Teonaa• 23 января 2023

До одної мене не доходить що таке прикорм?

Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.

А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?

Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
sky-labs• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
А я не відносно прикорму, я зараз як їй 5 міс стало, не можу її уложить без груді. Тобто кушає кожні півтори дві год десь. Нічого?
Як вкладаю вона не так активно їсть.засинає і потроху смокче
Якщо сосу давать, то кричить і вимагає до побєдного
Все в порядке. У детей есть периоды ’зажоров’ :)
Таким образом они увеличивают себе порцию молока.
Ну и первые зубки не за горами.

Кроме того, ваша грудь для ребенка не только питание, но и успокоение, отнеситесь к этому с пониманием

автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляsky-labs
Ну и первые зубки не за горами.

Дякую
Бо уже свекруха приходила, і заявляла що нєєєє, кожні 4 години в такому віці.
Кто крайний?• 23 января 2023
Я спочатку читала як стендап вашу тему
sky-labs• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Дякую
Кто вам мешает говорить что так и кормите? ;)
Кормить по-требованию - естественно и здорОво во всех отношениях для ребенка и вас в том числе.
А выдерживать чьи-то интервалы, если ребенок на них не согласен, глупо

Прислушивайтесь к себе, малышу, почитайте подробнее про педагогический прикорм, кормление по требованию и не переживайте, все у вас получится!

И уберите соску...
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляsky-labs

И уберите соску...
Так вона ж бачить) плюс я люблю ій нахамить
Дякую
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляКто крайний?
Я спочатку читала як стендап вашу тему
Да, веселе питання
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляКто крайний?
Я спочатку читала як стендап вашу тему
Я і не очікувала. Прям зараз в топ пробьюся😂😂
Кто крайний?• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Просто багато смішних моментів і стиль такий
Тень льва• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ви підсолювали трохи? (На початку)
У мене був педприкорм, а не педіатричний.

Xвостокрутелка• 23 января 2023
Знайдіть у ФБ групу ’доказові батьки’, там є рубрика про прикорм, адекватні поради
Тень льва• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
У неї просто раз в десь півтора міс міняється схема засинання! Була ідеальна схема що не давала збоїв - на бочок на ручки, соса, сон. Потом настав збій програми. Треьа було на руці як тигр на гілці. Потом єлі її перекладала з себе. А тепер знов збій - вимагає ту сіску ппц. Я думала чим старше, тим рідше годування, перерва там більша. Ага.
На кожний сон нормально це, да? Не тільки на нічний? Бо щоб я її тим молоком не заливала

А ще були часи, як вона взагалі грудт не брала. По 40-60 хв на душею у неї тоб груддю махала, щоб вона поїла😂😂😂
Почитайте книжки Сірсів ’Ваш малыш от рождения до двух лет’ та ’Грудное вскармливание’. Там відповіді на всі ваші запитання є. Це найкращі посібники, без тупого споківського ігнорування. Все з точки зору фізіології і користі для дитини.
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляТень льва
Дякую
Що це споківське ігнорування?
Тень льва• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Дякую
Що це споківське ігнорування?
Бенжамін Спок, автор однієї з найпопулярніших книжок з догляду за дитиною рекомендував залишати дітей наодинці, щоб вони ’проорались’, ігнрорувати плач ітд.

Цій книжці вже багато-багато років і вона застаріла, а деякі поради є дуже шкідливими.
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляТень льва

Ааа. Чула
Та це якесь дикунство
Що значить «прооралась»? Вона д иак спілкується, а не тупо оре. Він хворий чт що
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляТень льва

Сам би хай виїхав до лісу, і проорався, як таке хворе
Капец. Сподіваюся ніхто цього маразматика не читав особо і не наслідував
Упругая попка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Я відварила і цвітну, і ксптоплю, і кабачок, то така кількість зробилась блендером
я старшого взагалі на блендер не вчила , а як колись товкачкою для картоплі і все, наслухалась ,що діти не вміють жувати в 3р , а малій вже і так і так ,і ніяк
jif• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
Я не знаю, имеет ли отношение еда к седению*
Так в г месяцев ему там ложка нужна - протрите через ситечко.
язззззь!!!• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
Как вы дожили до этого момента, такая беспомощная?
Мать драконов• 23 января 2023
Девочки, а в год уже должен ребенок только кусочками кушать или еще есть время продолжать кормить пюре ? Со старшим долго давала пюре, и пот ему уже 7 лет твердите вообще отказывается есть. Переживаю, что допущу так и с младшим. Посоветуйте , с какого возраста убрать пюре совсем.

