Чики-брык• 17 января 2023

Люди, є тут такі, хто як і я не знає чим займатись в тому житті?

Я зовсім розгублена, а заробляти треба. Що ви робите?
Брююнетка• 17 января 2023
Ответ дляРадикальная
роблю масаж вашим чоловікам, поки ви дома їх чекаєте )
Шалава?
Nata Tuvon• 17 января 2023
Всім привіт. Я думала я одна така, к виявляється ні.
Я втратила роботу через війну. Офіс закрився і офіс-менеджер нікому не потрібен виявився.
Знайома запропонувала зайнятись просуванням на ринку іноземних БАДів (бізнес рекомендацій)
Це для мене абсолютно нове щось і цікаве.
Якщо комусь цікаво, пишіть, постараюсь більш детально описати.
Гигиенишвили• 17 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мені 44 і це біда(, повернулась у професію яку ненавиджу, тиск 180, мігрені, я вся як 220 вольт((( працюю гроші ж треба. Як звільнять то полуниця мене чекає
подумала - что за клуб такой?:)) Ника:)))
Берюковна• 17 января 2023
Ответ дляГигиенишвили
Это же ужасно...спать, есть,спать,есть....я если что, сама такая. Печально это.
Да, но я не знаю, чем заниматься в этой жизни
Попипиповна• 17 января 2023
Ответ дляРадикальная
Та робіть, головне що приходять додому спокійні і задоволені
Гжегож Бженчишчикевич• 17 января 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ооо, та я б пішла та не візьмуть в передпенсійному віці
БезобидныйКрокодильчик• 17 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ще в університеті філософ нам, студентам казав, що більшість ще не робить свідомий вибір професії в 17 років, він зрозумів ким хоче бути лише в 21. Я б вивчилась на іняз або кондитера, якби повернути час назад. А ви?
Я працювала в бухгалтерії 7 років) перегоріла, як то кажуть. Колись подобалось, йшла туди за власним бажанням.
Якби з 0 починала, то йшла б в айті. Але зараз починати займатись айті не хотіла, бо це в молодості потрібно голову важким бити, а коли вже дитина/чоловік і інші проблеми, то хочеш роботу для задоволення. Плюс чоловік працює дистанційно в веб розробці, то бути 24/7 в будинку вдвох не уявляю.
Гигиенишвили• 17 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вы шо! Берут всех!:)))
БезобидныйКрокодильчик• 17 января 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я такая же. Бросила крутую работу и пошла учиться на визажиста. Еще и в солидном возрасте слегка за 30. Правда, это до войны было.
Мені теж за 30. 31)
Не шкодую за це.
ЕлькиПальки• 17 января 2023
Я просто выгорела в своей профессии (

Стремлюсь к большим заработками, а они все не приходят. Вместо них приходит разочарование во всем(

И тоже думаю, как бы сменить профессию. Но знаю, что ничего я менять не буду...
БезобидныйКрокодильчик• 17 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
І є клієнти?
Так. Рекламую через інстаграм себе. Плюс в студії є генератори, то працювати вимкнення світла не заважає.
Гжегож Бженчишчикевич• 17 января 2023
Ответ дляГигиенишвили
Вы шо! Берут всех!:)))
Біжу давайте куди
Море_море_я_скучаю• 17 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Знайшла іншу професію. Була бухгалтером, пройшла курси візажу та зняла місце в студії.
О, прикольно
А скільки вклали в навчання і матеріали ? Де шукаєте клієнтів ?
Гигиенишвили• 17 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Біжу давайте куди
Ага!если бы я знала...
Гигиенишвили• 17 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Сколько реклама обходится?в инсте
Кондуктор трамвая• 17 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Я не знала, что визаж пользуется особой популярностью. Всегда считала, что это не прибыльно (кроме тех, кто работает на телевидении, с актерами, певицами и т.п)
Lenusikkuz• 17 января 2023
Ответ дляБерюковна
Я такая. Что делаю? Ничего. Сплю, ем, сижу в инете, иногда хожу в магазин. Мне 35, разведена, есть ребенок
А на що ви живете?
Радикальная• 17 января 2023
Ответ дляБрююнетка
Шалава?
медсестра
Берюковна• 17 января 2023
Ответ дляLenusikkuz
А на що ви живете?
Написала об этом в комменте под номером 26
Lenusikkuz• 17 января 2023
Ответ дляБерюковна
Так, вже прочитала)
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
А что мешает учиться сейчас?
Золотая орда• 17 января 2023
Ответ дляРадикальная
Моего можете у себя оставить
Радикальная• 17 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Моего можете у себя оставить
якщо він під Бах пишіть прізвище
Сыро_Ежка• 17 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Мені 37 інженер, зараз тільки усвідомила, що хочу бути лікарем, але час не повернути(
Брююнетка• 17 января 2023
Ответ дляРадикальная
медсестра
Тоді вибачте🤭
автор SofiaFly • 17 января 2023
Ответ дляСыро_Ежка
Вам тільки 37, можете вступити і ще бути лікарем)
БезобидныйКрокодильчик• 17 января 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
О, прикольно
Курси 6500. Матеріали близько 9 тисяч. Зараз скільки заробляю сказати важко, бо витрати не окупились. Шукаю клієнтів через інстаграм, рекламую себе. Плюс буває хтось приходить в студію на зачіски чи щось подібне, дізнаються, беруть контакти.
Паралельно ще пройшла ламінування(але то суто один урок). То з ламінування з одного клієнта маю 200 грн, витрати на матеріали 150 грн(тобто вартість 350). Але ламінування мені менш цікаво і більше акцент роблю на макіяжі.
БезобидныйКрокодильчик• 17 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Дивлячись, в якому місті жити. В маленьких містах дійсно прибутку не принесе.
Так то 1,5 години макіяжу і чистими легко 500-800 грн мати.
БезобидныйКрокодильчик• 17 января 2023
Ответ дляСыро_Ежка
А яким саме лікарем хочете бути? І чому так потягнуло на це?
Я колись теж думала в мед) але зарплати відштовхнули. Невдячна робота в плані оплати.
БезникаЯ• 17 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Гарний варіант. Поділетеся?
директором или методом?