вас не бесят создания, которые, если им не нравится ваш ответ или мнение на какой-то вопрос, величают матрешками? То есть выскажи я свое мнение на украинском, я бы не была матрешкой? Так вот, дорогие такие советчицы, нравится вам это или нет, я украинка, часто говорю на украинском, но от русского языка отказываться не собираюсь, я на нем говорю с рождения и это часть меня. А вот те, кто напишут мне еще раз матрешка, вы и есть нацистки. Реально достали, раза 3 уж точно было это на этом форуме. Причем рашу я не поддерживала, чтобы получить это оскорбление заслуженно, я критиковала нашу власть, но ее, по видимому, можно только хвалить.
Na kablukah• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
Право на мнєніє
Війна, росія нас убиває, а у людей досі не висиачає мозку, не просувати свою російську всюди. Тим більше в звичайних темах тут спокійно спілкуються но обох мовах. Але ж ні треба ущімитись і створити тему
Почитайте КУ.
Я тоже, иногда, пишу на русском.
Ніколи не називали мене матрьошкою.
Тут, ймовірно, за вашу думку вас так обізвали.
Зараз, дійсно, критикувати владу ,, не на часі,,
Зеленський, поки що, єдиний із президентів, в кого вистачило сміливості дали відсіч педерації.
Тому всі працюємо на перемогу.
Хоч на російській, хоч на українській спілкуйтесь.
Головне, щоб за мисленням, ви були українкою.
Ніколи не називали мене матрьошкою.
Тому всі працюємо на перемогу.
Ответ дляColor never seen before
Мне проблема поднятая автором не кажется надуманной. Повылазила куча ’псевдопатриотов’ которые с радостью и удовольствием делают замечания и учат жить там, где это мягко говоря не их дело. А кто не согласен на вторжение в частную жизнь тот конечно матрёшка, ждёт русский мир и так далее. Ну и аргумент типа ’раз я с вами не согласна, то вы матрёшка’ такой себе, уровня детского садика, ну или рашки ’кто первый назвал оппонента фашистом тот и выиграл в споре’
Хай автор відкриється, покаже, де її матрьошкою за непроросійські коментарі російською мовою називали
К.а.л.и.н.а• 15 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Я з Донеччини. Російськомовна до коріння волосся. Була. До 24 лютого.

Я за повну і тотальну українізацію
Але ще не бачила жодної людини, яка б заговорила в побуті українською з примусу чи через приниження, образи тощо
З ненависті до раїсі - так, з любові до свого і своїх - так, але не тому, що її хтось якось обізвав
Мені 37, до 23 років жила в Луганську і спілкувалась російською
Зараз живу у Франківську і так мені безмежно сумно і подекуди огидно чути тут все частіше російську мову… я впевнена, що до добра вона як атрибут культури «какіхразніц» не доводить
Crazy_lady• 15 января 2023
Ответ дляAny
Ну, більше ж ніхто не донатить...така не дуже тонка у Вас маніпуляція
О чем вы вообще?
Я к тому, что быть патриотичным украинцем - вовсе не означает говорить на украинском. И так как я думают многие, даже если вам это меганеприятно.
К.а.л.и.н.а• 15 января 2023
Автор, ось вам відповідь чому вас називають матрьошкою. На сайті до 10% відвідувачів з рф. Хочете щоб не плутали - переходьте на укр
Ответ дляKateFrosty
Моя мама, хоть и харьковчанка, отказалась от русского языка еще раньше, в 2014. Просто как отрезало. Говорит на суржике, смешно так) . Я 50/50.
Если ко мне на русском я на русском, на українській мові, відповідаю також українською. А взагалі намагаюся більше спілкуватися.Але так само, як і автору , не приємно чути образи щодо мови спілкування.
Я считаю если б не было вопроса языка в таком агрессивном контексте, то и ситуация сегодня могла б быть другой. И даже учитывая как все сложилось сейчас искать врагов по языку это творить зло для своей же победы и независимости за которую боремся. Всему свое время должно быть. І українську мову російськомовному населенню потрібно просувати не кнутом… думаю нормальні і так все розуміють
Color never seen before• 15 января 2023
Ответ дляAny
Да пусть бы и открылась почитали б что да как.
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
От бляха, засіли тут як пліснява по кутках..
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляFunZe
На жаль ні, не 90%.
Уявімо, що усі перейдуть на українську мову. Що буде далі?
Ответ дляColor never seen before
Автор подняла тєму, что нє в сілах донєсти, но ви подхватили)
Ответ дляNa kablukah
А как ещё можно назвать тех,кто по языковому признаку разжигает ненависть?
Это было адресовано не всем украиноязычным.
А признаки нацизма у некоторых подобных комментаторов действительно имеются.
Але образи пише тільки автор на російській, ви не находите цього?
HelloKitty18• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
gannuska22• 15 января 2023
Ответ дляNafffAnja
Я за повну і тотальну українізацію
Амінь
все ники заняты• 15 января 2023
Ответ дляBibetta
Ваш комментарий самый адекватный! Я такого же мнения
Никого не волновало десятилетиями, что украинский Луганск и Донецк учатся и говорят только по русски. А с 14 года как переклинило.
Думаю эффективнее было бы самих людей изначально заинтересовать в переходе на украинский .
Цвіту і пахну• 15 января 2023
Автор, чому російські матрьошки вас ображають, а російська мова ні? І те і те національне надбання рф.
Color never seen before• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
И?
Байрактарочка• 15 января 2023
Вже майже рік йде війна, а до декого ще й досі не дійшло, що поки є те, що нас пов’язує з підаросією не уникнути проблем.
Я 34 роки говорила російською мовою в більшості випадків, перейшла на українську, бо для нас і наших дітей не повинно бути російської мови. Бо потім знову почнеться шо хтось там когось притісняє, і знову почнуть асвабаждать ущємлєнних через мову.
Ті хто закордон виїхав, ви там теж так впевнено заявляєте шо будете тільки російською говорити бо так «прівиклі» «ето часть мєня»? Ні, там заставлять вивчити мову країни, в якій ви живете, бо інакше ви там ніхто і ніщо. То ж будьте свідомими і говоріть мовою країни в якій живете. Вже за рік можна було перейти, вивчити і «прівикнуть»
KateFrosty• 15 января 2023
Ответ дляAny
Автор відкрилася) У особисті повідомлення вже пише, бо бан отримала, а бажання доказати, що вона права, залишилося