никогда такого не было• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
А подсадивать немного нежелательно?
Ребенка нельзя сажать, пока не сядет сам
Посмотрите в интернете фото, как выглядит поза на бедре у мамы
никогда такого не было• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Дякую.
Я ж по собі щнаю, що фрукти - то така-собі «ловушка»

А скажіть мені ще про грудне молоко
. Дитина взяла моду засинать навіть вдень і вимагать грудь. Прям оре, лізе туди, тьікається, фотболку роздирає типу. І виходить що їсть як проинається, як прийом іжі, і якась ще порці постійно перед кожним сном! Від такого нічого хоч не розвивається?)
Это нормальное поведение ребёнка на гв
Марія В• 23 января 2023
Ви з села???
никогда такого не было• 23 января 2023
И, автор, ну серьёзно.. Почитайте не только форум. Вам же легче будет. У вас нет элементарных знаний даже. И чувствуйте своего ребёнка. Видите, что один вариант не заходит, пробуйте другой. Не подходит педиатрический прикорм - есть педагогический и блв. Вам уже много подсказок и хороших советов дали, а вы вместо того, чтоб начать информацию изучать, тратите время на то, чтоб всем тут ответить и в сотый раз поистерить, что ребёнок не ест)) ну камон, детский сад какой-то
ГендиреХтор• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Як ви будете блендеритикартоплю разом з іншими овочами буде фу ! Бо картоплю блендерити не можна ! вона ге смачна буде ! блендерити саму цвцітну капусту або з кабачком без картоплі
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
А з чого висновок що один форум? Просто з того, що я відповідаю якщо написали?я ж і написала - скиньте ЩО читать. Щоб одразу прицільно читате перевірене
Крім того тут бпгато чого цікавого порадили. Ну сенс який тратить час на пошук інф. Оно я всора чого тему створиоа, бо попадався відвертий брєд в інтернеті.
Чи треба обов‘язково максимально витратити часу на читанину (спочатку непотрібну, бо не то), щоб вважатися гарною мамою? Дивні висновки. Я не можу відчувати дитину в прикормі. Через тиждень зможу. Поки що я відчуваю тільки по грудному вигодовуванню і сну. З‘являться нові опції, то відчую і нові
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляГендиреХтор
З відваром не було ефекту слизької картоплі. Все разом взбила
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляГендиреХтор
Так же к любий суп-пюре , чого це фу?
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ничего не жует. Берет в рот, кривится , сидит с открьітьім ртом и потом как-то плямкает и наверное глотает как есть. Даю водой запить потом. И так по кругу. Но обьічно два раза возьмет, потом крутится уже
Ви скільки того прикрому даєте. 0,5 ложечки маленької спочатку.
Ваша дитина точно готова до прикрому?
Ви з лікарем радились?
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну я готовлю если запеканку, то у меня корьіто творога. Здоровая такая миска. Я туда блендер и монемногу вжуууххх вжуух. И перебивается.
А когда одно соцветье брокколи, ну как? Оно ж после вжухх разлетается на пару трофеу кубичков, и дальше вже не измельчаетя!
Вилкой можно. Но вот кабачок после вилки о тался «нитчатьій» такой. То есть или его нужнл прожевать-измельчить (но зуьов же нет), или глотать такое «кубло» из волокон. Оно не глотается.
Я в щоці з вас. Кабачок, броколі..
ви там що, рагу готуєте?
Почитайте ази введення прикрому
Мамзелькин• 23 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
А не рано ли прикорм, если не сидит даже ребенок?)
В смысле? Ы 6 мес всем детям прикорм вводят! Но не все сидят в этом озрасте. Ребнка нельзя садить пока сам не сел! В специальных стульчиках для кормления есть полулежаче положение. Отлично ребенка туда садить и кормить